صفحه 7 از 93 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

سلام
    من واسه مصاحبه دکتری دعوت شدم lund. من می خوام سال دیگه آمریکا اپلای کنم. به نظرتون اگه تو مصاحبه قبول شم و سال دیگه بخوام برم آمریکا مشکلی واسم پیش نمیاد؟ میشه به راحتی انصراف داد و رفت؟

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    من واسه مصاحبه دکتری دعوت شدم lund. من می خوام سال دیگه آمریکا اپلای کنم. به نظرتون اگه تو مصاحبه قبول شم و سال دیگه بخوام برم آمریکا مشکلی واسم پیش نمیاد؟ میشه به راحتی انصراف داد و رفت؟
    شما با این کار عملا وجهه تمام دانشجویان ایرانی را خراب خواهید کرد !!!!!!! و از طرف دیگر حق یک نفر دیگر را از بین خواهید برد..........مطمئنا هم مشکل برای شما بوجود خواهد آمد و هم برای دیگر دانشجویان ایرانی

خب اگر میخواهید بروید آمریکا انرژی و وقتتان را صرف آمریکا کنید که شانس بیشتری هم برای پذیرش و فاند داشته باشید

لطفا کمی هم به افراد ایرانی (که بعد از شما اپلای می کنند) نیز فکر کنید

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    قطعاً مشکل پیش میاد، هم اینکه برادران Lund شما رو رها نخواهند کرد و باعث کدورت خواهید شد. هم اینکه برادران آمریکایی به شما نمیتونن اطمینان کنن که وسط دوره اونها ول نکنید و برید. درضمن تا قرون آخر اون بورس Lund رو احتمالاً ازتون پس میگیرن + جریمه.
    تازه با این کارتوت بذر بی اعتمادی به ایرانی هارو در Lund میپاشید و شما به تنهایی دید اولیه رو برای سایر ایرانی ها خراب میکنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون
    بدجور سر دو راهی موندم. احتمال قبول شدنم زیاده. می ترسم رد کنم دیگه پزیشن باز نشه. اول تصمیم داشتم با آمریکا اپلای کنم ولی یه پزیشن خوب باز شد وسوسه شدم. خیلی سریع جوابم اومد. میدونم پول خوب میدن ولی خوب آمریکا آمریکاست دیگه....

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ممنون
    بدجور سر دو راهی موندم. احتمال قبول شدنم زیاده. می ترسم رد کنم دیگه پزیشن باز نشه. اول تصمیم داشتم با آمریکا اپلای کنم ولی یه پزیشن خوب باز شد وسوسه شدم. خیلی سریع جوابم اومد. میدونم پول خوب میدن ولی خوب آمریکا آمریکاست دیگه....

تنها مشکل بجز مورد اخلاقی که یک دانشجو اصولا رعایت می کند.آن است که در دکترا شما یک قرارداد با دانشگاه امضاء می کنید که صرفنظر از مواد آن - حتما موردی به قطع دوره دکترا اشاره شده است که باید خاص آن قرارداد ملاحظه شود.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله حق با شماست. الان واسم یه قرار داد فرستادن. تا 2 سال نمیتونم از اونجا برم. بعد از دو سال انصراف امکان داره. راستی یکم لحنتونو دوستانه تر بکنید. باهم دعوا که نداریم. من کمک خواستم ازتون. الانم تصمیم گرفتم تا شانس آمریکارو به خودم بدم و نرم سوئد. این تاپیک تا حد 90 درصد در این تصمیم تاثیر داشت.
    ممنون.

Junior Member

Lightbulb پاسخ : دکتری در سوئد

از دوستانی که الان در سوئد دکترا میخونن یه سوال داشتم:
    آیا بعد اینکه در PhD position مربوطه پذیرش بشی ، باهات مصاحبه علمی میکنن؟
    مصاحبه به چه صورتیه؟ به صورت تلفنی یا اینترنتی انجام میشه یا حضوری؟
    اگه یه مقدار در مورد نحوه مصاحبه توضیح بدین ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin_ttl نمایش پست ها
    از دوستانی که الان در سوئد دکترا میخونن یه سوال داشتم:
    آیا بعد اینکه در PhD position مربوطه پذیرش بشی ، باهات مصاحبه علمی میکنن؟
    مصاحبه به چه صورتیه؟ به صورت تلفنی یا اینترنتی انجام میشه یا حضوری؟
    اگه یه مقدار در مورد نحوه مصاحبه توضیح بدین ممنون میشم.
    روند پذیرش اینه که اول مثلا 100 نفر اپلای می کنن. از این تعداد طبق رزومه، مثلا 10 نفرو انتخاب می کنند. بعد با اینا مصاحبه (اگر سوئد نباشی اینترنتی یا تلفنی) می کنند و یک نفر انتخاب می شه. مصاحبه هم تخصصی نیست. بیشتر می خوان بیشتر بشناسن، و ببینن می تونن 5 سال باهات کار کنن یا نه. یه سری از سوالاشون ایناس:
    why do you think that we should choose you?
    what are your future plans after graduation?
    what are your hobbies?
    why you want to study phd in this area?
    when can you start?
    what do you think about living in Sweden?
    what will you do if we dont accept you?
    in your CV, you have mentioned that you have ... paper. can you explain briefly what is that about?
    what are your goals in your life?

بله حق با شماست. الان واسم یه قرار داد فرستادن. تا 2 سال نمیتونم از اونجا برم. بعد از دو سال انصراف امکان داره. راستی یکم لحنتونو دوستانه تر بکنید. باهم دعوا که نداریم. من کمک خواستم ازتون. الانم تصمیم گرفتم تا شانس آمریکارو به خودم بدم و نرم سوئد. این تاپیک تا حد 90 درصد در این تصمیم تاثیر داشت.
    ممنون.
    دوست عزیز
    ببخشید -- منظور بنده لحن زشت نبوده است. اصولا عادت اینجانب جواب صریح و مستقیم به سوال است.متاسفانه لحن ینده کمی صریح است.

بهترین تصمیم را گرفته اید. موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    خیلی گیج شدم اصلا چیزی توو فروم پیدا نکردم
    من سوالمو جایه دیگه مطرح کردم گفتن اینجا بپرسم!
    (( کدوم دانشگاهها به رشته های مرتبط با روان شناسی پذیرش دکترا می دن یعنی اکثرا جا خالی دارن؟؟؟ برای دکترای رشته های علوم انسانی مثل روان شناسی چیز خاصی مد نظرشون نیست؟؟ شرایط پذیرش دکترای این رشته توو اونجا به نظرتون چه جوریه؟))
    لطفا هر کسی می تونه کمک کنه
    پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)