صفحه 87 از 93 نخستنخست ... 377778798081828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط iFariborz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من یک راهنمایی میخواستم از حضورتون.
    آیا دانشگاه Chalmers برای ادامه تحصیلات دکتری دانشگاه مناسبی هست؟ کسی از دوستان هست که توی Chalmers تحصیل کرده باشه؟
    کلا چجور جایی هست؟
    آیا ارزش داره که از اونجا اپلای بگیرم یا اینکه به سمت دانشگاه های دیگه برم؟

خیلی ممنون از لطف همگی.
    دانشگاه خوبیه؛
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

سلام دوستان. کسی درخصوص گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در رشته عمران یا روانشناسی اطلاعی داره که به چه صورته؟ مدرک زبان باید حداقل چند باشه؟

Junior Member

سلام من در حال تحصیل ارش معماریم توی فلورانس ایتالیا ،برای دکترای معماری چه دانشگاههاییو پیشنهاد میکنید؟

سلام

- در صورت پذیرش، اگر مصاحبه ی حضوری باشه، هزینه رو اون ها پرداخت می کنن؟

- مثل آمریکا هست که ترم اول رو باید مثلا 5 هزار دلار ببریم چون طول می کشه تا فاند واریز بشه؟ یا از همون اول فاند رو می دن؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط whitehamid نمایش پست ها
    سلام

- در صورت پذیرش، اگر مصاحبه ی حضوری باشه، هزینه رو اون ها پرداخت می کنن؟

- مثل آمریکا هست که ترم اول رو باید مثلا 5 هزار دلار ببریم چون طول می کشه تا فاند واریز بشه؟ یا از همون اول فاند رو می دن؟
    سلام

سوال اول رو مطمئن نیستم ولی تا اونجایی که یادم هست یکی از دوستام 9 سال پیش مصاحبه داشت؛ هزینه ها رو پرداخت کردند ولی خیلی گذشته و زیاد یادم نیست.
    از آخر ماه اول حقوق دریافت می کنید ولی هزینه ماه اول رو قاعدتا باید همراه داشته باشید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    دوستان من یک پوزیشن از سوئد پذیرش گرفتم که 3 ساله س و از این 3 سال حدود 1 سالو نیمش رو توی اسپانیا و فرانسه خواهم بود. پوزیشن دکتری در یک شرکت در سوئده ولی مدرک دکتری رو دانشگاه رن فرانسه میده. پروژه واسه اتحادیه اروپاس.
    میخوام ببینم این قضیه ی اقامت و مالیات دادن من واسه ی سوئد حساب میشه اینجوری؟
    یک سوال دیگه شاید مربوط به این تاپیک نباشه اگ لطف کنین ممنون میشم: قیمت خونه در umea سوئد نسبت به آمستردام هلند رو چجوری میتونم بدست بیارم و در سوئد حدودا چقدر در ماه هزینه ی خونه س ؟
    سپاس
    دوست عزیز میشه شرایط خودتون رو اینجا بزارین تا ببینیم با چه شرایط یپذیرش گرفتین؟

Junior Member

سلام. آیا امکان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا برای رشته برق قدرت،گرایش ماشین های الکتریکی یا سیستم وجود داره؟بورسیه ش واسم مهمه!!نه شهر یا رنکینگو... .ممنون

Junior Member

سلام،
    برای اپلای آنلاین در سایت migrationsverket برای دکترا چند گزینه برای نوع scholarship در اختیار گذاشته، که از این قرار:
    Eu, Isp, None, Other, Si, Sida

می خواستم ببینم کدوم از اینها باید انتخاب بشه؟ چون هر کدو رو به غیر None انتخاب کنید، بعداً توی صفحه آپلود فایل باید Decision of scholarship هم آپلود بشه (نوشته برای نپرداختن application fee).
    دوستانی که دکترا آنلاین اقدام کردن یادشون میاد چه جوری بوده؟
    Most people would sooner die than think – in fact they do so

Bertrand Russell

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای یه پوزیشن توی سوئد دارم اپلای میکنم، مدرک زبان نخواسته. خواستم بپرسم با توجه به اینکه من هنوز مدرک آیلتسم رو نگرفتم اگه انشالله پذیرفته شدم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه در چه سطح زبانی براش خوبه؟ مثلا آیلتس 6.5 خوبه؟

Junior Member

سلام‌ دوستان
    برای پذیرش دکتری در سوید باید حتما پوزیشن پیدا کنیم یا تایید استاد کفایت میکنه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)