صفحه 92 از 93 نخستنخست ... 42828384858687888990919293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 929

موضوع: دکتری در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکتری در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط razorelc نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا با هزینه شخصی (self-fund) امکان تحصیل در مقطع دکتری برق هست؟ یا حتما باید یک پوزیشنی قبول شد و فاند از طرف دانشگاه تامین بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    Definitely, that position will not help you to get any benefits of a Ph.D. student in Sweden
    This includes jobs, permanent citizenship and so on

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاعی داره که آیا میشه ویزای تحصیلی را بعد از یه ترم به ویزای کاری تغییر داد؟
    چون من هدفم موندن و کار کردن در سوئد هستش با یه سری مشورت کردم پیشنهاد دادن که ویزای تحصیلی سریعترین و شاید راحترین راه باشه برای اینکه بشه به سوئد رسید و اونجا کار پیدا کرد و ماندگار شد.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی پیشنهادی داره یا اطلاعاتی در این خصوص به اشتراک بزاره.

پیشاپیش ممنونم از وقتی که میزارید . این که دیگران را کمک میکنین بدون هیچ چشم داشتی.

PhD is a job

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whitehamid نمایش پست ها
    سلام

- در صورت پذیرش، اگر مصاحبه ی حضوری باشه، هزینه رو اون ها پرداخت می کنن؟

- مثل آمریکا هست که ترم اول رو باید مثلا 5 هزار دلار ببریم چون طول می کشه تا فاند واریز بشه؟ یا از همون اول فاند رو می دن؟

If you visit for a full-time PhD, it should be covered

Ask the project ccordinator

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sominicka نمایش پست ها
    میشه بفرمایین علاوه بر نمره زبان انگلیسی و ریکام و انگیزه نامه و ریز نمرات و دانشنامه ارشدم دیگه چیا لازمه؟نمره زبان هنوز ندارم. مقاله هم ندارم. مرسی
    knowledge about the open position is a must

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehsafarii نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

اینکه بعضی از موسسات میگن برای دکتری نمیشه از دانشگاه های سوئد پذیرش گرفت مستقیم درسته؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین
    please don't even talk to a bunch of bastards non

of them know about Ph.D.
    even in Iran

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    دوستان من یک پوزیشن از سوئد پذیرش گرفتم که 3 ساله س و از این 3 سال حدود 1 سالو نیمش رو توی اسپانیا و فرانسه خواهم بود. پوزیشن دکتری در یک شرکت در سوئده ولی مدرک دکتری رو دانشگاه رن فرانسه میده. پروژه واسه اتحادیه اروپاس.
    میخوام ببینم این قضیه ی اقامت و مالیات دادن من واسه ی سوئد حساب میشه اینجوری؟
    یک سوال دیگه شاید مربوط به این تاپیک نباشه اگ لطف کنین ممنون میشم: قیمت خونه در umea سوئد نسبت به آمستردام هلند رو چجوری میتونم بدست بیارم و در سوئد حدودا چقدر در ماه هزینه ی خونه س ؟
    سپاس
    You don't get any benefits for PR unless you work in and for Sweden for 4 years over last 7-years

cost of living is at least 12000 SEK

پیرو مطالبی همین پست ایمیلی فرستادم به یکی از فارغ التحصیل های دکترای سوئد که از یه دانشگاه رنک حدود 3000-5000 موفق شده پوزیشن دکترا رو برنده بشه و ازش درباره شانس پذیرش خارجی ها و زمان اعلام نتایج سوال پرسیدم ... امیدوارم جوابش مفید واقع بشه :

Dear Hamed,

Thank you for your email.

All that you have heard is true to some extent but I have seen more non-Eu and non-Swedes at KTH during my stay. The process usually takes from a few weeks to a few months. Because the recruitment process at KTH is very rigorous, therefore, the time varies depending on the number of applicants. Regarding the competition nowadays, a lot of people are targeting Swedish universities due to many factors, the standard of living and education being the most considered. The selection criteria are already mentioned in their advert, there are nothing ambiguous or hidden criteria. Getting a PhD position at KTH or any other university in Sweden is all about personal skills and experience.

The process usually is that they scrutinise the application on a daily or weekly basis until all the applications are gathered and the deadline has been passed. In most cases, in the next week of the deadline they call-out all the shortlisted candidates for interviews by Skype, telephone or in person, if possible. So I think you must wait if the deadline hasn't passed already. In case your application was not successful, you'll receive an email from the Registrar's office with details on who was appointed on that position.

I hope I have answered your query as per your expectations but if you have anything else to ask, let me know, please. I wish you good luck with your application.

Kind Regards,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    PhD is a job
    سلام دوستان،
    با توجه به اینکه این دوستمون گفتن دکترا در سوئد مثل شغل هست.
    ۱. آیا با توجه به اینکه ویزا دکترا تحصیلی هست، میشه جزو سابقه شغلی حساب بشه؟
    ۲. بعد از تحصیل دکترا در سوئد شانس اینکه سابقه دکترا جزو اقامتمون و برای مهاجرت و گرفتن اقامت دائم محسوب بشه چقدره؟
    ۳. در کل شرایط مهاجرت پس از تحصیل به سوئد در مقایسه با کانادا را چه طور ارزیابی می‌کنید.
    سپاسگزارم از پاسخ شما

Junior Member

سلام به همه دوستان

1) کارشناسی مهندسی شیمی با معدل 12.6 از صنعتی اصفهان
    2) کارشناسی ارشد فلسفه دین با معدل 15.7 از علامه طباطبایی
    برای دانشگاه اوپسالا در رشته فلسفه دین برای دکتری اپلای کردم، از من مدرک زبان نخواستند و فقط گواهی تحصیل پایه های قبلی را خواستند به علاوه پروپوزال.
    3) پروپوزال را برای استاد مورد نظر که فرستاده بودم خیلی تشویق کرد و گفته بود که خیلی خوبه که اپلای کنم.
    به من گفته بودند که حدود 70-80 متقاضی در سال دارند که 5 پوزیشن را پذیرش می دهند.
    می خواستم بپرسم شانس پذیرش من در مقطع دکتری چقدر هست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

واقعا کسی نمیتواند بگوید در مورد احتمال پذیرش شما حدس درستی بزند.

من فکر میکنم عامل اصلی میزان رقابت و کیفیت متقاضیهای دیگر از یک طرف و قدرت پروپوزال شما از سوی دیگر است. معدل و رشته کارشناسی شما بهترین نقاط قوت شما شاید نباشند ولی کیفیت پروپوزال و میزان انطباق آن با کارهای استادی که با ایشان صحبت کرده اید میتواند خیلی موثر باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkhoddam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

1) کارشناسی مهندسی شیمی با معدل 12.6 از صنعتی اصفهان
    2) کارشناسی ارشد فلسفه دین با معدل 15.7 از علامه طباطبایی
    برای دانشگاه اوپسالا در رشته فلسفه دین برای دکتری اپلای کردم، از من مدرک زبان نخواستند و فقط گواهی تحصیل پایه های قبلی را خواستند به علاوه پروپوزال.
    3) پروپوزال را برای استاد مورد نظر که فرستاده بودم خیلی تشویق کرد و گفته بود که خیلی خوبه که اپلای کنم.
    به من گفته بودند که حدود 70-80 متقاضی در سال دارند که 5 پوزیشن را پذیرش می دهند.
    می خواستم بپرسم شانس پذیرش من در مقطع دکتری چقدر هست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)