صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.1

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض بروز اشکال در تاپیک "مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE"

سلام به مدیران محترم

من تاپیک "مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE" توی فهرست موضوعات مشترک شدۀ پروفایلم هست. قاعدتاً هر بار که به فروم سر میزنم، توی تنظیمات پروفایلم چک میکنم ببینم که آیا بعد از آخرین بازدیدم، پستی درج شده یا نه.
    از امروز صبح، بیش از 5 بار چک کردم دیدم که پست جدیدی توی این تاپیک درج نشده اما توی پروفایل من، همچنان نشون میده که پست جدید درج شده!

برای بررسی بیشتر، از اشتراک این تاپیک خودمو خارج کردم؛ رفرش کردم؛ دیدم توی تنظیماتم دیگه نمیاد. مجدداً اشتراک تاپیک رو پذیرفتم و دیدم همچنان مشکل قبلی پابرجاست!

به نظر میرسه چیزی شبیه باگ باشه یا اینکه کد مربوطه به نوعی قفل کرده!

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.1

با سلام، من قبلاً با نام کاربری و گذرواژه خودم وارد ویکی میشدم. اما الان نمیتونم. لطفاً رسیدگی کنید.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مشکلات و ایرادهای مشاهده شده پس از ارتقا نرم افزار فروم به نسخه ۴.۲.1

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    با سلام، من قبلاً با نام کاربری و گذرواژه خودم وارد ویکی میشدم. اما الان نمیتونم. لطفاً رسیدگی کنید.
    سلام٬ فقط مدیران و ادیتورها امکان ویرایش در ویکی را دارند٬ لطفا اگر قصد دارید مطلبی را ویرایش یا اضافه کنید به مدیران اطلاع دهید. ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام.
    1-2 هفته است که گهگاه با یک مشکل برخورد می کنم.
    وقتی که میخوام چیزی رو بنویسم، نظر / پیام خصوصی / پیام بازدید کننده، مخصوصا وقتی که اون مطلب من شامل یک کپی / پیست هم باشه، یهو محیط ادیتور و کل اون صفحه قفل می کنه و هیچ یک از دکمه ها کار نمی کنه و مجبورم که اون صفحه رو ببندم. روی 2 تا سیستم متفاوت هم با این مشکل مواجه شدم. نمی دونم که واقعا مشکل از سیستم های منه یا اینکه حساب کاربریم / نرم افزار فروم دچار مشکل شده. در ضمن حدس می زنم که شروع این مشکلات همزمان بود با وقتی که تنظیمات حساب کاربری من برای مدیریت تغییر داده شد. ممنون میشم اگه پیگیری کنید.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Senior Member hooran آواتار ها

نمی دونم چه مشکلی است من تا وارد این سایت میشم فن هارد لپ تاپم عین موتور تراکتور شروع به کار می کنه ولپ تاپ داغ می شه .یک وقتی احساس می کنم که همه همه امعاء و احشا ء این وسیله ظریف و لظیف در حال Evacuate شدنه !!! لطفا اگر دلیلی دارد راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

یه مشکل هم جدیدا بهش دقت کردم. قبل تر ( مثلا یک سال پیش) اگر توی یک تاپیک مطلب می نوشتم به صورت خود بخود مشترک اون تاپیک می شدم و توی لیست تاپیک های مشترک شده می اومد. ولی الان اونجوری نیست. مثلا همین تاپیک من توش پست دارم و لی مشترکش نیستم. خیلی ویژگی خوبی بود. اگر برگرده به همون حالت قبل، ممنون میشم.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    یه مشکل هم جدیدا بهش دقت کردم. قبل تر ( مثلا یک سال پیش) اگر توی یک تاپیک مطلب می نوشتم به صورت خود بخود مشترک اون تاپیک می شدم و توی لیست تاپیک های مشترک شده می اومد. ولی الان اونجوری نیست. مثلا همین تاپیک من توش پست دارم و لی مشترکش نیستم. خیلی ویژگی خوبی بود. اگر برگرده به همون حالت قبل، ممنون میشم.
    سلام
    شما میتونید اینو از بخش تنظیمات برای خودتون فعال بکنید.
    حساب کاربری / ویرایش تنظیمات / حالت پیش فرض برای اشتراک موضوعات انجمن ها / اشتراک بدون خبرنامه بوسیله ایمیل
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)