من برای سفر به باکو این روشو پیشنهاد می کنم، البته امتحانش نکردم اما به نظر عملی میاد:
اول با پروازای ایران ایر برید اردبیل هر روز و روزی 3 نوبت برای اردبیل پرواز با فوکر 100 داره اگه نوع دیگه ای بخواید 3 روز در هفته به تناوب پروازای دیگه ای هم وجود داره. قیمت بلیطشم برای فوکر 35000 تومنه. از اردبیل هم با اتوبوس برید باکو که قیمت دقیقشو نمی دونم اما فکر نکنم از 20000 تومن بیشتر بشه. توی باکو هم شاید بشه فقط یک یا 2 شبو موند چرا که هر زمانی که اراده کنید هم اتوبوس برا اردبیل هست و هم پرواز اردبیل یه تهران. اینجوری که دوستان تو فروم گفتن توی باکو هتل ارزون و خوب با شبی 50 یورو پیدا میشه که اگه 2 شب باکو باشید میشه 100 یورو و خودتون هم از اینجا می تونید رزرو کنید. اگه مواد غذایی و کنسرو هم به اندازه ی 2-3 روز همراهمون باشه لازم نیست اونجا خیلی هزینه کرد برا غذا چون مثل اینکه فروشنده ها بعضا با خارجیا خیلی گرون حساب می کنن و به صرفه نیست. حالا با این حساب میبینید که میشه با 250-300 تومن یه سفر 3 روزه به باکو داشت، من که ترجیح می دم سفرمو خودم برنامه ریزی کنم و پیش ببرم تا اینکه به این آژانسا 600 تومن بدم برای این کار.
این نظر من بود، حالا دوستان اگه نظر دیگه ای دارن خوشحال می شم بدونم شاید روش من هم ایرادایی داشته باشه.