صفحه 12 از 74 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

واضحه که منظورم سفارت اذربایجان یا کنسولگریشونه! حیف که امروز تعطیلند!!

Junior Member

می شه یکی آدرس سایت guest house رو بذاره اینجا و بگه چه طوری باید اتاق رزرو کنیم اونجا؟؟؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saboora
    می شه یکی آدرس سایت guest house رو بذاره اینجا و بگه چه طوری باید اتاق رزرو کنیم اونجا؟؟؟
    شما فقط تند تند سؤال میپرسی. اگر یک بار جستجو کنی میبینی که جواب اکثر سؤالاتت تو صفحات قبلی هست.

Banned

اگر 8 صفحه این تاپیک را با دقت بخوانید، بچه ها اطلاعات این هتل را نوشته اند و البته راه های رسیدن و یافتن این هتل در اینترنت را هم تشریح کرده اند!

Junior Member

ببخشید اینقدر زمانم کمه و عجله و استرس دارم شاید سوال تکراری هم می پرسم ولی از طرفی هم چون تازه عضو شدم نمی دونم صفصات قبلو چطوری بیارم. یعنی با دگمه صفحات فبل و بعد topic عوض می شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Wostn
    در نزدیکی‌ guest house inn، هتلی به اسم RIGS هست که شرایطش خوب (به قول خودشون normal hotel)، قیمتشم برای سینگل 70 و برای دابا 90 مانات. اما مدیرش میگفت که بسته به اتاق سینگل 55-60 و دوبل 80 مانات میتونه حساب کنه. شاید اگه صحبت کنید کمتر هم حساب کنه. اکثرا هم انگلیسه بلدن و فاکس هم براتون ارسال می‌کنه (نقل قول مدیر هتل). از ویژگیهاش اینه که به سفارت نزدیکه و حدود 20 دقیقه پیاده راه در امتداد همون خیابان Azadliq و اتاقش خط اینترنت پرسرعت هم داره که در هزینهٔ اتاق حساب شده. هتل خوب و مناسبی (البته به صورت مطلق).
    اسم مدیرش Jeyhun Shahbazov و مشخصات تماسش:

تلفن: 41 92 493 (12 994+)
    فاکس: 28 85 493 (12 994+)
    مویایل مدیر: 73 21 626 (50 994+)

آدرس هم: no.27 Gadjibekov str. Baaku, AZ1000 Azerbaijan

Junior Member

البته برای اینکه برگه تایید محل اقامت را به کنسولگری نشون بدی می تونی هتل را بصورت انلاین بگیری، ولی باید کارت اعتباری داشته باشی. از سایت www.hostelworld.com باید کشور آذربایجان را انتخاب کنی، بعدش شهر باکو، بعد کاسپین هتل و تعداد شب هایی مه می خوایی اونجا باشی را مشخص که کردی، 10% را از کارت اعتباریت کم می کنه. هتل هم 50 دقیقه!! با سفارت پیاده راه. البته من هفته دیگه می رم ولی دوستانی که رفته بودن راضی بودن. بعد ار رزرو هم تایید رزو را ببری کنسولگری قبول می کنه.

Banned

ببخشید اینقدر زمانم کمه و عجله و استرس دارم شاید سوال تکراری هم می پرسم ولی از طرفی هم چون تازه عضو شدم نمی دونم صفصات قبلو چطوری بیارم. یعنی با دگمه صفحات فبل و بعد topic عوض می شه.
    مشکلی در اون حد که شما فکر کنید وجود نداره. شما در هر زمانی که بخواهید، میتونید بین صفحات مختلف این تاپیک که شماره هاش از یک تا 8 (که در آینده بیش از 8 خواهد شد) جابجا بشید. امیدوارم دیگه نپرسید این شماره هارو کجای این صفحه ای که جلومه میتونم پیدا کنم؟!

Junior Member

با اين حالتي كه وقتهاي باكو كنسليهاش مي ياد (دوستان و آژانسها دو روز قبل از وقتشون كنسل مي كنند.) بهتره افرادي مثل من كه در اين يك ماهه نياز به ويزا دارند يك ويزاي آذربايجان بگيرند تا با استفاده از اين كنسليها بتونند بروند سفارت. منتها مشكلي كه هست اينه كه بايد رزرو هتل بدي براي وقتي كه نمي دوني كي هست. كسي راه حلي براي اين مشكل داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hajmahdy
    با اين حالتي كه وقتهاي باكو كنسليهاش مي ياد (دوستان و آژانسها دو روز قبل از وقتشون كنسل مي كنند.) بهتره افرادي مثل من كه در اين يك ماهه نياز به ويزا دارند يك ويزاي آذربايجان بگيرند تا با استفاده از اين كنسليها بتونند بروند سفارت. منتها مشكلي كه هست اينه كه بايد رزرو هتل بدي براي وقتي كه نمي دوني كي هست. كسي راه حلي براي اين مشكل داره؟
    تا اونجایی که من می دونم، کنسولگری کاری به تاریخ رزرو هتل شما نداره. یعنی در مورد ما که اینجوری بود. از روزی که پاسپورت و مدارک رو دادیم به کنسولگری، رو روز بعدش ویزا صدر شد. (تاریخ صدور ویزا در پاسپورت که دستی روی مهر ویزا اضافه شده) و روی ویزا نوشته که تا 1 ماه بعد از این تاریخ می شه به آذزبایجان وارد شد. بنابراین به نظر من مسئله مهم فقط اینه که شما رزرو هتلتون تا 1 ماه آینده باشه و احتمالا فقط این مسئله رو چک کنن. وگرنه برای زدن تاریخ اعتبار برای ویزا به تاریخ دقیق هتل کاری ندارن.

حالا شاید فرد دیگری از دوستان در این زمینه اطلاعات بیشتری داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)