صفحه 17 از 74 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط nadgod
    سلام
    اتوبوس‌ها همین ساعت حرکت میکنند. شما در مسیر رفت آنچنان معطلی در مرز نخواهید داشت...یک چیز حدود 2تا3ساعت...اما بدتراز رفت زمان برگشت هست که اتوبوس تپساعت حدودا4-5 صبح مرز خواهد بود و تا 9معمولا در مرز آذربایجان باید منتظر بمانین...

زمینی رفتن سخته ...اما اگر 2تایی یا حتی با دوستان بیشتری برید اینقدر خوش میگذره که هیچ چی حس نمی کنین...یک سفر فوق العاده میشه! :د ؛د

دنبال همسفر باشین... ؛)
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون برای ساعت حرکت اتوبوسها. اما من این اطلاعات رو برای پدر و مادرم می‌خوام که سنشون بالای 70 هست و با این حساب راه زمینی‌ براشون مناسب نخواهد بود، من چیزی که برام عجیب اینه که این اتوبوسی‌ که میدونه 9 مرز باز میشه، چرا زمانی‌ حرکت نمیکنه که حداقل نزدیک به اون زمان به مرز برسه؟ و عجیب اینکه فقط‌م همون یه ساعت حرکت رو داره؟ بهرحال ممنون، احتمالا باید به فکر سفر هوایی‌ باشن

Junior Member

برای اون اتوبوس ها مسافر نقش محصول جانبی را داره. اون اتوبوس ها جنس حمل می کنن حتی اگه یک مسافر هم باشند در ساعت حرکتشون خللی ایجاد نمیشه. پس براشون معطل شدن در مرز یک امر طبیعی محسوب میشه

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم در باکو، 131 دلار رو کجا باید پرداخت کرد؟ بانک خاص و شعبه ی خاصی است؟ و ساعت کاریشون چیه؟

Junior Member

ماکه 27 می رفتیم توی سفارت وقتی نوبتمون شد دستی دادیم به منشی (همه همین کارومی کردند)
    نمیدونم تاحالاقانونش عوض شده یانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed
    با سلام
    میخواستم بدونم در باکو، 131 دلار رو کجا باید پرداخت کرد؟ بانک خاص و شعبه ی خاصی است؟ و ساعت کاریشون چیه؟
    زمانی که از گیت های ورودی سفارت گذشتی و وارد اتاق انتظار مصاحبه شدی، به محض تحویل دادن مدارک، 131 دلار را همونجا نقدی میدی به اون خانمی که مدارک را تحویل میگیره، به همین سادگی. اگه پول بیشتری هم بدی، بقیشو بر میگردونه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid-siah
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون برای ساعت حرکت اتوبوسها. اما من این اطلاعات رو برای پدر و مادرم می‌خوام که سنشون بالای 70 هست و با این حساب راه زمینی‌ براشون مناسب نخواهد بود، من چیزی که برام عجیب اینه که این اتوبوسی‌ که میدونه 9 مرز باز میشه، چرا زمانی‌ حرکت نمیکنه که حداقل نزدیک به اون زمان به مرز برسه؟ و عجیب اینکه فقط‌م همون یه ساعت حرکت رو داره؟ بهرحال ممنون، احتمالا باید به فکر سفر هوایی‌ باشن
    سلام

خواهش میکنم
    اتوبوس ها از اونجا زود راه میفتن برای اینکه در مرز یک صف بسیار طولانی از اتوبوس و تریلی تشکیل میشه که اگر خوب دیر برسن غیر از 4-5 ساعت انتظار ثابت، چند ساعت هم روش باید تو صف باشن...

در ادامه عرایض دوستمون باید بگم که مسافرها در حکم سمبلی از ماشین مسافربری هستند و اونها در واقع کلی بار حمل میکنند!!!!

بهترین راه برای پدر و مادرتون فقط هواپیماست!

Junior Member

دوستانی که تجربه مسافرت زمینی به باکو رو دارند می شه راهنمایی کنید که ماشین های سواری آستارا-باکو رو کجا باید سوار شد. من یه بار با اتوبوس تهران- باکو این مسیر رو رفتم ولی هر چی به حافظه م فشار میارم یادم نمی یاد بعد از پل مرزی آستارا جایی این سواری ها رو دیده باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2009
    دوستانی که تجربه مسافرت زمینی به باکو رو دارند می شه راهنمایی کنید که ماشین های سواری آستارا-باکو رو کجا باید سوار شد. من یه بار با اتوبوس تهران- باکو این مسیر رو رفتم ولی هر چی به حافظه م فشار میارم یادم نمی یاد بعد از پل مرزی آستارا جایی این سواری ها رو دیده باشم.
    سلام
    ببینید از مرز که رد شید همونجا پر راننده هست که دستتونو میکشن که باهاشون برید. فقط یه نکته اول اینکه حتما بپرسید کولر داره یا نه البته بعضی هاشون به فن میگن کولر!! پس خیلی مراقب باشید که کولر ماشینشون درست باشه ضمنا سعی کنید چونه بزنید برید زیر بیست مانات اخه 20 مانات خیلی پوله و من شنیدم فقط از ماها اینقدر پول میگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sata
    سلام
    ببینید از مرز که رد شید همونجا پر راننده هست که دستتونو میکشن که باهاشون برید. فقط یه نکته اول اینکه حتما بپرسید کولر داره یا نه البته بعضی هاشون به فن میگن کولر!! پس خیلی مراقب باشید که کولر ماشینشون درست باشه ضمنا سعی کنید چونه بزنید برید زیر بیست مانات اخه 20 مانات خیلی پوله و من شنیدم فقط از ماها اینقدر پول میگیرند.
    ممنون از پاسخ و راهنمایتون. من دفعه قبل که رفتم دقیقا بعد از پل یه چند تا اتوبوس مال جنگ جهانی دوم بود که توش مامورای مرزی آذربایجان به باج گیری مشغول بودند. بعد از عبور از این مامورا پیچیدم سمت راست و یه پنجاه متری پیاده رفتم که به اتوبوسم که کمی جلوتر پارک کرده بود برسم. تو این فاصله هر چی بود سرباز بود و یک محوطه خاکی درهم برهم و به نظر می رسید که کاملا منطقه نظامی هست و افراد عادی توش در رفت و آمد نبودند (بجز اونهایی که از مرز رد شده بودند). و هیچ کس هم ازم نخواست که باهاش باکو برم! بعدش هم که با اتوبوس وارد یه سوله بزرگ شدیم برای بازرسی. اونجا هم کسی نبود که برای باکو مسافر بزنه. نمی دونم چرا اون راننده ها رو من ندیدم؟

You should not turn right. that way is for those who are traveling by bus. Just go straight and turn left. They are waiting for you and your money

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)