صفحه 18 از 74 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

دوستان،
    کسی آدرس یا شماره تلفنی از دفتر هواپیمایی آذال داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Naim_edu
    دوستان،
    کسی آدرس یا شماره تلفنی از دفتر هواپیمایی آذال داره؟
    خیابان ولیعصر - روبروی پارک ملت - برج سایه
    یه تابلوی بزرگ رو به خیابان داره که نوشته "هواپیمایی آذربایجان Azal"
    تلفن رو میشه از 118 گرفت

Junior Member

سلام
    بچه هایی که اخیرا رفتن باکو میشه بگن چند روزه ویزای آذربایجان گرفتن؟
    2 ماه پیش که من رفتم 2 روزه میدادن. میخواستم بدونم هنوزم همونجوریه یا نه؟ چون از یکی شنیدم جدیدا بیشتر طول میکشه، اما چون منبعش موثق نبود گفتم اینجا بپرسم.

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan0710
    سلام
    بچه هایی که اخیرا رفتن باکو میشه بگن چند روزه ویزای آذربایجان گرفتن؟
    2 ماه پیش که من رفتم 2 روزه میدادن. میخواستم بدونم هنوزم همونجوریه یا نه؟ چون از یکی شنیدم جدیدا بیشتر طول میکشه، اما چون منبعش موثق نبود گفتم اینجا بپرسم.

مرسی
    من مدارکم رو پنجشنبه تحویل دادم و گفتن که پنجشنبه هفته بعد بیام برای گرفتن پاسم. فقط خیلی شلوغ تر از 2 ماه پیش که من رفته بودم بود. باید زودتر از 10 اونجا باشی. ظاهرا زمان تحویل مدارک به 9 تغییر کرده -روی بورد زده بودن- ولی روزی که من اونجا بودم از 10 شروع به کار کردن.

در ضمن بعضی آژانس ها راههای بهتری بلدن و این پروسه رو کوتاهتر میکنن....

Banned

بسیار مهم برای دوستانی که برای مصاحبه یا پیک آپ به باکو میرن:

این اخبار توسط شخص خودم، حوالی ساعت 5:30 عصر امروز از خود منشی تحویل گیرنده/تحویل دهنده مدارک و ویزای آذربایجان است. به قول بچه های خبرنگار: نقل به مضمون است.

از آن جایی که حدوداً یک ماه است ویزای آذربایجان به صورت مهر آبی رنگ با نوشته هایی دستی خرچنگ قورباغه ای (که من هنوزم نمیفهمم انگلیسی نوشته شده یا آذربایجانی روسی!) نیستش و مثل کشورهای ناحیه شینگن در اروپا دارن ویزاهارو برچسبی تو پاسپورت متقاضیان الصاق می کنند، مدت زمان لازم برای صدور ویزای توریستی یک بارمصرف با اعتبار زمانی یک ماه، از دوروز سابق به 7روز در حال حاضر تغییر کرده است. کسانی که کارهاشون به دقایق آخر میافته (مثل امثال خودم که هنوز کلیر نشده و وضعم روشن نیست!!) این نکته را حتماً لحاظ کنند.
    البته آپشن های دیگری برای صدور همان ویزا است. این حالت صدور یک هفته ای 35 یورو، سه روزه ایش 70یورو و 1روزش 100یورو است که همه از نظر اعتبار یکی بوده و فقط زمان صدورشان فرق میکنه. ضمناً به هیچ وجه نمیشه زودتر از ساعت 3 بعدازظهر روزی که برای تحویل ویزا بهتون گفتن بروید چون تازه امضای نهایی از ساعت 3 آن روز زده میشه. برای اثبات این مدعا، من (که زبانم را خیلی ها دیگه میشناسن ) و دوستم امروز کلی با اون دختر تحویل گیرنده مدارک چونه زدیم تا بتونیم ساعتی زودتر از 3 پاسپورت ویزاخورده را تحویل بگیریم اما نشد که نشد! :P
    آدرس کنسولگری هم که همونجای قبلی است. توی یکی از فرعی های میدان چیذر (که توش امامزاده چیذر است) قرارداشته و ما امروز تازه فهمیدیم که کنسولگری آذربایجان اصلاً شماره تلفنی برای پاسخ گویی نداشته و برای کارهای تلفنی باید با خود سفارت آذربایجان تماس بگیریم!
    درپایان امیدوارم وضعیت بچه هایی که مصاحبه های موفق در باکو داشته و تاکنون کلیر نشده اند (از جمله خودم!) هرچه سریعتر تا پایان این هفته معلوم بشه تا پاسپورت هامون را بدهیم به Pick-uppers تا هرچه زودتر کار همه جوربشه و از بلاتکلیفی فعلی دربیایم.

پاورقی:
    با اجازه مدیران فروم، این متن را در سه تاپیک مربوط به باکو در این فروم قرار میدهم تا توی چشم باشه و همه بخونن. امیدوارم به خاطر تکراری بودن این سه پست، مدیران آنها را پاک نکرده یا برای من درج در پرونده ننویسند چون واقعاً اطلاعات فوق خیلی مهم است.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

از بچه هایی که در باکو خونه گرفتند ممکنه کسی اطلاعاتی بده. جای خاصی رو اگه می شناسید یا اینکه چطوری میشه خونه کرایه کرد؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2009
    دوستانی که تجربه مسافرت زمینی به باکو رو دارند می شه راهنمایی کنید که ماشین های سواری آستارا-باکو رو کجا باید سوار شد. من یه بار با اتوبوس تهران- باکو این مسیر رو رفتم ولی هر چی به حافظه م فشار میارم یادم نمی یاد بعد از پل مرزی آستارا جایی این سواری ها رو دیده باشم.
    شما چون با اتوبوس بودي اونها رو نديدي
    كلا مسافرايي كه با اتوبوس مي رن مسيرشون توي گمرك آذربايجان از مسير مسافرين پياده جداست. وقتي پياده بري, ميري توي اون اتوبوس خرابه هه رشوتو مي دي و مياي ميري گمرك.
    خلاصه كلام اينكه مسيرت جداست
    قيمتش هم تا باكو هر ماشين 60 مناته كه اگر 4 نفر باشيد نفري 15 تا اگر 3 نفر باشيد نفري 20 تا ميگيرن

آقا خوش بگذره

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    کسی هتلی میشناسه که Reserve Confirmation رو ایمیل بزنه. من فردا میخوام برم سفارت آذربایجان ولی هنوز رزرو هتل ندارم!
    به امید کلیر شدن همه دوستان!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mashak
    سلام به همه دوستان،
    کسی هتلی میشناسه که Reserve Confirmation رو ایمیل بزنه. من فردا میخوام برم سفارت آذربایجان ولی هنوز رزرو هتل ندارم!
    برای گرفتن ویزای آذربایجان، بعضی آژانس ها هستند که بدون رزرو هتل، بین 75تا85 هزارتومان میگیرند و ویزارو یک روزه آماده می کنند. اگه نتونستی به روش خودت ویزا بگیری، این راه را هم امتحان کن!

نقل قول نوشته اصلی توسط mashak
    سلام به همه دوستان،
    اگر فاكس داريد پست آقاي sysbiosys راجع به خانم سونا كمكتون مي كند.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...topic=24895.45

اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)