صفحه 26 از 74 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط emetis نمایش پست ها
    سلام دوستان

من و همسرم مه آینده برای ماموریت کاری 6 ماهه باید بریم باکو

مطالب دوستان عزیز رو خوندم اما چون اکثرا برای دوره کوتاه قصد سفر دارن چیزی درباره ویزای بلند مدت در این تاپیک نیست

دوستانی که از ویزای بلندمدت اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.چه مدارکی لازمه و ویزا 6 ماهه یا یه ساله ست؟
    دنبال یه خونه مبله در یه محله خوب برای یه زوج هم هستیم.قیمت تقریبی چقدره؟و آیا کسی رو می شناسین که بتونه برای پیدا کردن خونه کمک کنه؟

هیچ اطلاعاتی هم از این کشور و شهر باکو ندارم.گشتی که تو اینترنت زدم کمی نگرانم کرده چون خیلی تعریف ها بد بوده که از نظر امنیت و فرهنگی خوب نیست و با ایرانی ها خیلی بد هستن و.............دوستانی که تجربه زندگی در باکو رو دارن ممنون میشم کمی از تجربیاتشون بگن

با سپاس
    سلام دوست عزیز
    در مورد باکو پیدا کردن خونه های مبله اصلا کار سختی نیست .. فقط برای رفاه بیشترت ، بهتره که نزدیک محل کارت خونه پیدا کنی . مرکز شهر و جاهای دیدنی بافت قدیمی شهره و خونه هاشون همه قدیمی هستن . ولی همه جای باکو پر از برج های نوساز و شیکه .. در مورد قیمت نمیدونم کرایه ماهیانه چقدره .. یه چند تا دلال ایرانی هستن که کارشون اجاره خونه اس ولی خب پدر سوختگی های خاص خودشون رو دارن .
    از نظر امنیت خیلی شهر امنیه و خودشون میگن اصلا دزدی وجود نداره وو از اونجایی که جدیدالمسلمان هستن به شدت به برخی دستورات قرانی پابند هستن . شهر از ساعت 9 به بعد خلوت میشه و همه مغازه ها و بوتیک ها بسته میشن و ملت میرن پی خوشی های خودشون .
    اگه شما آذری باشین که خیلی برخورد خوبی باهاتون دارن ولی قبول کنیم که هموطنای ندید بدید ما هرجا برن یه سری خاطرات ناخوش رقم میزنن که باعث تعمیم بدبینی بین همه ایرانی ها میشن .
    شهر خوب و زیبا و تاریخی و دیدنی هستش ..ولی به شدت گرررررررررررررررررررررونه ! از اونجایی که واحد پولیشون 1600 به بالاست ، همه چی به نظرتون گرونه .
    ایشالا تونسته باشم پس زمینه فکری تون رو یه کوچولو روشن کرده باشم .
    بازم سوالی بود در خدمتیم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marinez نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در مورد باکو پیدا کردن خونه های مبله اصلا کار سختی نیست .. فقط برای رفاه بیشترت ، بهتره که نزدیک محل کارت خونه پیدا کنی . مرکز شهر و جاهای دیدنی بافت قدیمی شهره و خونه هاشون همه قدیمی هستن . ولی همه جای باکو پر از برج های نوساز و شیکه .. در مورد قیمت نمیدونم کرایه ماهیانه چقدره .. یه چند تا دلال ایرانی هستن که کارشون اجاره خونه اس ولی خب پدر سوختگی های خاص خودشون رو دارن .
    از نظر امنیت خیلی شهر امنیه و خودشون میگن اصلا دزدی وجود نداره وو از اونجایی که جدیدالمسلمان هستن به شدت به برخی دستورات قرانی پابند هستن . شهر از ساعت 9 به بعد خلوت میشه و همه مغازه ها و بوتیک ها بسته میشن و ملت میرن پی خوشی های خودشون .
    اگه شما آذری باشین که خیلی برخورد خوبی باهاتون دارن ولی قبول کنیم که هموطنای ندید بدید ما هرجا برن یه سری خاطرات ناخوش رقم میزنن که باعث تعمیم بدبینی بین همه ایرانی ها میشن .
    شهر خوب و زیبا و تاریخی و دیدنی هستش ..ولی به شدت گرررررررررررررررررررررونه ! از اونجایی که واحد پولیشون 1600 به بالاست ، همه چی به نظرتون گرونه .
    ایشالا تونسته باشم پس زمینه فکری تون رو یه کوچولو روشن کرده باشم .
    بازم سوالی بود در خدمتیم .
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی خوبتون

متاسفانه من نه ترکی بلدم نه روسی.و فکر کنم مثل ایران انگلیسی مردم اونجا خیلی ضعیف باشه.درسته؟

به نظرتون برای خونه به ایرانی ها مراجعه کنم بهتره یا به خود محلی ها؟

راستی اونجا محله ها تفکیک شده هست به این صورت که مثلا یه محله بیشتر اروپایی ها ساکن باشن؟چون من از اروپا دارم میرم اونجا و ترجیح میدم تو یه منطقه منظم و قانونمند زندگی کنم هرچند مطمئنا نمیشه نظم و قانون اروپا رو در باکو انتظار داشت. تعریف پلیس هاش هم خیلی شنیدم که دست کمی از پلیس های ایران ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط emetis نمایش پست ها
    هیچ اطلاعاتی هم از این کشور و شهر باکو ندارم.گشتی که تو اینترنت زدم کمی نگرانم کرده چون خیلی تعریف ها بد بوده که از نظر امنیت و فرهنگی خوب نیست و با ایرانی ها خیلی بد هستن و.............دوستانی که تجربه زندگی در باکو رو دارن ممنون میشم کمی از تجربیاتشون بگن
    دوست عزیز پیدا کردن دلیل این که این همه بدی در مورد آذربایجان و باکو شنیدین خیلی ساده است. چون مطمئنم گشت شما تو اینترنت محدود به مطالب فارسی بوده به همین دلیل باقی داستان دیگه معلومه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوست عزیز پیدا کردن دلیل این که این همه بدی در مورد آذربایجان و باکو شنیدین خیلی ساده است. چون مطمئنم گشت شما تو اینترنت محدود به مطالب فارسی بوده به همین دلیل باقی داستان دیگه معلومه...
    خب به همین دلیل دارم از دوستانی که تجربه زندگی بین آذربایجانی ها رو داشتن می پرسم

سرچ غیرفارسی هم داشتم چیز زیادی نصیبم نشد چون آذربایجان جایی نیست که مردم از اروپا یا امریکا بهش مهاجرت کنن و اطلاعاتی درباره زندگی در اونجا داشته باشن ضمن اینکه برخوردها با ملیت های مختلف فرق داره پس بهرته گه من بین ایرانی ها پرس و جو کنم نه غیرایرانی ها

Junior Member

دوستان هتل نزدیک به میدون حیدر علیو با قیمت مناسب سراغ دارین؟

همین طور یه صرافی منصف برای change یورو در باکو!!!!

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام
    کجای کارم خلاف بود آقا؟ من تو بخش اطلاعاتی درباره سفر به باکو سوالی درباره سفر زمینی به به باکو پرسیدم.شاید سوالم تکراری بودش اما خوب چون موضوع سفر بود خواستم با توجه به اخبار روز اطلاع کسب کنم.ضمنا میدونم موضوع گرفتن ویزا بود،من فقط خواستم از اطلاعات بچه هایی که گفتم شاید تجربشون زیاده در سفر به باکو،استفاده کنم.خوب نرفتم تاحالا باکو.این تورا هم که فقط تبلیغ الکی میکنن.
    ای بابا تو این مملکت همه میخان سریع آدمو دستگیر کنن.عشق این کارایینااااااااا
    حال کنین واس خودتون حال کنین ایول ایول.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام
    دوستان ما قصد داریم تو نوروز یه سفر زمینی با ماشین شخصی به باکو داشته باشیم.البته ماشینو مرز میگذاریم با تاکسی میریم باکو.چند تا سوال داشتم.خواهش میکنم جواب بدید.
    1.از کدوم مرز بریم بهتره؟آستارا یا دشت مغان؟
    2.مکان های تفریحی جالبش کجاهاست؟
    3.بازارش چطوره؟
    4.کلا" هزینه ها چطورا"؟
    5.سفر زمینی بهع باکو بهتره یا هوایی؟
    راستش اصلا" نمیدونم چجور جاییه واسه سفر. میشه کمی راهنمایی کنید؟لطفااااااااااااااااا اا"
    والا سوالم همین بود.یعنی خلافم همین بود
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام.
    فقط برای راهنمایی کسانی که می خواهند سفارت(البته نه سفارت چون اونجا نباید رفت- بلکه کنسولگری) آذربایجان بروند.

نباید به ادرس چیذر . خ وطن پور (که قبلا این جا نوشته شده بروند)
    بروند خود میدان چیذر(اونایی که ماشین ندارند از پل تجر یش ایستگاه تاکسی داره به میدان چیذر)تو خود میدان چیذر اگه بپرسند بهشون راهشو نشون میدن. (نزدیکه)
    مدارک هم همونیه که اینجا نوشته. 2 تا عکس 6در 4 . کپی پاسپورت و رزرو هتل(که می تونید خودتون از اینترنت بدون پرداخت هیچ پولی بگیرید) و فرم مخصوص(که بهتون میگن از یه فتوکپی اون نزدیکی بگیرید- از هر کی بپرسید آدرسو میدونه)5 هزار تومان هم میشه(چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه و می تونید رزرو هتل را هم از همون جا بگیرید)
    پولم احتیاج نیست بانک بریزید. معادل ریالی را ازتون میگیرن(خود کنسولگری)
    فقط کنسولگری از ساعت ده اینکارا رو میکنه. باید صف واستید(البته خلوته) بعد میرید تو و یه خانم بسیار مودب کارتون را انجام میده( 2 دقیقه ای) و میگه ده روز دیگه بیاین ویزا را بگیرید.
    ویزا تا دو ماه اعتبار داره که شما می تونید یه ماه اونجا باشید.

Junior Member

بهتره برگه ی رزرو هتل رو خودتون تهیه کنید برای کنسولگری_ وگرنه اون آقایی که برای هر فرم 5000 تومن میگیره، 25000 تومن دیگه برا رزرو هتل ، اضافه میگیره.

سلام دوستان برای سفر به باکو و اخذ ویزا باید از تهران اقدام کنیم ؟؟ یا از دم مرز میشه ؟در ضمن برای سفر با ماشین چرا بعضی ها تا دم مرز با ماشین خودشون میرند و از اونجا به بعد با تاکسی ؟ نمیشه داخل باکو همک با ماشین خودمون بریم تا راحت بتونیم اونجا هم حمل و نقل راحتی داشته باشیم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)