صفحه 28 از 74 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو - آذربایجان برای گرفتن ویزا

دوستان واسه پیک آپ ویزا از باکو چه راهی رو پیشنهادمی کنید؟
    من سه ژانویه مصاحبه داشتم و دارم بک می کنم چه راه مطمئنی جز سفر شخصی هست؟
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

رشته و دانشگاه
    George Mason University

هزینه ویزا ی بکو برای ما 50 یورو در اومد، حالت urgent ش در می آد 60 یورو، سه یا چهار روزه می آد
    پرواز اگه ایران ایر بخواید بگیرید که هم هواپیماش بهتره (!) و هم ارزون تر نفری رفت و برگشت حدود 650 در می آد، اما فقط سه شنبه و جمعه پرواز داره
    ما با Azerbaijan Airline یا همون AZAL رفتیم، حدود 750 شد نفری، هواپیماشم کوچیک بود و ناراحت، اما 4 شنبه رفتیمف جمعه برگشتیم.
    هتل کنسول رفتیم ، شبی 100 دلار با ما حساب کرد، که اصلا نمی ارزید، اما اونجا ظاهرا کلا هتل ها گرونن، چون واحد پولشون منات تقربیا معادل یک یورو می شه، اینه که همه چی خیلی گرون در می آد؛ تاکسی از فرودگاه تا هتل 15-20 منات ، یه غذای معمولی در حد ساندویچ 5 منات؛ و ... که اون موقع مناتی 4000 تومن بود!

سوال بیشتری بود دوستان ، من در خدمتم. کلا هم جای امن و تمیز و شیک و آرومی بود، به ما که خوش گذشت...

مرسي از اطلاعات مفيدي كه گذاشتي. ميشه راجع به نحوه پرداخت هزينه DS , SEVIS هم بگي؟ اين دو رو چطوري پرداختي؟ كسي داشتي كه كرديت كارت داره يا راه ديگه رو رفتي ؟ حدودا چند ميشن اين دو پرداخته ؟ مرسي

رشته و دانشگاه
    George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط alif1357 نمایش پست ها
    مرسي از اطلاعات مفيدي كه گذاشتي. ميشه راجع به نحوه پرداخت هزينه DS , SEVIS هم بگي؟ اين دو رو چطوري پرداختي؟ كسي داشتي كه كرديت كارت داره يا راه ديگه رو رفتي ؟ حدودا چند ميشن اين دو پرداخته ؟ مرسي
    البته اینو تو تاپیکه سیستم وقت دهی باید می پرسیدید... اما SEVIS 200 دلاره و هزینه گرفتن وقت هم 160 دلاره، مجموعا می شه 360 دلار،
    من خودم کارت داشتم، اما این شرکتا هستن، براتون پرداخت می کنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983 نمایش پست ها
    هزینه ویزا ی بکو برای ما 50 یورو در اومد، حالت urgent ش در می آد 60 یورو، سه یا چهار روزه می آد
    عذر می‌خوام تو حالت عادی چند روزه ویزاش میاد؟ شما یه آژانس خوب سراغ دارید تهران؟ اطلاع دارید اگه هتل و .. رو خودمون رزرو کنیم هزینه کمتر از حالتی میشه که آژانس این کارارو انجام بده؟

رشته و دانشگاه
    George Mason University

فکر می کنم گفتن عادی 4 روزه، فوری سه روزه....
    آژانس خوب تو تهران سراغ ندارم، من با یه آزانس تو بندر عباس کار می کنم همیشه، اونا کل کارامو می کنن، اگر خواستین ازشون می پرسم که همکارشون تو تهران کیه؟ تو پیام خصوصی بهتون می گم.
    رزرو هتل... عرض کنم که اگر خودتون باهاشون ایمیلی یا تلفنی صحبت کنید و براتون رزرو کنن، بعد اونجا که رفتید چونه بزنید، شاید ارزون تر در بیاد...چون این وسط سهم چند تا واسطه قطع می شه.
    برای ما هتل کنسول در اومد شبی 100 دلار، (البته ژانویه بود) یکی از دوستان برای 7 و 8 فروردین یه هتل دیگه گرفته شبی (73 یا 83 دلار) اینه که جا برای چونه زدن داره...

Junior Member

سلام بچه ها
    اين هفته كسي ميره باكو زحمت پيك آپ ويزاي منم بكشه؟
    ممنون

برای 2May وقت سفارت گرفتم.همسفر هست؟

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

دوستان من هفته پیش باکو بودم 28 مارس مصاحبه داشتم در مورد سفر به باکو، اقامت در باکو و ویزای آذربایجان اگر سوالی داشتید می تونم راهنمایی کنم.

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983 نمایش پست ها
    فکر می کنم گفتن عادی 4 روزه، فوری سه روزه....
    آژانس خوب تو تهران سراغ ندارم، من با یه آزانس تو بندر عباس کار می کنم همیشه، اونا کل کارامو می کنن، اگر خواستین ازشون می پرسم که همکارشون تو تهران کیه؟ تو پیام خصوصی بهتون می گم.
    رزرو هتل... عرض کنم که اگر خودتون باهاشون ایمیلی یا تلفنی صحبت کنید و براتون رزرو کنن، بعد اونجا که رفتید چونه بزنید، شاید ارزون تر در بیاد...چون این وسط سهم چند تا واسطه قطع می شه.
    برای ما هتل کنسول در اومد شبی 100 دلار، (البته ژانویه بود) یکی از دوستان برای 7 و 8 فروردین یه هتل دیگه گرفته شبی (73 یا 83 دلار) اینه که جا برای چونه زدن داره...
    درباره هتل من پیشنهاد می کنم برید هتل آوند، 65 منات برای اتاق با تخت 2 نفره به همراه صبحانه. فاصله تا سفارت امریکا پیاده 5 6 دقیقه اس. اینترنت وایفای با سرعت عالی و TV هم در اتاق موجوده. برای رزرو هم می تونید برید booking.com هم می تونید یه ایمیل بزنید به info@avandhotel.az معمولا سریع جواب میده. البته من خودم با booking.com رزرو کردم ولی بعد که بر می گشتیم گفت اگر خواستی بازم بیای می تونی برای راحتی با ایمیل رزرو کنی. به خاطر همین بد نیست اگه تو ایمیلتون بگید از طرف من هستید. از فرودگاه تا هتل سرویس رایگان دارند باید بهشون اطلاع بدید تا براتون بفرستند. از ترمینال اتوبوس باید با تاکسی دربست برید که میشه 9 منات. اگر خواستید ازرونتر باشه از اونجا با تاکسی میرید ایستگاه مترو 20 yanvar بعد از اون جا با مترو میرید ایستگاه 28 may از اونجا هم پیاده 10 مین راه هست. باز هم اگر کمکی خواستید در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)