صفحه 29 از 74 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو - آذربایجان برای گرفتن ویزا

در مورد ویزای آذربایجان هم اگر زود اقدام کنید با 35 یورو می تونید ظرف 12 روز ویزا بگیرید. حتما موقع رفتن به سفارت یورو ببرید. اگر بیشتر باشه عیب نداره ولی کمتر باشه کلا ازتون نمی گیره و باید ریال بدین.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

سلام به همه دوستان
    امیدوارم که حالتون خوب باشه..
    میشه از بچه هایی که اخیرا رفتن باکو یکی بگه هزینه کلی سفرش چقدر بوده؟ ممنون واقعا

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درباره بردن پول به آذربایجان هم لازمه بگم که چون منات در ایران خیلی ارز رایجی نیست مثل دلار و یورو یه مقدار گرونتر خرید و فروش میشه. اونجا خیلی راحت و با نرخ مناسبتری می تونید دلار رو به منات تبدیل کنید. چند تا ​صرافی نزدیک هتلی که معرفی کردم هست که پیاده می تونید برید، در همان Azadliq prospekti. از هتل که به سمت ساحل برید میبینید. به نظر من اگر مقدار کمی منات بابت کرایه تاکسی و اینها ببرید کافیه (۵۰ منات برای اطمینان) بقیه پولتون رو دلار ببرید.
    ​حتما هم اضافه مناتتون رو اونجا دلار کنید و بر گردید. اینجا با نرخ خیلی پایینی براتون تبدیل به ریال می کنند. در ضمن اصلا فکر تبدیل ریال به منات رو در آذربایجان نکنید. اصلا نرخشون عادلانه نیست.​

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    امیدوارم که حالتون خوب باشه..
    میشه از بچه هایی که اخیرا رفتن باکو یکی بگه هزینه کلی سفرش چقدر بوده؟ ممنون واقعا
    درباره هزینه های اونجا هم به عنوان مثال چند تا از مواردی که اونجا بهش برخورد کردم رو بهتون میگم:

یک پرس کباب کوبیده بدون برنج با نوشابه و ترشی و سالاد 5 منات (حوالی روستای لنکران)
    یک پرس ساندویچ دونر کباب (همون کباب ترکی) بدن نوشابه 1.5 منات
    کرایه تاکسی دربست برای یک مسیر 15 دقیقه ای داخل شهر (از ترمینال اتوبوس تا هتل) 9 منات
    تی شرت معمولی دخترانه چینی 20 تا 30 منات
    یک پرس چیکن استریپس در KFC حدود 6 منات
    ​یک غذای معمولی در رستوران نه خیلی خوب ولی با ساز و آواز و رقص و این چیزا برای 2 نفر 30 منات
    یک کیلو باقلوای محلی باکو (خودشون میگن پخلوا) 11 منات

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    برای 2May وقت سفارت گرفتم.همسفر هست؟
    من هم دو می وقت دارم. البته از آمریکا میرم باکو. ولی باز هم اگر بتوانیم از قبل همدیگر را پیدا کنیم خوبه. شما برای چه ویزایی اقدام می کنید؟ من برای اف یک اقدام می کنم. چه هتلی می رید؟ البته من خانم هستم و متوجه نشدم که شما آقا هستید یا خانم؟
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyee نمایش پست ها
    در مورد ویزای آذربایجان هم اگر زود اقدام کنید با 35 یورو می تونید ظرف 12 روز ویزا بگیرید. حتما موقع رفتن به سفارت یورو ببرید. اگر بیشتر باشه عیب نداره ولی کمتر باشه کلا ازتون نمی گیره و باید ریال بدین.
    اگر هم مثل من عجله داشتين ميتونين با ٥٩ دلار از طريق آژانس از يك صبح تا ظهر يا حداكثر عصر ويزا رو بگيريد.

Junior Member

درباره بردن پول به آذربایجان هم لازمه بگم که چون منات در ایران خیلی ارز رایجی نیست مثل دلار و یورو یه مقدار گرونتر خرید و فروش میشه. اونجا خیلی راحت و با نرخ مناسبتری می تونید دلار رو به منات تبدیل کنید. چند تا ​صرافی نزدیک هتلی که معرفی کردم هست که پیاده می تونید برید، در همان Azadliq prospekti. از هتل که به سمت ساحل برید میبینید. به نظر من اگر مقدار کمی منات بابت کرایه تاکسی و اینها ببرید کافیه (۵۰ منات برای اطمینان) بقیه پولتون رو دلار ببرید.
    ​حتما هم اضافه مناتتون رو اونجا دلار کنید و بر گردید. اینجا با نرخ خیلی پایینی براتون تبدیل به ریال می کنند. در ضمن اصلا فکر تبدیل ریال به منات رو در آذربایجان نکنید. اصلا نرخشون عادلانه نیست.​
    البته من ٢٠ فوريه تجربه اي مخالف داشتم. مناتي كه توي فرودگاه امام با ريال خريدم برام ارزونتر از مناتي كه اونجا با دلار خريدم در اومد.

Junior Member

درباره هتل من پیشنهاد می کنم برید هتل آوند، 65 منات برای اتاق با تخت 2 نفره به همراه صبحانه. فاصله تا سفارت امریکا پیاده 5 6 دقیقه اس. اینترنت وایفای با سرعت عالی و TV هم در اتاق موجوده. برای رزرو هم می تونید برید booking.com هم می تونید یه ایمیل بزنید به info@avandhotel.az معمولا سریع جواب میده. البته من خودم با booking.com رزرو کردم ولی بعد که بر می گشتیم گفت اگر خواستی بازم بیای می تونی برای راحتی با ایمیل رزرو کنی. به خاطر همین بد نیست اگه تو ایمیلتون بگید از طرف من هستید. از فرودگاه تا هتل سرویس رایگان دارند باید بهشون اطلاع بدید تا براتون بفرستند. از ترمینال اتوبوس باید با تاکسی دربست برید که میشه 9 منات. اگر خواستید ازرونتر باشه از اونجا با تاکسی میرید ایستگاه مترو 20 yanvar بعد از اون جا با مترو میرید ایستگاه 28 may از اونجا هم پیاده 10 مین راه هست. باز هم اگر کمکی خواستید در خدمتم.
    بچه ها حرفي كه ميخوام بگم شايد كلي نباشه ولي سعي كنيد هتلهاي آذربايجان رو از طريق booking.com يا كلا سايتهاي اينترنتي رزرو نكنين. مخصوصا هتلهاي كوچيك. دليلش هم اينه كه اون دلالي كه شما رو از فرودگاه ميبره هتل ١٥ تا ٢٠ منات براي هر شب براي خودش برميداره. من اين تجربه رو براي guest house inn داشتم. اولين بار ٧٠ منات از booking.com و دومين بار ٥٠ منات با مراجعه مستقيم. حتي ايميل هم نزدم چون ميدونستم غير از من كسي اونجا نميره. محيط بيرونش شبيه مسافرخونه بود ولي اتاقهاش مثل هتلهاي سه ستاره استانبول و آنكارا بود. مثل بقيه هتلها صبحونه داشت و انگليسي هم بلد بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    من هم دو می وقت دارم. البته از آمریکا میرم باکو. ولی باز هم اگر بتوانیم از قبل همدیگر را پیدا کنیم خوبه. شما برای چه ویزایی اقدام می کنید؟ من برای اف یک اقدام می کنم. چه هتلی می رید؟ البته من خانم هستم و متوجه نشدم که شما آقا هستید یا خانم؟
    نرو خانم. اوضاع كليرنس خرابه.

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdif نمایش پست ها
    نرو خانم. اوضاع كليرنس خرابه.
    جدی؟ خب پس کجا بریم؟! آنکارا که پره تا جون!! دبی و ایروانم که همه میگند بده کجا رو شما توصیه میکنید؟
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)