صفحه 3 از 74 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام
    کسی میدونه برای اینکه هتل تاییدیه رزرو رو برامون email یا fax کنه آیا باید هزینه مدت اقامت در هتل رو پرداخت کنیم یا فقط تلفنی بگیم برای فلان روزها میخوایم رزرو کنیم برامون مجانی اون تاییدیه رو میفرستن؟
    منظور من بیشتر Guest House Inn هست.
    مرسی
    Guest House Inn تائید رزرو رو با fax می فرسته و پولی هم نمی گیره.

میشه ریز هزینه های سفر و همچنین نحوه تحویل گرفتن ویزا اینکه چند روزه میدن چه هزینه هایی داره و هزینه هتل نحوه رزو و جمع هزینه ها و اینکه چه جوری میشه باز هم کاهش داد رو بگید
    یک سوال الان آژانسی هست میگه 385000 که شامل ویزا هتل ترانسفر تا هتل و ... است . من حساب کردم هزینه ویزا میشه حوالی 55000 و 3 شب هتل 120000 و ترانسفر 16000 و بلیط هواپیما نمیدونم ولی حدود 120000 جمعا 320000 و آیا تقریبی که زدم درسته؟

Junior Member

بلیط هواپیما رو کم حساب کردید. اگه با ایران ایر برید، پرواز یک طرفه برای باکو 167000تومنه. با Azal ظاهرا گرون تره.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

سلام،
    این مطالب رو برای بعضی از دوستان خصوصی فرستادم اما گفتم بگذارم اینجا شاید به درد بقیه هم بخوره. من هوایی رفتم. با هواپیمایی آزال. 340000 تومان هزینه بلیط شد هر نفر.35 یورو هزینه ویزای آذربایجان. برای ویزا یک قطعه عکس رسید پول (35 یورو که باید در بانک ملی شعبه کاشف طبقه دوم بپردازید. اطلاعات حساب همانجا در بانک هست). برگه رزرو هتل و پاسپورتی که حداقل 6 ماه وقت داشته باشه و فرمی که باید از خود سفارت بگیرید و پر کنید. روزهای کاری سفارت همه روزه غیر از جمعه و شنبه و بعد از تحویل مدارک حداکثر سه روز کاری بعد ویزای یک ماهه صادر می شود.
    هزینه ها:
    بلیط 340000 تومان
    ویزا:35 یورو
    هتل: اتاق دو تخته در هتل guest house inn هر شب 60 مانات(تقریباً هم قیمت یورو) صبحانه روی همین 60 مانات هست. جای پخت و پز غذا داره و فقط ظرفهای ناهار و شام رو خودتون بشورید.
    هزینه خورد و خوراک تقریباً : ناهار روز اول در هواپیما بود که پولی پرداخت نکردم. عصرانه شیرینی و چای حدود 1.5 مانات در روبروی هتل برای دو نفر ، شام 7 مانات( ژامبون که از گوشت حلال تهیه شده بود، گوجه فرنگی و نان و آب حدود 7 مانات برای دو نفر کافی بود. ناهار روز بعد کباب و نان حدود 3 مانات نفری که باز هم روبروی هتل در یک زیر زمین بود (جای تمیزی بود اما خیلی لوکس نیست) شام هم مثل شب قبل.

هزینه رفت و آمد: 2 بار رفت و برگشت به فرودگاه هر کدام 20 مانات. (البته به فرودگاه امام خمینی با ماشین خودمون رفتیم.) هر بار رفت و آمد در شهر 5 مانات. من دو بار رفتم به سفارت و بعد هم با همون آقایی که شمارش رو دادم ساعتی طی کردم که شهر رو بهم نشون بده. آدم بسیار خوبی بود حتی احتیاج نشد سر قیمت باهاش چونه بزنم.

من به هتل با این شماره زنگ زدم: 12 59 493 (12 994) باهاشون تماس بگیرید اسمتون رو بدید و بگید برگه رزرو رو براتون فکس بکنه. برای من فکس کرد در عرض 5 دقیقه. بپرسید شاید ایمیل هم بکنند.
    اگر سوال دیگری بود حتماً بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zohreh_d
    بلیط هواپیما رو کم حساب کردید. اگه با ایران ایر برید، پرواز یک طرفه برای باکو 167000تومنه. با Azal ظاهرا گرون تره.
    ...
    دوستان بلیت ایران ایر دو طرفه این قیمته یعنی رفت و برگشت 167 هزار چوق. با AZAL هم حدود دویست تومان گرونتره

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari
    دوستان بلیت ایران ایر دو طرفه این قیمته یعنی رفت و برگشت 167 هزار چوق. با AZAL هم حدود دویست تومان گرونتره
    ایران ایر یک مسیرش 167000 تومنه و AZAL رفت و برگشت 340000 تومنه. رفت و برگشت ایران ایر رو نمیدونم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86
    ایران ایر یک مسیرش 167000 تومنه و AZAL رفت و برگشت 340000 تومنه. رفت و برگشت ایران ایر رو نمیدونم.
    لیدا جان اشتباه می کنی دوست عزیز!
    من و 5-6تا از بقیه دوستام که عزم کردیم رکورد سفر دانشجویی فوق ارزان به باکو را بشکونیم پنج شنبه صبح بلیط های 25May رفت و 28May برگشت ایران ایر را به مبلغ هرنفر 167500 تومان خریدیم و همانطور که می بینید آزال داره وحشتناک گرون حساب میکنه. ضمناً ایران ایر اگه تا 3روز قبل سفر بلیطشو کنسل کنیم، حداکثر 30% جریمه کم میکنه و بقیه را پس میده. البته ما همگی امیدواریم تا روز پرواز I20 به دستمون برسه!
    من و 3تا دیگه از دوستام فول فاند و دو نفرمون دیگمون partial fund هستند. به هرحال دعامون کنید همه چی ok بشه، قول میدم برگشتیم سیر تا پیاز این سفر تاریخی را اینجا شرح بدم. 8)

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86
    ایران ایر هم یک طرفه اش و هم رفت وبرگشتش همون 167000 تومنه. من خودم از نمایندگی ایران ایر پرسیدم. علتش یه ربطی به زمان اعتبار بلیط و این جور چیزا داره که دقیق نمی دونم.

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط h_eksiri
    لیدا جان اشتباه می کنی دوست عزیز!
    من و 5-6تا از بقیه دوستام که عزم کردیم رکورد سفر دانشجویی فوق ارزان به باکو را بشکونیم پنج شنبه صبح بلیط های 25May رفت و 28May برگشت ایران ایر را به مبلغ هرنفر 167500 تومان خریدیم و همانطور که می بینید آزال داره وحشتناک گرون حساب میکنه. ضمناً ایران ایر اگه تا 3روز قبل سفر بلیطشو کنسل کنیم، حداکثر 30% جریمه کم میکنه و بقیه را پس میده. البته ما همگی امیدواریم تا روز پرواز I20 به دستمون برسه!
    من و 3تا دیگه از دوستام فول فاند و دو نفرمون دیگمون partial fund هستند. به هرحال دعامون کنید همه چی ok بشه، قول میدم برگشتیم سیر تا پیاز این سفر تاریخی را اینجا شرح بدم. 8)
    اشتباه منو میبخشید. من خودم از ایران ایر سوال کردم برای رفت که گفت 167 تومان. فکر نمیکردم رفت و برگشت هم همون قیمت باشه. ممنون از دوستانی که تصحیح کردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Business Information Systems - Ph.D

دوستان از اونجايي كه اگه بچه ها بيش از يكنفري برن هزينه ها(هتل، رفت و آمد و ...) تا حد قابل توجهي كم ميشه خوبه كه اينجا هركس كه تنهاست و مايل همسفر داشته باشه، اعلام كنه تا بچه ها باهم هماهنگ شن و سفر كم هزينه تر و باحال تر باشه

علي الحساب من 2 ژوئن وقت سفارت دارم و واسه 1 ژوئن بليط ايران اير گرفتم كه البته انگار داره شلوغ ميشه و برگشت من 2 ماهه است (يه كم گرونتر) و كلا هزينه بليط شد 198000 تومان. پس اولا اگه ميخوايد هوايي بريد و وقت سفارت هم گرفتيد عجله كنيد و ثانيا اگه كسي توي همون پروازه و 4 ژوئن برميگرده من مايلم كه اعلام كنه اگه هماهنگ بوديم باهم بريم. من هنوز بليط رزرو نكردم تا اگه با دوستي رفتم هزينه Double رو بديم و نه Single.

منتظر جوابتون هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)