صفحه 31 از 74 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو - آذربایجان برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdif نمایش پست ها
    چرا نري؟
    من فقط returning student رو گفتم. شما كه ريسكي تو كارت نيست. من اين حرفها رو به zahraaa داشتم ميگفتم.
    نمی دونم شما امریکا هستین یا نه ولی من الان سه ساله که ایران نرفتم. یکی از بچه هامو اصلا بابام ندیده. پیه همه چیز رو به تنم مالیدم. دیگه نمی تونم تحمل کنم. بعضی ها بهتر با غربت کنار میان ولی من بیشتر از این نتونستم. برام دعا کنین.
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام دوستان. ممنوم میشم به سوالم در مورد پروازای azal جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    کسی میدونه واسه گرفتن ویزای اذربایجان نیازی هست که خود شخص حتما حضور داشته باشه؟ یا بردن مدارکش کافیه. مثلا من می تونم مدارک همسرمو ببرم واسه هردومون اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Oroko نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه واسه گرفتن ویزای اذربایجان نیازی هست که خود شخص حتما حضور داشته باشه؟ یا بردن مدارکش کافیه. مثلا من می تونم مدارک همسرمو ببرم واسه هردومون اقدام کنم؟
    این سوال من هم هست. من شهرستان هستم می خواستم بدونم میشه پاسپورت و مدارک را بدهم به یکی از دوستانم که اون برایم ویزا بگیره

Junior Member

دوست عزیز واسه خرید منات تو فرودگاه که محدودیت نداره چن منات بخریم، درسته؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdif نمایش پست ها
    البته من ٢٠ فوريه تجربه اي مخالف داشتم. مناتي كه توي فرودگاه امام با ريال خريدم برام ارزونتر از مناتي كه اونجا با دلار خريدم در اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    این سوال من هم هست. من شهرستان هستم می خواستم بدونم میشه پاسپورت و مدارک را بدهم به یکی از دوستانم که اون برایم ویزا بگیره
    فکر نمیکنم مشکلی باشه، چون آژانس ها هم در واقع همین کارو میکنن دیگه.

سلام، توی خود کنسولگری نوشته بود که حضور خود فرد یا فامیل درجه 1 الزامی است ولی محتمل هم هست که دوستتون هم بره مشکلی نباشه. اینقدر هم مشتری مدار هستند که یه وب سایت ساده و یا یه تلفن برای پاسخگویی نذاشتند که از خودشون باز هم بپرسین و از اون بدتر اینکه پاسپورت متقاضی رو هم می گیرند بدون اینکه هیچ رسیدی بهش بدند!!

Junior Member behzad4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. Clemson University

سلام. کسی هست که برای 13 جون وقت داشته باشه؟

من امروز رفتم سفارت باکو...
    همون میدون چیذر تشریف ببرید نرسیده به میدون ندا، میدون زر هست که دورش یه داروخانه هست.کوچه داروخانه رو برید پایین پرسون پرسون میرسید (از مترو قیطریه هم فکر کنم خطی داره)
    حتما پول رو به یورو تقدیم کنید.چون یورو رو امروز 5300 حساب می کردن!به جای 4650!
    یه فرم رو از چند تا کوچه بالاتر جنب نانوایی از یه مغازه بی نام و نشون در خواست می کنید؛ بابت فرم کپی 10000! تومن تقدیم می کنید. اگه یورو نداشتید از همون جا 4700 (قیمت امروز)بخرید
    این همون فرم تقاضا هست. و یه عکس بدید همون خانم تو مغازه می زنه به فرم.
    راستی اونایی که می خوان برن اونجا هتل بگیرن و اینترنتی نمی گیرن می تونن از وقت سفارت یه پرینت بگیرن ( من که این کارو کردم اگه ایرادی وار هست بگید) و همراه فرم + پاسپورت+ 35 یورو تقدیم کنن.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    من امروز رفتم سفارت باکو...
    همون میدون چیذر تشریف ببرید نرسیده به میدون ندا، میدون زر هست که دورش یه داروخانه هست.کوچه داروخانه رو برید پایین پرسون پرسون میرسید (از مترو قیطریه هم فکر کنم خطی داره)
    حتما پول رو به یورو تقدیم کنید.چون یورو رو امروز 5300 حساب می کردن!به جای 4650!
    یه فرم رو از چند تا کوچه بالاتر جنب نانوایی از یه مغازه بی نام و نشون در خواست می کنید؛ بابت فرم کپی 10000! تومن تقدیم می کنید. اگه یورو نداشتید از همون جا 4700 (قیمت امروز)بخرید
    این همون فرم تقاضا هست. و یه عکس بدید همون خانم تو مغازه می زنه به فرم.
    راستی اونایی که می خوان برن اونجا هتل بگیرن و اینترنتی نمی گیرن می تونن از وقت سفارت یه پرینت بگیرن ( من که این کارو کردم اگه ایرادی وار هست بگید) و همراه فرم + پاسپورت+ 35 یورو تقدیم کنن.
    سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما جدیدا برا ویزا اقدام کردید لطف میکنید در چند مورد شفاف سازی بفرمایید:
    1-ویزا چند روزه آماده میشه؟ و مبلغش هم چقدر هست؟ گویا حالت های ضروری هم داره که با 55 یورو 2 روزه آماده میشه. فکر کنم حالت عادیش 35 یورو هستش، هوم؟
    2- عکس ویزا (که رو فرم کپی! زدید) چند در چند بوده؟ شرایط خاصی داره؟
    3- اصولا مراجعه به سفارت باکو در چه روز ها و چه ساعت هایی امکان پذیر هست؟
    4- مدت اعتبار ویزا چند روزه هست؟ مثلا برای ترکمنستان 5 روزه هست...
    5- راستی امکانش هست که بشه ازون فرم یه کپی گرفت و زمان و پول نفرات بعدی رو ذخیره کرد؟
    ---
    6- راستش من اصلا پاراگراف آخر فرمایشاتون رو متوجه نشدم: "راستی اونایی که می خوان برن اونجا هتل بگیرن و اینترنتی نمی گیرن می تونن از وقت سفارت یه پرینت بگیرن ( من که این کارو کردم اگه ایرادی وار هست بگید) و همراه فرم + پاسپورت+ 35 یورو تقدیم کنن." وقت، سفارت، هتل، اینترنتی، ...؟!

ممنون
    ---------------------------------------
    راستی این اطلاعات مربوط به سفارت و کنسولگری رو پیدا کردم، میزارم شاید به کار آیندگان بیاد:
    نشانی سفارت در تهران: فرمانیه، خیابان شهید صالحی، خیابان شهید وطن پور، پلاک 30
    آدرس کنسولگری در تهران: روبروی پارک قیطریه، خیابان محمود نیا، بن بست هاشمی
    آدرس کنسولگری در تبریز: شهر تبریز، ولیعصر، خیابان عارف، شماره 9
    تلفن تهران: 22558299- 22563146

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)