صفحه 33 از 74 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

پیش فرض در خصوص ارائه پرینت رزرو هتل برای کسانی برای سفر به باکو همراه دارند

کسانی که در سفر به باکو همراه دارند این پست رو بخونند:

اگر قصد دارید ویزای آذربایجان رو بگیرید، همون طور که قبلا گفتم باید پرینت وقت سفارت رو ببرید کنسولگری آذربایجان ولی اگر کسی در سفر همراهیتون میکنه که خودش از سفارت وقت نداره مجبورید پرینت رزرو هتل رو ببرید. برای رزرو هتل راهی که قبلا پیشنهاد کرده بودم وبسایت booking.com بود، که اشکالش این بود که هم باید مشخصات Credit Card تون رو برای رزرو وارد می کردید و هم اینکه هتل مورد نظر مبلغی رو بابت کمیسیون از طرف وبسایت booking.com شارژ می شد. من این موضوع رو با خانم الهه الیف (Ilaha Alieva) مسئول رزرویشن هتل آوند مطرح کردم و ایشون گفتن که دوستانی که تمایل به رزرو این هتل رو دارند می تونن فقط با ارسال ایمیل به هتل و ذکر این موضوع که رزرویشن رو برای سفارت می خوان ایمیلی از طرف هتل دریافت می کنن که قابل ارائه به سفارت هست و همچنین بابت حذف کمیسیون سایت مذکور تخفیفی هم نسبت به قیمت درج شده در وبسایت booking.com دریافت می کنن.
    دوستان این امکان خیلی خوبیه و کار رو بسیار راحت تر می کنه. فقط خواهشم از شما اینه که اگر واقعا قصد اقامت در این هتل رو دارید این کار رو انجام بدین و احیانا با رزرو کردن و نرفتن این امکان رو از بقیه نگیرید در ثانی وجهه خوبی هم نداره.
    آدرس ایمیل هتل: info@avandhotel.com

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو - آذربایجان برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    برای رزرو هتل آوند گفته بودید فامیل شریف شما رو هم بگیم ... اگر کمکی می کنه لطفا بگید ...(پیام یا ...)
    سوال دیگمم اینه که مزیت اوند بر guest house inn
    اینترنتش هست یا کلا خیلی بهتره؟!
    برای رزرو هتل آوند دیگه فکر می کنم همین که بگید از ایران هستید و برای ویزای آمریکا میاید خودش می فهمه که از طرف من هستید، فکر می کنم دیگه نیازی نباشه!
    ببینید من تجربه خودم در هتل آوند رو گفتم که مشکلی برام وجود نداشت و واقعا اگر دوباره بخوام برم آذربایجان اونجا رو انتخاب می کنم. و اطلاعاتی از هتلی که شما گفتید ندارم.

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi22 نمایش پست ها
    سلام، توی خود کنسولگری نوشته بود که حضور خود فرد یا فامیل درجه 1 الزامی است ولی محتمل هم هست که دوستتون هم بره مشکلی نباشه. اینقدر هم مشتری مدار هستند که یه وب سایت ساده و یا یه تلفن برای پاسخگویی نذاشتند که از خودشون باز هم بپرسین و از اون بدتر اینکه پاسپورت متقاضی رو هم می گیرند بدون اینکه هیچ رسیدی بهش بدند!!
    تازه اینا که خوبه ما پانزده بیست نفری بودیم که برای گرفتن ویزا رفته بودیم گفته بودن 17 تا 18 همون 5 تا 6 عصر، باران هم می اومد ما از 4:30 رسیدیم ساعت 5 براشون مهمون آذری اومد تا 5:40 دقیقه داشتن اون تو هر هر می خندیدن و هیچ کس رو تو راه نمی دادن.

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    خوب با این وجود ریسک داره که بذاریم تو فرودگاه امام منات بگیریم
    اگه همه صرافی ها منات ندارن لطفا ادرس یه صرافی تو تهران رو بدید که بریم در حد همون 100 منات بگیریم ازش
    میدان فردوسی. اونجا همه صراف ها دارن.

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض هتل

در مورد هتل، تو این فروم زیاد صحبت هتل آوند شد، دوستان هتل آوند خیلی هتل خاصی نیست اونجا اکثر هتل ها خوبن ولی علت معرفی شدنش در اینجا توسط بنده این بوده که برای این نوع سفر به باکو (دانشجویی و به قصد ویزای امریکا) مناسبه. من به شخصه نه خیلی متول هستم نه خیلی متوقع. قطعا اگر دوستان امکانات مالی خوبی در اختیار دارن هتل های بسیار بهتری در باکو هست مثل هتل هیلتون. هتل های ارزون تری هم هست که خواهشم اینه که اگر کسی پیشنهاد بهتری داره بگه تا به جمع بندی خوبی برسیم. برای این مبلغی که هزینه می کنید برای این هتل به نظر من راضی خواهید بود. حداقل من راضی بودم. و برخورد بسیار خوب، بهتره بگم بسیار بسیار خوب پرسنل. محیط آروم و بی استرس برای شب قبل از مصاحبه که من تا صبخ نخوابیدم البته.

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض زبان مصاحبه در باکو

دوستان یک موضوع بسیار مهم:

پیامی از یکی از دوستان گرفتم که گویا قصد دارن برای ویزا به باکو برن. ایشون گفتن که همسرشون فقط می تونه فارسی مصاحبه کنه. تا اونجا که من می دونم (که خواهش می کنم اگر کسی اطلاعات تکمیلی داره اضافه کنه) امکان مصاحبه فارسی در باکو نیست. در ضمن ایشون گفتن که قصد دارن صحبت های خانومشون رو ترجمه کنن. که به نظر من اصلا امکان نداره. تجربه ای که من داشتم از مصاحبه این بود که خودم که انگلیسی مصاحبه کردم خانمم خواست که آذری مصاحبه بشه. خانم آفیسر که با من مصاحبه می کرد اشاره به آقای آذری چاقی که کمی اون طرفتر پشت میز نشسته بود کرد و ایشون اومد. خانم آفیسر سوال رو به انگلیسی می پرسید آقا به آذری ترجمه می کرد و خانمم هم جواب می داد جالبه که گاهی وقتا هم خانمم انگلیسی جواب می داد، در یک مورد خواست انگلیسی جواب بده ولی خوب نتونست منظورش رو برسونه تازه من حواسم جمع بود که حین صحبتش هیچ چی نگفتم بعد از اینکه صحبتش تموم شد تا خواستم توضیح تکمیلی بدم خانم آفیسر با حالت بسیار عصبانی گفت از تو سوال نپرسیدیم تو نباید جواب بدی.

خلاصه اینکه به نظر من اصلا امکان پذیر نیست و اگر به انگلیسی آذری یا روسی نمی تونن مصاحبه کنن جای دیگه ای رو انتخاب کنید و الا کلی پول و زمانتون از بین میره. البته در این باره تو سایت us visa info هم اطلاعاتی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran - Chemical eng

سلام دوستان.
    من برای 23 می یعنی 2 خرداد وقت مصاحبه دارم. کسی همسفر هست؟
    reach me at: barekatimohamad@gmail.com

Junior Member

سلام دوستان
    من ۳۰ آوریل میرم بکو برا پیک آاپ. رترنینگ استیودنت هستم. اگر از دوستان کسی‌ سالی‌ داشت در خدمتم. در ضمن خوشهال میشم اگر در مورد هتل خوب و مناسب منو راهنمایی کنید

دوستان من زنگ دیدار سیر گیتی واسه سفر زمینی به باکو.
    هزینه: 000و135 تومان
    طول سفر: 18 ساعت با الافی لب مرز
    اوتوبوس: VIP Scania
    هر شب ساعت 10به جز جمعه ها.
    ویزا تهران گرفته بشه.
    برگشت هم از اون ور 35 منات میشه. صبح راه میوفته.

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanbigdeli نمایش پست ها
    دوستان من زنگ دیدار سیر گیتی واسه سفر زمینی به باکو.
    هزینه: 000و135 تومان
    طول سفر: 18 ساعت با الافی لب مرز
    اوتوبوس: VIP Scania
    هر شب ساعت 10به جز جمعه ها.
    ویزا تهران گرفته بشه.
    برگشت هم از اون ور 35 منات میشه. صبح راه میوفته.
    چرا اینقدر گرون!
    اتوبوس های VIP به مقصد آنکارا ، 120.000 هست و مسافت سفر هم 36 ساعت. این رو از سایت رویال سفر چک کردم...
    چرا باکو گرونتره؟! کسی ارزونتر پیدا نکرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)