صفحه 5 از 74 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام دوستان

من امروز زنگ زدم گوست هوس انن و بعد از 500 بار اسپل کردن اسمم بالاخره خانومه فهمید و برام تاییدیه رزرو هتل رو فکس کرد!
    وقتی فکس به دستم رسید دیدم حرف اول اسمم را بجای P نوشته T!!
    حالا آیا این مسئله مشکلی برای گرفتن ویزای آذربایجان ایجاد میکنه یا نه؟ چون خودم میخوام اقدام کنم و ویزا بگیرم.

مرسی
    فکر نکنم مشکلی‌ براتون پیش بیاد. توی فکس منم یک اشتباه در spelling اسمم داشت (البته خیلی‌ اشتباه تو چشمی نبود) مشکلی‌ پیش نیومد.

Senior Member emperial آواتار ها

آیا کسی بوده که پروازش به باکو رو کنسل کرده باشه؟ Iran Air یک ماهه. فکر میکنید همچین حالتی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    آیا کسی بوده که پروازش به باکو رو کنسل کرده باشه؟ ایران ایر یک ماهه. فکر میکنید همچین حالتی پیش میاد؟
    من نفهمیدم دقیقا منظورتون از اینکه میپرسین "فکر می‌کنین همچین حالتی پیش میاد؟" چیه‌.

اگه منظورتون اینه که بخواین بلیط 1 ماهه ایران ایر رو کنسل کنین، ربطی‌ به 1 ماهه بودنش نداره. 1 ماهه یعنی‌ اینکه بین تاریخ رفت و برگشت ماکزیمم 1 ماه میتونه فاصله باشه. اگرهم بخواین cancel کنین تا اونجایی که من میدونم حداقل 50000 تومان جریمه داره.

اگرهم منظورتون اینه که آیا ممکنه کسی بلیطشو کنسل کنه که شما بخواین بگیرین، همیشه ممکنه یکی به هر دلیلی این کار رو بکنه. اما همینطور که گفتم cancel بلیط ایران ایر جریمه داره. برای همین بعید می دونم کسی تا از برنامه مسافرتش مطمئن نشده، برای خرید بلیط اقدام کنه. مگر اینکه ناگهان مشکلی براش پیش بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zohreh_d
    آدرس سفارت آذربایجان در تهران هم اینه:
    تهران، چیذر، خ شهید وطن پور، پلاک 30
    تلفن: 22212554-22215191
    ایمیل: azaremb@neda.net
    من هرچی تو اینترنت گشتم ندیدم سفارتشون وب سایت داشته باشه، اینه که من جزییات دقیق مدارکی که لازم هست رو نمی دونم. از دوستان میشه راهنمایی کنن که آیا مثل سفارت قبرس سند خونه و بلیط رفت و برگشت تا باکو هم نیاز هست یا نه؟ عکسی که باید برای سفارت ببریم باید در چه قطعی باشه؟
    دوستان:
    آدرس فوق مربوط به "سفارت آذربایجانه" و نه کنسولگری اونها.
    برای درخواست روادید باید به کنسولگری آذربایجان مراجعه کنید که آدرسش اینه:
    میدان چیذر - روبروی امامزاده علی اکبر - انتهای کوچه آشنا
    اگه پیچ و خمهای چیذر رو بلد نیستید نقشه رو براتون میذارم این پایین 8)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari
    دوستان:
    آدرس فوق مربوط به "سفارت آذربایجانه" و نه کنسولگری اونها.
    برای درخواست روادید باید به کنسولگری آذربایجان مراجعه کنید که آدرسش اینه:
    میدان چیذر - روبروی امامزاده علی اکبر - انتهای کوچه آشنا
    اگه پیچ و خمهای چیذر رو بلد نیستید نقشه رو براتون میذارم این پایین 8)
    از تجریش برای چیذر خطی داره. درست روبروی امامزاده نگه میدارن. از همون جا هم راه میوفتن. اگه آشنا نیستین با اون محل پیشنهاد میکنم با این خطیها برین چون مسیرش واقعاً پیچیده اس.
    کنسولگری توی کوچۀ روبروی امام زاده اس و سر کوچه یه بانک ملیه. کوچه رو برین تا ته میخورین به کنسولگری.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam82
    از تجریش برای چیذر خطی داره. درست روبروی امامزاده نگه میدارن. از همون جا هم راه میوفتن. اگه آشنا نیستین با اون محل پیشنهاد میکنم با این خطیها برین چون مسیرش واقعاً پیچیده اس.
    کنسولگری توی کوچۀ روبروی امام زاده اس و سر کوچه یه بانک ملیه. کوچه رو برین تا ته میخورین به کنسولگری.
    سلام
    اون بانک ملی که توش باید 35 یورو بدیم همین بانک هست؟!
    اگر همین بانک نیست میشه آدرسش رو بدید؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام
    اون بانک ملی که توش باید 35 یورو بدیم همین بانک هست؟!
    اگر همین بانک نیست میشه آدرسش رو بدید؟
    مرسی
    نه عزیز جان
    اون بانک ملی که باید 35 یورو رو پرداخت کنید (شعبه کاشف) حدود دویست متر پایینتر از میدان قدسه
    (شریعتی نرسیده به قدس)

Junior Member

نه
    آدرسش اینه: بانک ملی‌ شعبه کاشف، خیابان شریعتی‌، نرسیده به میدان قدس.
    من این آدرس رو قبلا هم گذشته بودم.
    مبلغ رو باید به ریال بدین که ۴۶۸۰۰ بود، و برین طبقه ۲ بگین برای سفارت آذربایجان می‌خواین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Robin
    سفارت آذربایجان یک نوع ویزا بیشتر نمیده که هزینه اش 35 Euro هستش که برای همین ویزا آژانسها 100-120 هزار تومن میگیرن. می تونین خودتون برین بانک ملی شعبه کاشف (شریعتی، نرسیده به میدان قدس) و برین طبقه بالا و بگین می خواین برای سفارت آذربایجان پول پرداخت کنین. بسته به قیمت Euro در اون روز 45-50 هزارتومن می شه. بعد قبضشو با یک قطعه عکس و تاییدیه رزرو هتل (fax یا email) یا آدرس آشناتون در آذربایجان ببرین سفارت و اونجا فرمشو پر کنین. اگه وقت و حوصله انجام این کارها رو داشته باشین، نیازی یه مراجعه یه آژانس و پرداخت هزینه اضافی نیست. 2-3 روز بعد ویزاتون آماده است.

منظورتون از یک نوع ویزا همون 30 روزه است؟ آخه بعضی تورها انواع مختلف گذاشتن مثل 15 روزه، 30 و 45 روزه.
    این ویزایی که میدن 30 روز اعتبار داره؟ چند بار میشه باهاش رفت آذربایجان؟
    متشکرم
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}<br /><br />Every step that I take in my life, God is with me<br />Thanks to God

نقل قول نوشته اصلی توسط saman63
    منظورتون از یک نوع ویزا همون 30 روزه است؟ آخه بعضی تورها انواع مختلف گذاشتن مثل 15 روزه، 30 و 45 روزه.
    این ویزایی که میدن 30 روز اعتبار داره؟ چند بار میشه باهاش رفت آذربایجان؟
    متشکرم
    تا اونجایی که من می دونم ویزای توریستی آذربایجان 30 روزه است. بک بار فقط می شه باهاش رفت آذربایجان و تا 30 روز موند. از زمان صدور ویزا 30 روز فرصت دارین ازش استفاده کنین. می دونم که قبلا آذربایجان ویزا با مدتهای اعتبار دیگه هم می داده، اما تا جایی که من دیدم توی اطلاعیه توی سفارت همین یک توع برای توریسی وجود داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)