صفحه 50 از 74 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو - آذربایجان برای گرفتن ویزا

دوستان در باکو ازین دکه ها چیزی نخرید که دو برابره مغازه ها و فروشگاه ها ممکنه باهاتون (یه بطری اب حتی) حساب کنه

کوچه هتل اوند رو که برید پایین تا به ازاد لیک برسید سر راه اداره پلیس هست که روبروش سر یک کوچه یک سوپر مارکته که فروشندش یک خانمی بود و خوب ادمی نیست که سرتون کلاه بذاره میتونین مثل برین و 1 منات یک بطری چند لیتری اب بخرید یا هرچی دیگه

در کل از مزیت های ایران به اونجا این اب اشامیدنی مجانیه همیشه در دسترسش بود!

ازادلیک به سمت دریا که برید میرسید به پارک بلوار که یه فروشگاه بزرگ هم داره، اگه اشتباه نکنم حاشیه دریا رو شبیه پارک درست کردن و خیلی طولانی هم هست در هر صورت انتهای ازادلیک به این وصل میشه

واسه نرخ غذا هم ما یه ساندویچ کباب ترکی در همین فروشگاهش خوردیم 3 منات

برای برگشت به فرودگاه هم بدانید و آگاه باشید که نرخش 15 منات هستش و بیشتر ندید
    این اقا میان ساله در اوند مارو برد و خوب یکم بیشتر گرفت هرچند خانم الیوا کمتر گفته بود به ما و اقاهه دبه کرد
    اون دوتا جوونی که رفتنا اومدن دنبالمون ادم های بهتری هستند تا این میانساله، خود خانم الیوا هم که خیلی ادم خوبیه

ضمنا برای صبحانه در اوند هم زودتر از 8 برید بهشون بگید تا حواسشون باشه سر 8 اماده کنن

Junior Member

برای پیدا کردن کنسولگری اذربایجان در تهران هم من یه راه راحت پیدا کردم

از میدان قدس که سوار ون شدید به سمت چیذر چند متر قبل میدان ندا یه کوچه به نام مهتاب هست اون رو برید داخل و اگه به یه دوراهی مانندی رسیدید برید به سمت مسجد، راسته مسجد (قائم آل..) رو که برید پایین از نانوایی که رد بشید دیگه خونه کنسولگری و پرچمش رو سمت چپتون میبینید
    برای گرفتن ویزا هم من که رفته بودم نیم ساعت همه رو با بی احترامی تمام الاف کردن مسئولان کنسولگری و 5 و نیم در رو باز کردن بجای 5

رفتارشون با رفتاره محترمانه ای که در سفارت امریکا در باکو با مردم میشه قابل قیاس نیست

راستی بلیت هواپیمایی ازال رو هم اگر خواستید تهیه کنید از این نمایندگیش در تهران نخرید بهتره! از بقیه آزانس ها ظاهرا گرون تر میده!!!!!!

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام، من امروز سفارت آذربایجان رفتم. چندتا نکته به ذهنم رسید که بگم.
    1- حتماً یورو همراهتون باشه چون ریال قبول نمی کنن و مجبور می شید برید یورو تهیه کنید و از نو بیاید تو صف. البته اون زیراکسی نزدیک سفارت یورو می فروشه. من از قبل 50 یورویی داشتم که 15 تا بهم برگردوندن توی سفارت.
    2- اگر اون فرم رو که دوستان لطف کردن و توی سایت گذاشتن همون طور که هست پرینت بگیرید یعنی دو تا فرم روی یک صفحه A4 قبول می کنن (یعنی طرف اصلاً وارد جزئیات فرم نمی شه اگه خیلی ضایع باشه ممکنه ایراد بگیره). یه عکس هم کفایت می کنه هر چند در مدارک لازم گفته شده بود دو عکس. من نگاه کردم دیدم همه عکس 3 در 4 دارن و فقط مال من 4 در 6 هست. یعنی هر دو تا رو قبول می کنن.
    3- من پیشنهاد می کنم سر وقت نرید چون الاف می شید. به نظر من زودتر رفتن خیلی تأثیری نداره. 2 نفر می فرستن تو و یکم بعد دو نفر بعدی. من 11 رسیدم اونجا شاید 10 نفر جلوم بودن ولی خیلی معطل نشدم. همین که می بینید صف داره میره جلو امیداواری می ده به آدم. برای گرفتن ویزا هم 5:30 میرم به جای 5 که خدایی نکرده الاف نشم.
    4- به من گفت 10 روز دیگه بیام برای گرفتن ویزا.
    5- برای رفتن به سفارت هم همون آدرسی که دوست قبلی گفتن خوبه.

Junior Member

سلام. کسی 27 ژوئن وقت داره؟

Junior Member

سلام. 21 جون کی وقت داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نانو فناوری دانشگاه تربیت مدرس

با سلام
    اگه میخواین زمینی برین آذربایجان و خواستین ماشین بگیرین، یه آقایی هست به اسم "روفت" که آدم بسیار خوبیه و شماره اش هم اینه
    070-3703937 . همچنین ازش میتونین بپرسین که برای شما خونه ی ارزون بگیره. مطمئن باشین که هر چقدر هم گرون بگیرین، خیلی کمتر از هتل آوند یا دیگر هتل هاست. خونه هم که میگیرین کمتر از هتل نیست چونکه همه چیز داره. اگه به روفت زنگ زدین، بگین که وحید شماره را داده. من بهش قول داده بودم که شماره شو در اختیار فرم قرار بدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نانو فناوری دانشگاه تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط kely نمایش پست ها
    سلام آيا مرز تا 6و 6:30بازه به ساعت ما؟
    ميدونيد عوارض خروج چقدر شده و ميشه كه اينجا پرداخت كنم دم مرز فيششو بهشون بدم كه معطل نشم؟
    مرزو ساعت 5/30 -6 میبندن. خود گذشتن از مرز حداقل 30-40 دقیقه وقت لازمه که بایستی در نظز داشته باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidq63 نمایش پست ها
    با سلام
    اگه میخواین زمینی برین آذربایجان و خواستین ماشین بگیرین، یه آقایی هست به اسم "روفت" که آدم بسیار خوبیه و شماره اش هم اینه
    070-3703937 . همچنین ازش میتونین بپرسین که برای شما خونه ی ارزون بگیره. مطمئن باشین که هر چقدر هم گرون بگیرین، خیلی کمتر از هتل آوند یا دیگر هتل هاست. خونه هم که میگیرین کمتر از هتل نیست چونکه همه چیز داره. اگه به روفت زنگ زدین، بگین که وحید شماره را داده. من بهش قول داده بودم که شماره شو در اختیار فرم قرار بدم.
    میتونم بپرسم هزینه رفت و برگشتتون زمینی چقد شد؟ و اینکه خونه گرفتید هزینه اون چقد شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laden نمایش پست ها
    سلام. کسی 27 ژوئن وقت داره؟
    سلام. منم ۲۷ ژوئنم..

نقل قول نوشته اصلی توسط placeboy نمایش پست ها
    سلام. منم ۲۷ ژوئنم..
    من هم همینطوز...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)