صفحه 6 از 74 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

یه سوال! من میخوام با همسرمبریم باکو! همسرم هم اسمش تو پاس منه هم خودش پاس جدا داره! حالا من میتونم فقط از پاس خودم برای ویزای باکو استفاده کنم؟ اینطوری تو سفارت امریکا مشکل پیش نمیاد؟ برای ویزای باکو باید دو تا فیش بریزم یا فقط یه فیش کافیه؟( در شرایطی که با پاس خودم برم) اگه اینطوری باشه یه 35 یورو به نفع منه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sata
    یه سوال! من میخوام با همسرمبریم باکو! همسرم هم اسمش تو پاس منه هم خودش پاس جدا داره! حالا من میتونم فقط از پاس خودم برای ویزای باکو استفاده کنم؟ اینطوری تو سفارت امریکا مشکل پیش نمیاد؟ برای ویزای باکو باید دو تا فیش بریزم یا فقط یه فیش کافیه؟( در شرایطی که با پاس خودم برم) اگه اینطوری باشه یه 35 یورو به نفع منه!!
    نباید مشکلی باشه و منطقی به نظر می یاد که یه پاسپورت یه مهر ویزا می خوره و یه فیش کافیه... مگر اینکه هر دو F-1 باشید... که فکر کنم بهتر باشه از دو پاسپورت استفاده کنید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

با سلام
    من 2 تا سوال دارم

1. اتوبوس ها از باکو چه زمانی حرکت می کنن؟
    2. من برای 3 june وقت دارم. کسی هست با من همسفر بشه؟؟؟

مرسی

Junior Member

ببینید هم از تهران به باکو، و هم از باکو به تهران ساعت ۱۰ شب حرکت می‌کنن، و حدود ۵ عصر روز بعد میرسن.
    فقط به ۲ تا مورد دقت کنید:
    ۱- در هفته از تهران ۱ شب نمیرن تاجایی که من میدونم جمعه شب هست، از باکو رو نمیدونم
    ۲- اختلاف ساعت باکو با تهران ۳۰ دقیقه است که باکو جلوتره یعنی‌ ساعت ۱۰ تهران می‌شه ۱۰:۳۰ باکو

Senior Member

دوستان من براي اسكان در باكو Guest House In رو پيشنهاد مي كنم. به سفارت نزديكه و به مركز شهر هم نزديكه. كافي نت هم اطرافش پره. آدمهاي مسوولش هم خيلي آدمهاي مهربون . خوبي هستن. من با مسوولش (خانوم سونيا يا اون طور كه خودش تلفظ مي كرد سونا) صحبت كردم گفت اگر تلفني باهاش تماس بگيريد مي تونه حتي رزرو اتاق رو براتون فاكس كنه.
    من ازش خواستم اي ميل رو بيشتر چك كنه كه گفت با تلفن راحت تره. موبايلش اينه: 994503345203
    تلفنش هم اينه: 994124934167

يادتون باشه تاكسيهاي فرودگاه خيلي گرون مي گيرن مي تونيد با سونا هماهنگي كنيد براتون تاكسي بگيره كه خيلي ارزونتر از حالتي هست كه خودتون بگيريد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman63
    منظورتون از یک نوع ویزا همون 30 روزه است؟ آخه بعضی تورها انواع مختلف گذاشتن مثل 15 روزه، 30 و 45 روزه.
    این ویزایی که میدن 30 روز اعتبار داره؟ چند بار میشه باهاش رفت آذربایجان؟
    متشکرم
    ممنون میشم جواب سوال این دوستمون رو که سوال منم هست رو بدین.

با یه ویزا که ۳۰ روز فرصت داره٬ میشه ۲ بار رفت باکو (یا بطور کلی هرجایی)‌ ؟

مرسی

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg
    ممنون میشم جواب سوال این دوستمون رو که سوال منم هست رو بدین.

با یه ویزا که ۳۰ روز فرصت داره٬ میشه ۲ بار رفت باکو (یا بطور کلی هرجایی)‌ ؟

مرسی
    نه ویزای single هستش

Junior Member

سلام،
    دوستان من امروز که رفتم واسه باکو بلیت ازل بگیرم، آژانس بهم گفت که ما فقط بلیت ایرانایر رو میفروشیم و ازل رو نمیفروشیم. وقتی‌ ازش پرسیدم چرا اینجوریه، گفت که ازل زیاد مشتری نداره (به اندزهی ایرانایر) و گاهی‌ اوقات بدون اطلأع قبلی‌ پروازشو کنسل می‌کنه!!
    من اول فکر کردم که این چون خودش بلیت ازل رو نمیفروش اینجوری میگه، ولی‌ بعد که یه خرده پرسو جو کردم معلوم شد که این بابا خیلی‌ هم بیراه نمیگفت و اتفاقات از این قسم افتاده تا حالا.
    حالا من می‌خواستم ببینم هیچ کدوم از دوستان به این مشکل بر نخوردن؟ ممنون میشم اگر بهم کمک کنید. آخه اگه یه دفعه قبل از حرکت پرواز کنسل بشه خیلی‌ بد می‌شه. دیگه نمی‌شه به این زودیا وقت سفارت گرفت :-[
    خداوند بی نهایت است و لامکان و بی زمان،<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; اما به قدر فهم تو کوچک می شود،<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; و به قدر نیاز تو فرود می آید،<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; و به قدر آرزوی تو گسترده می شود،<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; و به قدر ایمان تو کارگشا ...&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; ملاصدرا

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha
    سلام،
    دوستان من امروز که رفتم واسه باکو بلیت ازل بگیرم، آژانس بهم گفت که ما فقط بلیت ایرانایر رو میفروشیم و ازل رو نمیفروشیم. وقتی‌ ازش پرسیدم چرا اینجوریه، گفت که ازل زیاد مشتری نداره (به اندزهی ایرانایر) و گاهی‌ اوقات بدون اطلأع قبلی‌ پروازشو کنسل می‌کنه!!
    من اول فکر کردم که این چون خودش بلیت ازل رو نمیفروش اینجوری میگه، ولی‌ بعد که یه خرده پرسو جو کردم معلوم شد که این بابا خیلی‌ هم بیراه نمیگفت و اتفاقات از این قسم افتاده تا حالا.
    حالا من می‌خواستم ببینم هیچ کدوم از دوستان به این مشکل بر نخوردن؟ ممنون میشم اگر بهم کمک کنید. آخه اگه یه دفعه قبل از حرکت پرواز کنسل بشه خیلی‌ بد می‌شه. دیگه نمی‌شه به این زودیا وقت سفارت گرفت :-[
    این اتفاق خیلی خطرناکه... امیدوارم رخ نده که بیچاره میشم (میشیم)!!
    من برای 9 جون با آزال بلیط گرفتم...

Junior Member

سلام

کسی اطلاع داره که حرکت اتوبوسهای تبریز به باکو و برعکس چه ساعتائی هست و هزینش چقده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)