صفحه 60 از 74 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

همون طوری که volantis71 گفت، اگر بخواین برین خود کنسولگری، فقط دوشنبه ها مدرک میگیرن و 10 روز کاری طول میکشه که بدن. ویزا فکر میکنم بعد از صدور دو ماه اعتبار داره و یکماه داخل این دوماه رو میتونی آذربایجان بمونی،(ینی وقتی برمیگردی باید ویزات معتبر باشه هنوز) بله تاریخ حدودی رو میزنی تو فرم... مدارک هم تو همون دراپ باکس معروف هست. تو پستای یکی دو صفحه پیش هم باز تکرار شد لینکش...
    راستی دو سفارت یه برگه چسبونده بودن که بعد که رسیدین آذربایجان باید برین به سایت asan.az یا اداره مهاجرت و محل اقامت و دلیل سفر رو بگی مگرنه موقع برگشت جریمه میشی!
    پرواز ایران ایر هم فک کنم ساعت 9.5 شب دوشنبه ها و پنجشنبه هاس...

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    دوستانی که برای ویزای آذربایجان اقدام کردند .... مراحل این کار چی هست و این ویزا چند روزه هست؟ ما خودمنون مشخص می کنیم که از چه روزی تا چه روزی ویزا داده بشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

آها واسه رفتن به کنسولگری هم، هم از میدون قدس(مترو تجریش) ون هست هم از مترو قیطریه... آخرش که میدان ندا باشه پیاده میشین... خیلی راحته. فقط حتتتما نقشه ای که تو فایل دراپباکس هست پیشتون باشه چون خیلی کوچه های تنگ و پیچ در پیچی داره که آدمو گیج میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    ایران ایر پروازش دو شنبه ها و پنج شنبه هاست.خیلی گرون تر از ازال در میاد.رفت و برگشت حدود ۱۴۰۰
    سلام دوستان. پرواز ایران ایر پرسیدم. قیمت حدود 710000. رفت دوشنبه 18:40 به وقت تهران، برگشت پنجشنبه 21:30 به وقت باکو. فک کنم بهتره از آزال

تقریبا فرقی با آزال نداره از نظر هزینه.چون باید یه شب یشتر بمونین که میشه حدود 50 منات برای هر نفر.(البته اگه اتاقتون یه نفره باشه)که میشه همون اختلاف قیمت بلیط با آزال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    سلام دوستان. پرواز ایران ایر پرسیدم. قیمت حدود 710000. رفت دوشنبه 18:40 به وقت تهران، برگشت پنجشنبه 21:30 به وقت باکو. فک کنم بهتره از آزال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    تقریبا فرقی با آزال نداره از نظر هزینه.چون باید یه شب یشتر بمونین که میشه حدود 50 منات برای هر نفر.(البته اگه اتاقتون یه نفره باشه)که میشه همون اختلاف قیمت بلیط با آزال
    فقط دو تا فرق دیگه هم داره:
    یکی اینکه ایران ایر رفت و برگشت هواپیمای ایرباس هست (تو سایت ایران ایر زده بود) ولی آزال احتمالا فقط برگشت ایرباسه (اگر جمعه شب برگردید)!
    مهمتر اینکه اگر با آزال برید و روز سه شنبه بلیط رفت بگیرید صبح خیلی زود میرسید باکو که باید تا زمان تحویل اتاق هتل 2 بعد از ظهر صبر کنید. و اگر چهارشنبه بلیط بگیرید ساعتش خوبه ولی کلا یکم خطریه چون اگه به هر دلیل پروازتون کنسل بشه دیگه به مصاحبه نخواهید رسید!

به همن خاطر من گفتم ایران ایر بهتره، فوقش یکم بیشتر تو باکو میگردیم

حق با شماست ولی یه احتمال دیگه هم هست اینکه اگه درجا بهتون بدن شما دیگه جمعه نمیتونین ویزا رو بگیرین:پی
    البته ایشالا هیچ پروازی کنسل نشه تو دل بچه ها رو خالی نکنین)
    کلا یه trade-off ای هست همیشه بین تمامی انتخاب ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    فقط دو تا فرق دیگه هم داره:
    یکی اینکه ایران ایر رفت و برگشت هواپیمای ایرباس هست (تو سایت ایران ایر زده بود) ولی آزال احتمالا فقط برگشت ایرباسه (اگر جمعه شب برگردید)!
    مهمتر اینکه اگر با آزال برید و روز سه شنبه بلیط رفت بگیرید صبح خیلی زود میرسید باکو که باید تا زمان تحویل اتاق هتل 2 بعد از ظهر صبر کنید. و اگر چهارشنبه بلیط بگیرید ساعتش خوبه ولی کلا یکم خطریه چون اگه به هر دلیل پروازتون کنسل بشه دیگه به مصاحبه نخواهید رسید!

به همن خاطر من گفتم ایران ایر بهتره، فوقش یکم بیشتر تو باکو میگردیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    همون طوری که volantis71 گفت، اگر بخواین برین خود کنسولگری، فقط دوشنبه ها مدرک میگیرن و 10 روز کاری طول میکشه که بدن. ویزا فکر میکنم بعد از صدور دو ماه اعتبار داره و یکماه داخل این دوماه رو میتونی آذربایجان بمونی،(ینی وقتی برمیگردی باید ویزات معتبر باشه هنوز) بله تاریخ حدودی رو میزنی تو فرم... مدارک هم تو همون دراپ باکس معروف هست. تو پستای یکی دو صفحه پیش هم باز تکرار شد لینکش...
    راستی دو سفارت یه برگه چسبونده بودن که بعد که رسیدین آذربایجان باید برین به سایت asan.az یا اداره مهاجرت و محل اقامت و دلیل سفر رو بگی مگرنه موقع برگشت جریمه میشی!
    پرواز ایران ایر هم فک کنم ساعت 9.5 شب دوشنبه ها و پنجشنبه هاس...
    دوستان من امروز برا ویزای آذربایجان اقدام کردم گفتند ویزا یکماهه هست و می تونید در عرض یک ماه 15 روز در آذربایجان باشید ... محض اطلاع دوستان ...

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

دوستان من امروز برا ویزای آذربایجان اقدام کردم گفتند ویزا یکماهه هست و می تونید در عرض یک ماه 15 روز در آذربایجان باشید ... محض اطلاع دوستان ...
    shoma visatoono az tehran gereftin ya az tabriz? chon tehran messe in ke ye mahe mide visa ro.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyee نمایش پست ها
    shoma visatoono az tehran gereftin ya az tabriz? chon tehran messe in ke ye mahe mide visa ro.
    من از تبریز اقدام کردم ....

من از تبریز اقدام کردم ....
    سلام
    دوست عزیز بنده هم تا دو سه هفته دیگه میخوام از تبریز برای ویزا اقدام کنم. میشه بفرمایید چه روز و ساعتی باید برم و چه مدارکی میخوان. راحت ترین مسیر از ورودی شهر (دروازه) چه مسیریه؟ و مهمتر اینکه ویزا رو چند روزه تحویل میدن؟ ممنون
    آدرسش همینه؟
    تبريز ، بلوار ولي عصر، خيابان عارف تلفن: 3359901 - 3359902 - 3359903
    ویرایش توسط saeedgoogle : April 16th, 2014 در ساعت 11:55 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)