صفحه 63 از 74 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

ممنون
    سوال اول: بله من و یه دوست دیگه م با هم با آزال رفتیم اما ramradfar با ایران ایر دوشنبه رفتن بله گفتیم به هتل اومدن دنبالمون
    در مورد دو سوال آخر: منم نمیخواستم مدرک بیخود بدم. کارنامه دادم مهر و موم که از دانشگاه گرفتم. سی وی هم دادم. نمره زبان و اس او پی و کپی مقاله و دانشنامه ندادم. کارت ملی و شناسنامه هم ترجمه نکردم... البته در مورد مقاله ام پرسید که تو سی وی نوشتم یا نه اما خودشون رو نخواست...
    در مورد ارز مسافرتی هم، برای سفر به آمریکا نمیدن چون ویزامون دانشجوییه :دی اما اگه هوایی برین باکو میتونین بگیرین... برا آمریکا شاید بتونیم ارز دانشجویی بگیریم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط polarstar29 نمایش پست ها
    با تشکر و امید به هرچه زودتر کلیر شدن دو دوست عزیز ramradfar & mehr96
    چند تا سوال داشتم.
    ۱- شما با دو پرواز متفاوت رفتید. پس به هتل از قبل خبر دادید کی می رسید تا دنبالتان بیایند؟ درسته؟
    ۲- ترجمه شناسنامه و کارت ملی نیاز نبود؟
    ۳- اینکه بعد از مصاحبه می گویند ۱۶ سوال برایمان با ایمیل می فرستند راجع به باکو هم هست یا بسته به مورد فرق داره؟
    ۴- برگشت به فرودگاه هم ۱۵ منات شد که دوستان قبلا گفتند بر عهده خودمان است؟
    ۵- چون نمی خواهم مدارک اضافی بیخود بدهم می پرسم. از اول کارنامه تافل جی آر ای- دانشنامه- کپی مقاله- SOP را ندهیم؟ فقط CV و Transcript را بدهیم؟
    ۶- حتما برای این سفر ارز مسافرتی گرفتید. آیا برای رفتن به آمریکا هم دوباره ارز مسافرتی می دهند؟ یا مثل اینکه باید بلیط رفت و برگشت باشه یا یک بار در ساله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

تو صفحه 61 آقای هیزنبرگ لطف کردن گذاشتن
    نه یخچال نداره :دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    مرسی از توضیح کاملت
    لینک نقشه رو میتونی بذاری یا بگی تو کدوم تاپیکه پیداش کنم؟
    و سوال آخر اینکه هتلش یخچال داشت آیا؟(یه سوال خیلی مهمیه:دی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    تو صفحه 61 آقای هیزنبرگ لطف کردن گذاشتن
    نه یخچال نداره :دی
    mehr96 یخچال داشت اتاق من! ولی کوچیک بود

پس میگم اتاق یخچال دار بده به ما
    من تو پستای بچه های پارسال خونده بودم که هتل آب مجانی هم میده.درسته؟شما آب از هتل گرفتین یا خریدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramradfar نمایش پست ها
    mehr96 یخچال داشت اتاق من! ولی کوچیک بود

مدارکی که ندادی رو، خودش بهت گفت بده بهم؟(مثل همین SOP) یا کلا نگرفت؟ به نظرم اگه آفر و سویس فی و ای بیست و سی وی و ریسرچ پلن و کارنامه رو بدیم کافی باشه.هرچی بخوان دیگه خودشون میگن...
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehr96 نمایش پست ها
    ممنون
    سوال اول: بله من و یه دوست دیگه م با هم با آزال رفتیم اما ramradfar با ایران ایر دوشنبه رفتن بله گفتیم به هتل اومدن دنبالمون
    در مورد دو سوال آخر: منم نمیخواستم مدرک بیخود بدم. کارنامه دادم مهر و موم که از دانشگاه گرفتم. سی وی هم دادم. نمره زبان و اس او پی و کپی مقاله و دانشنامه ندادم. کارت ملی و شناسنامه هم ترجمه نکردم... البته در مورد مقاله ام پرسید که تو سی وی نوشتم یا نه اما خودشون رو نخواست...
    در مورد ارز مسافرتی هم، برای سفر به آمریکا نمیدن چون ویزامون دانشجوییه :دی اما اگه هوایی برین باکو میتونین بگیرین... برا آمریکا شاید بتونیم ارز دانشجویی بگیریم.

Junior Member

آره آب میده! البته ما دوبار از بیرون خریدیم :دی یه بار 0.75 منات یه بار 0.5 منات. کلا به قول ramradfar ما به اندازه 50 منات از هتل بهره نبردیم ))
    مدارک دیگه هم نخواست.مدارک مربوط به وقت سفارت رو هم بدید، یهو خواستن... عکس هم بذارید. البته مال منو پس دادن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط volantis71 نمایش پست ها
    مدارکی که ندادی رو، خودش بهت گفت بده بهم؟(مثل همین SOP) یا کلا نگرفت؟ به نظرم اگه آفر و سویس فی و ای بیست و سی وی و ریسرچ پلن و کارنامه رو بدیم کافی باشه.هرچی بخوان دیگه خودشون میگن...

Junior Member

سلام دوستان من مطالب رو مطالعه کردم و واقعا مفید بود یه سوال دارم همسر من 15 می (25 اردیبهشت) یعنی 12 روز دیگه وقت مصاحبه در سفارت آمریکا رو داره و وقت سفارتم نمیتونیم تغییر بدیم و قراره فردا برا ویزا آذربایجان اقدام کنیم
    1-آیا با همون ویزا عادی 35 یورویی اقدام کنیم میرسیم؟
    ویزا عادی 10 روز کاری میاد یا من اشتباه میکنم
    2-لطفا اگه راهی میدونین که زودتر میتونیم ویزا بگیریم رو معرفی کنید

سلام
    اگر از کنسولگری تهران اقدام میکنین فقط دوشنبه ها مدرک رو میگیرن.اگر شما دوشنبه برین، زودترین حالت پنج شنبه ی دیگه بهتون ویزا رو میدن که قطعا به دردتون نمیخوره و دیره براتون.
    شما میتونین 55 یورو بدین ب آژانس ها و اونا براتون 3-4 روزه ویزارو میگیرن.من از کنسولگری نپرسیدم که ویزای فوریش چقدر طول میکشه اما اون هم هزینه ش همین 50-60 یورو باید باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط eliebadi نمایش پست ها
    سلام دوستان من مطالب رو مطالعه کردم و واقعا مفید بود یه سوال دارم همسر من 15 می (25 اردیبهشت) یعنی 12 روز دیگه وقت مصاحبه در سفارت آمریکا رو داره و وقت سفارتم نمیتونیم تغییر بدیم و قراره فردا برا ویزا آذربایجان اقدام کنیم
    1-آیا با همون ویزا عادی 35 یورویی اقدام کنیم میرسیم؟
    ویزا عادی 10 روز کاری میاد یا من اشتباه میکنم
    2-لطفا اگه راهی میدونین که زودتر میتونیم ویزا بگیریم رو معرفی کنید

Junior Member

ممنون از پاسخ به موقتون همسر من برای یه همایش یک هفته ای میخواد بره امریکا ؛ همون موقع ویزاشو میدن یا باید دوباره بره آذربایجان یا براش میفرستن؟

من در مورد ویزایی که در این مواقع میدن اطلاعی ندارم که کلیرنس میخوره یا نه.اما اگر قرار باشه درجا بدن که پاسپورت رو میگیرن و پس فرداش (شنبه) زمان پیک آپه شه.اگر هم کلیرنس بخورن بهشون اعلام میکنن کی ویزاشون آماده است و اون موقع یا خودشون یا کس دیگه یا آژانس باید بره برای پیک آپ ویزاشون.یعنی پاسپورت همسرتون رو ببرن و ویزا توش بخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط eliebadi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ به موقتون همسر من برای یه همایش یک هفته ای میخواد بره امریکا ؛ همون موقع ویزاشو میدن یا باید دوباره بره آذربایجان یا براش میفرستن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)