صفحه 66 از 74 نخستنخست ... 1656575859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام

من نمی تونم از سایت Booking برای آوند جا رزرو کنم و سایت خود هتل هم باز نمیشه، من بهشون زنگ زدم و مشخصات دادم و تاریخی که می خوام اونجا باشم مسئولش گفت بسیار خوب رزرو شد و براتون یادداشت کردم خواستم بدونم همین کافیه؟ بعدا وقتی رسیدم که مشکلی برام پیش نمیاد؟

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط se_ece نمایش پست ها

من نمی تونم از سایت Booking برای آوند جا رزرو کنم و سایت خود هتل هم باز نمیشه، من بهشون زنگ زدم
    نه دیگه مشکلی نیست فقط قیمت اطاق را بدانید چون فکر می کنم اگر از سایت Booking بگیرید ارزان تر می شود. یکی دو روز بعد سایت را چک کنید. اطلاعات پروازتون اگر هوایی می روید بدهید تا ترنسفر مجانی داشته باشید.
    What we do for ourselves dies with us. What we do for others and the world remains and is immortal." Albert Pine"
    A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you

Nine things Happy, Successful People Choose to Ignore

سلام
    میشه یکی برای من این فرم درخواست ویزا که باید تایپ بشه رو بفرسته؟
    من نمیتونم پیداش کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

سلام دوستان

ممنون میشم اگه دوستی فایل فرم ویزا آذربایجان رو داره اینجا قرار بده...

با تشکر

سلام
    بفرمایید فرم خام درخواست ویزای آذربایجان آپلود شده در آپلودسنتر سایت عظیم AA:

نکته: در اندازه A5 چاپ شود.
    نکته 2: عکس در اندازه 3x4
    نکته 3: 35 یورو تهیه فرمایید. وقتی گفته میشه 35 یورو یعنی به هیچ عنوان ریال قبول نمیکنن.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط saeedgoogle : June 3rd, 2014 در ساعت 11:09 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    اوکی.
    ممنون. البته من منظورم در مراجعه اول بود که ظاهرا باید حضور داشته باشم. قصد داشتم پاسپورت رو به یکی از دوستان با اعتمادم بسپارم که به کنسولگری ببره که فکر کنم نمیشه و بهش گیر میدن.
    الان رو نمیدونم شاید عوض شده باشه ولی دو سال پیش صرفا داشتن کارت ملی و شناسنامه کافی بود... من برای یکی از دوستانم رو بدون اینکه قدم به کنسولگری بزاره گرفتم. الانم دوباره نیاز دارم که برای کسی بگیرم که خودش نمیتونه بره. ممنون میشم اگه این قضیه عوض شده و خود شخص باید بره به منم خبر بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    سلام
    بفرمایید فرم خام درخواست ویزای آذربایجان آپلود شده در آپلودسنتر سایت عظیم AA:

نکته: در اندازه A5 چاپ شود.
    نکته 2: عکس در اندازه 3x4
    نکته 3: 35 یورو تهیه فرمایید. وقتی گفته میشه 35 یورو یعنی به هیچ عنوان ریال قبول نمیکنن.
    سلام،
    این فرم باید تایپ بشه ؟ یا پرینت بگیریم و اطلاعات را بنویسیم؟2. اگر گزینه 31 را doubleبزنیم ، برای پیک اپ میشه دوباره از این ویزا استفاده کرد؟3. اینکه پستهای قبلی گفتن که باید پول بدی و به آذری پر کنی ،چیه؟ 4. اگه از تبریز اقدام کردین ، چند روز طول کشید ؟ و برای تحویل مدارک و دریافت ویزا شخص دیگری می تونه انجام بده؟ 4. از تبریز هم بگیری ویزا یک ماه اعتبار داره؟ 5. تایدیه هتل لازم بود؟ خیلی ممنون از راهنمایی

سلام
    من فقط در مورد تبریز اطلاعات دارم.1- در کنسولگری آذربایجان در تبریز نیاز نیست فرم رو تهیه کنید. خود کنسولگری فرم میده و فقط میگن شماره تلفن بنویسید و امضا کنید. بقیه ش بر عهده خود کنسولگریه. ولی فکر میکنم تهران متفاوته.2- در مورد تهیه ویزای مولتی میتونید با هزینه کردن دو برابر تهیه کنید ولی به نظر من ارزش نداره. به خاطر محدود بودن زمانش. ممکنه پروسه کلیر شدن طول بکشه و ویزا منقضی بشه و هزینه ای که کردید از دست بره. 3- فرم به دو زبان هست انگلیسی و آذری. در مورد تبریز که گفتم نیازی نیست ولی تهران رو دوستان تهرانی تجربه شون رو باید بگن. 4- الف: دقیقا سه روز و برای تحویل مدارک همچنان برای من سواله که شخص دیگه ای میتونه یا نه ولی برای دریافت ویزا میتونه شخص دیگه ای انجام بده. از ارومیه اومده بودن و کنسولگری بهشون گفت که شخص دیگه ای میتونه برای دریافت پاس بیاد .کارت ملی یا شناسنامه حتما باید شخص ثالث به همراه داشته باشه. با اینکه من خودم مدارک رو تحویل داده بودم برای دریافت پاسپورت باز ازم کارت ملی خواستن! 4-ب: بله یک ماه اعتبار داره و میتونید 15 روز اقامت داشته باشید 5- لازم نبود.
    ارادت

سلام. من ۵ جون باکو مصاحبه داشتم و وظیفم میدونم اطلاعاتمو اینجا بگم. هر چند جدید نیست و دقیقا همون چیزی بود که دوستان قبلا گفته بودن.
    ما هتل آوند بودین. کلا ۳ تا مزیت داره. تر و تمیزه. به سفارت خیلی نزدیکه و شاتل فیری داره از فرودگاه به هتل. شخصیاتای مهم هتل هم همون الاهه خانوم و آقا نعمت (راننده هتل) بودند. تنها چیزی که در طول سفر مشکل بود نفهمیدن زبان مردم اونجا بود. اینگلیسی جز تعداد خیلی خیلی خیلی کمی از جوونا نمیدونستن. اگه از قبل نقشه داشته باشین رو موبایلتون میتونه کمک کنه. جی پی اس خیلی به ما کمک کرد.

Junior Member

سلام

از دوستان عزیز خواهش می شه اطلاعات خودشونو تو قسمت جدول روادید دانشجویی باکو وارد کنند تا جدول باکو هم مثل جداول سفارت خونه های دیگه پر پر و پیمون بشه !

لینک مشاهده جدول:
    https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=167666708

لینک وارد کردن اطلاعات:
    https://docs.google.com/forms/d/1amp...QXFwA/viewform

نکته 1 : اگه اطلاعات خودتونو وارد کردید ، چند ساعتی طول می کشه تا اطلاعات شما در جدول دیده بشه. به عبارت دقیق تر اطلاعات شما در پایان هر روز در جدول آپدیت می شن. پس بلافاصله بعد از وارد کردن اطلاعات الکی منتظر نباشید
    نکته 2: به دوستاتونم که باکو رفتند بگید اگه دوست داشتند جدولو پر کنند
    نکته 3: هر گونه پیشنهادی برای ارتقاع جدول قابل بحث میییی باااااا شددددد، پیام خ. بدید
    نکته 4: اطلاعات جدول 2013 نیز به این جدول اضافه شده، چون قبلیه دیگه اپدیت نمی شد
    نکته 5: تشکر
    نکته 6: هنوز بهش فکر نکردم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)