صفحه 68 از 74 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnaz1370 نمایش پست ها
    دوستان اگر یک نفر ایمیل و شماره تلفن هتل آوندم این جا بذاره خیلی ممنون می شم.
    بفرمایید به من با همین ایمیل همیشه جواب دادند Avand contacts.jpg
    What we do for ourselves dies with us. What we do for others and the world remains and is immortal." Albert Pine"
    A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you

Nine things Happy, Successful People Choose to Ignore

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

یک توصیه کوچک برای دوستانی که در آینده برای ویزا به باکو می روند، اگر این تاپیک خلاصه تمام ناپیک های سفر به آمریکا از جمله وسایل مورد نیاز
    را بخوانید توصیه شده که
    "یه مقدار هم حدود 100 تا 200 دلار باید به صورت 1... 2... 5... 10 و 20 ... دلاری داشته باشید و چهار پنج تا 50 دلاری هم همراه باشه خوبه."
    که درست هم می گویند. حتی برای پیکاپ ویزا آژانس به صورت دلار و خرد از ما مطالبه کرد.
    شما می توانید ۱۰۰ دلاری تون یا همون ۳۰۰ دلار ارز مسافرتی که از فرودگاه دریافت کردید بدون صرف هزینه ای در صرافی های باکو خرد کنید. صرافی های تهران یا معمولا ندارند یا می خواهند گرون تر حساب کنند.
    What we do for ourselves dies with us. What we do for others and the world remains and is immortal." Albert Pine"
    A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you

Nine things Happy, Successful People Choose to Ignore

Junior Member

سلام
    هتل آوند چیه که همه ایرانی ها هجوم آوردن اونجا؟؟ در حد یک مسافر خونه هم نیست. از این گذشته اگه به دلیل نزدیکی به سفارت می رید اونجا که کامل در اشتباهید. بقیه هتل ها تا هتل آوند مگه چقدر فاصله دارند؟ بعدشم مگه یک بار بیشتر می خوایید برید سفارت؟؟؟ من توصیه می کنم به دوستان که از بقیه هتل ها جا رزرو کنید. اولا هتل آوند مکانش و امکاناتش خیلی داغونه و ثانیا بقیه هتل ها هم فاصله زیادی از سفارت ندارند. کلا از کنار دریا تا سفارت پیاده 30 min بیشتر نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

دوستان عزیز سلام،

دوستان لطفا از طریق این لینک جدول باکو رو پر کنید و در صورتی که آپدیتی هم دارید اعمال کنید. فقط 2دقیقه وقت میگیره اما کمک خیلی بزرگی هم به دوستان منتظر ویزا و هم دوستانی که برای اینده تصمیم دارن برن باکو برا مصاحبه می کنید.
    یکی از دوستامون زحمت کشیدند و جدول رو برای جمع آوری اطلاعات درست کردند، ولی متاسفانه اکثر دوستان کم لطفی کردند و جدول رو پر نکردند.

دمتون گرم که به فکر بقیه هم هستید.

دوستان من سفرم به باکو با یک آقای خیلی پاکی آشنا شدم به نام ناطق. منی که اوایل سفرم از مردم باکو ناراضی بودم بعد از صحبت با ایشون دید من تغییر کرد. من میخواستم همون اول به هتل برم ولی گفتم گشتی در شهرشون بزنم شاید جای ارزونتری پیدا کنم.گشتم و به ایشون برخوردم و با 15 منات تونستم جای خواب پیدا کنم. خودش هم آدم فرهنگی بود و کتابفروشی داشت. هر چیزی که لازم داشتم واسم فراهم کرد و هر چیزی که شما بخواهید بدون چشمداشتی انجام میده. در مورد اعتماد به ایشون هم همین رو بگم که پول و دلارهای خودم رو تمام و کمال به ایشون دادم و ایشون کاملا امانت دار بودن در این مورد. البته جای خواب یک اتاق بود با سه تخت که با دو نفر دیگه همخواب بودیم. در مورد دو همخوابی همینقدر بهتون اطمینان بدم که هر دوشون پلیس بودن و برای کارشون به باکو اومده بودن و گپ و گفتگویی دوستانه با هم داشتیم که خیال من رو از بابت امنیت راحت کرد. ایشون رو میتونید در ایستگاه قطار شهر باکو پیدا کنید که تا سفارت آمریکا ده دقیقه پای پیاده راه هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    دوستان من سفرم به باکو با یک آقای خیلی پاکی آشنا شدم به نام ناطق. منی که اوایل سفرم از مردم باکو ناراضی بودم بعد از صحبت با ایشون دید من تغییر کرد. من میخواستم همون اول به هتل برم ولی گفتم گشتی در شهرشون بزنم شاید جای ارزونتری پیدا کنم.گشتم و به ایشون برخوردم و با 15 منات تونستم جای خواب پیدا کنم. خودش هم آدم فرهنگی بود و کتابفروشی داشت. هر چیزی که لازم داشتم واسم فراهم کرد و هر چیزی که شما بخواهید بدون چشمداشتی انجام میده. در مورد اعتماد به ایشون هم همین رو بگم که پول و دلارهای خودم رو تمام و کمال به ایشون دادم و ایشون کاملا امانت دار بودن در این مورد. البته جای خواب یک اتاق بود با سه تخت که با دو نفر دیگه همخواب بودیم. در مورد دو همخوابی همینقدر بهتون اطمینان بدم که هر دوشون پلیس بودن و برای کارشون به باکو اومده بودن و گپ و گفتگویی دوستانه با هم داشتیم که خیال من رو از بابت امنیت راحت کرد. ایشون رو میتونید در ایستگاه قطار شهر باکو پیدا کنید که تا سفارت آمریکا ده دقیقه پای پیاده راه هست.
    ميشه بيشتر راجع به ايشون بگيد مثلا ادرسي يا تلفني ازش نداريد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    سلام
    من فقط در مورد تبریز اطلاعات دارم.1- در کنسولگری آذربایجان در تبریز نیاز نیست فرم رو تهیه کنید. خود کنسولگری فرم میده و فقط میگن شماره تلفن بنویسید و امضا کنید. بقیه ش بر عهده خود کنسولگریه. ولی فکر میکنم تهران متفاوته.2- در مورد تهیه ویزای مولتی میتونید با هزینه کردن دو برابر تهیه کنید ولی به نظر من ارزش نداره. به خاطر محدود بودن زمانش. ممکنه پروسه کلیر شدن طول بکشه و ویزا منقضی بشه و هزینه ای که کردید از دست بره. 3- فرم به دو زبان هست انگلیسی و آذری. در مورد تبریز که گفتم نیازی نیست ولی تهران رو دوستان تهرانی تجربه شون رو باید بگن. 4- الف: دقیقا سه روز و برای تحویل مدارک همچنان برای من سواله که شخص دیگه ای میتونه یا نه ولی برای دریافت ویزا میتونه شخص دیگه ای انجام بده. از ارومیه اومده بودن و کنسولگری بهشون گفت که شخص دیگه ای میتونه برای دریافت پاس بیاد .کارت ملی یا شناسنامه حتما باید شخص ثالث به همراه داشته باشه. با اینکه من خودم مدارک رو تحویل داده بودم برای دریافت پاسپورت باز ازم کارت ملی خواستن! 4-ب: بله یک ماه اعتبار داره و میتونید 15 روز اقامت داشته باشید 5- لازم نبود.
    ارادت
    من یه سوال دارم , میشه ویزا رو رفت از سفارت گرفت و زمینی رفت باکو ؟ یعنی ویزا رو بچسبونن پاست که تو مرز درگیر ویزا نیشم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_a نمایش پست ها
    من یه سوال دارم , میشه ویزا رو رفت از سفارت گرفت و زمینی رفت باکو ؟ یعنی ویزا رو بچسبونن پاست که تو مرز درگیر ویزا نیشم ؟

بله، ویزا مجوز ورود هست نه نوع ورود !

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

نقل قول نوشته اصلی توسط afarzaneh55 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یک نفر اون دراپ باکس رو برای مدارک ویزا دوباره بزاره . یا بفرمائید که برای ویزا چه مدارکی نیاز هست.
    یکی از دوستان گفته بود که برای رزرواسیون هتل باید "پرداخت شد" رو نوشته باشه در صورتیکه من میخام به صورت صوری هتل رو رزرو بکنم و اونجا خودم برم آپارتمان بگیرم. مشکلی در رزرو صوری برای گرفتن ویزا پیش نمیاد. بعدا چک نمیکنند که چرا هتل نرفتی و از این حرفا؟
    کسی آدرس یا اطلاعاتی از آپارتمانهای اجاره ای در باکو نداره؟
    https://www.dropbox.com/sh/1qyyjjp5y...KwJyOXUxaEPCXa
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Junior Member

سلام دوستان
    برای pick up باید دوباره ویزا بگیریم؟؟؟من یک بار ویزای 30 روزه گرفتم. آیا این ویزا یک بار ورود است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)