صفحه 72 از 74 نخستنخست ... 2262636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام
    دوستان ممکنه راهنمایی کنید؟ من آخرین بار سال 2013 رفتم باکو....سفارتش تو چیزر بود...اما حالا جابجا شده...اون موقع 2 الی 3 روزه ویزا آماده می شد.من برای هفته دیگه بلیط دارم .می خواستم بدونم که :
    1- کنسولگری آدربایجان کجای تهرانه؟ من فردا صبح باید برم مدارکم را که آماده است بدم.
    2- برای هر ویزا به سفارت چقدر باید داد؟ آیا هنوز نقدی می گیره؟ هنوز 35 یورو؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام خدمت دوستان
    دوستان من تازه به كنسولگري رفتم واين مطالبي رو كه دوستان گفته بودند اصلا برايم پيش نيامد و خيلي راحت موفق شدم مداركم رو تحويل بدهم. فقط توجه داشته باشيد كه ووچر هتل رو حتما همراه داشته باشيد كه خيلي راحتتر كارتان انجام شودو بيخودي كلي پول اضافه به اين آژانس هاي بي انصاف نديد. ٣٥ يورو كجا ٦٥ تا ٧٥ آژانسا كجا تازه اگه فرم هم همراهتون نباشه اونجا خودشون براتون پر ميكنن. عزت زياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممکنه راهنمایی کنید؟ من آخرین بار سال 2013 رفتم باکو....سفارتش تو چیزر بود...اما حالا جابجا شده...اون موقع 2 الی 3 روزه ویزا آماده می شد.من برای هفته دیگه بلیط دارم .می خواستم بدونم که :
    1- کنسولگری آدربایجان کجای تهرانه؟ من فردا صبح باید برم مدارکم را که آماده است بدم.
    2- برای هر ویزا به سفارت چقدر باید داد؟ آیا هنوز نقدی می گیره؟ هنوز 35 یورو؟
    من قبل عید ویزا گرفتم، خود سفارت زودتر از یک هفته نمیداد، ولی یکی از آژانسا تو کمتر از 24 ساعت برام گرفت، 270 تومن شد هزینش. به نظرم به دردسر و معطلیش نمی ارزه خودمون اقدام کنیم. البته بچه ها زیادن که خودشون اقدام کردن.

Junior Member

سلام دوستان آیا کسی هست که هفته آینده بخواد باکو برای مصاحبه بره؟ یا بخاد هفته آینده پیکاپ کنه؟ممنون میشم

Junior Member

سلام به همه

ما به تازگی به سفارت رفتیم.
    اول از همه راجب هزینه ها بگ که به نظرم مهم

قیمت مواد غزاییش مثل تهران هست تاکسیش هم چون در بست همین حدود تاکسی در بست ماست.
    هزینه های سفر هم به صورت زیر بود
    هر شب اقامت هتل سنترال پارک 80 دلار بود که انصافا هتل تمیزی بود. رستورانشون دید به شهر از بالا داشت ولی کلا هتل مجللی نبود.
    بلیط هواپیما چارتری و بدون بار و بدون غذا بود که در اومد 480 هزار تومان. هر کسی فقط هشت کیلو می تونست با خودش ببر بالا و هیچ باری ر نمی تونست بزار قسمت بار. هر چند که ملت رحم نمی کردن و با خودشون ساکای گنده می یاوردن بالا می گذاشتن بالای سرشون جلوی پاشون کنار مهمان دار تو بغل خلبان خلاصه یه وضعی بود.
    مردم باکو آدمای خوش برخوردین ولی اینگلیسی اکثر اصلا بلد نیستن. کار به جایی رسیده بود که ما دیگه باهاشون فارسی صحبت می کردیم چون بهتر متوجه می شدن
    می رفتیم توی مغازه ها می گفتیم سلام چطورین چه خبر، خانم بچه ها خوبن، اونا هم سریع می گرفتن شروع می کردن ترکی جواب دادن
    اینطوری که راننده ی ما بهمون می گفت اکثر مغازه دارا حتی دیپلم هم ندارن
    اداراتشون و مغازه هاشون هم که حدود 10 صبح به طور کامل باز می شد. یه چیزی در حدود شیراز^2
    شهر باکو هم شهر خیلی شیک و تمیزی بود.

لطفا سوالاتتون ر به صورت عمومی بپرسید تا بقیه دوستا هم استفاده کنند. ممنون

Junior Member

سلام دوستان

کسی‌ هست بخواد ظرف یک هفتهٔ آینده بره باکو؟

برای پیک آپ ویزا می‌خواستم هماهنگ کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی‌ هست بخواد ظرف یک هفتهٔ آینده بره باکو؟

برای پیک آپ ویزا می‌خواستم هماهنگ کنیم
    سلام دوست عزیز

شما کی رفتید سفارت، آیا در خواست ویزای دانشجویی داده بودید؟ و چقدر کلیرنستون طول کشید؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-UIUC

سلام دوستان عزیز،‌

۱. آیا می شه تو سفارت امریکا تو باکو برای ویزای توریستی اقدام کرد؟ (برای مادرم). مادر من فارسی و آذری رو می تونه صحبت کنه. کسی تجربه داره که مصاحبه به آذری چطوریه؟
    ۲. واسه پیک آپ ویزا از باکو آیا باید شخصا رفت؟

ممنون
    لینک جدول اطلاعات آنکارا:
    https://docs.google.com/spreadsheets...1-Lp0yfmk5oCbk
    لینک وارد کردن اطلاعات:
    https://docs.google.com/forms/d/1XGU...Qu31U/viewform

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardinabdi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،‌

۱. آیا می شه تو سفارت امریکا تو باکو برای ویزای توریستی اقدام کرد؟ (برای مادرم). مادر من فارسی و آذری رو می تونه صحبت کنه. کسی تجربه داره که مصاحبه به آذری چطوریه؟
    ۲. واسه پیک آپ ویزا از باکو آیا باید شخصا رفت؟

ممنون
    سلام

بله برای توریستی هم می شه اقدام کرد.
    زمانی که من رفتم. مسئول بررسی ایرانیا یه آقایی بود که اینگلیسی و تا حدی فارسی بلد بود ولی آذری ر فکر نمی کنم بلد بود. چون فقط با ایرانیا مصاحبه می کرد.
    برای ویزای باکو نیاز نیست به صورت شخصی رفت

Junior Member

دوستان برای 19 می (پنجشنبه همین هفته 30 اردیبهشت 95) برای وقت سفارت امریکا عازم باکو هستم هر کسی مایل هست پیام بده مشورت کنیم هماهنگ کنیم با هم بریم هزینه هامون سرشکن شه و یه همراه هموطن داشته باشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)