صفحه 73 از 74 نخستنخست ... 23636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

شما موفق به دریافت ویزا شدید؟ شرایطتون چی بود و چه سوالایی ازتون پرسیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1212 نمایش پست ها
    سلام به همه

ما به تازگی به سفارت رفتیم.
    اول از همه راجب هزینه ها بگ که به نظرم مهم

قیمت مواد غزاییش مثل تهران هست تاکسیش هم چون در بست همین حدود تاکسی در بست ماست.
    هزینه های سفر هم به صورت زیر بود
    هر شب اقامت هتل سنترال پارک 80 دلار بود که انصافا هتل تمیزی بود. رستورانشون دید به شهر از بالا داشت ولی کلا هتل مجللی نبود.
    بلیط هواپیما چارتری و بدون بار و بدون غذا بود که در اومد 480 هزار تومان. هر کسی فقط هشت کیلو می تونست با خودش ببر بالا و هیچ باری ر نمی تونست بزار قسمت بار. هر چند که ملت رحم نمی کردن و با خودشون ساکای گنده می یاوردن بالا می گذاشتن بالای سرشون جلوی پاشون کنار مهمان دار تو بغل خلبان خلاصه یه وضعی بود.
    مردم باکو آدمای خوش برخوردین ولی اینگلیسی اکثر اصلا بلد نیستن. کار به جایی رسیده بود که ما دیگه باهاشون فارسی صحبت می کردیم چون بهتر متوجه می شدن
    می رفتیم توی مغازه ها می گفتیم سلام چطورین چه خبر، خانم بچه ها خوبن، اونا هم سریع می گرفتن شروع می کردن ترکی جواب دادن
    اینطوری که راننده ی ما بهمون می گفت اکثر مغازه دارا حتی دیپلم هم ندارن
    اداراتشون و مغازه هاشون هم که حدود 10 صبح به طور کامل باز می شد. یه چیزی در حدود شیراز^2
    شهر باکو هم شهر خیلی شیک و تمیزی بود.

لطفا سوالاتتون ر به صورت عمومی بپرسید تا بقیه دوستا هم استفاده کنند. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

سلام دوستان،
    برای بلیط برگشت به نظرتون با توجه به اینکه پنجشنبه ساعت 11 وقت مصاحبه دارم ساعت 9 شبش بلیط بگیرم خوبه؟ در این حالت احتمالا همون صبح باید وسایلمو جمع کنم از هتل چک اوت کنم برم سفارت. اونجا میشه اعتماد کرد و وسایلو دست کسی سپرد؟ مثلا خود پذیرش هتل قبول میکنه وسایلمو نگه داره که بعد از مصاحبه برگردم ازش بگیرم برم فرودگاه؟

Junior Member

دوستان اگر کسی آژانس معتبر برای اخذ ویزای آذربایجان سراغ داره برای بنده پییغام خصوصی بذاره
    از محبت دوستان سپاسگزارم

Junior Member

با سلام

دوستانی که برای مصاحبه تشریف بردند باکو ، لطفا راهنمایی کنند آیا باید مانات آذربایجان رو با خودمون همراه ببریم و آیا در صرافی های تهران مانات پیدا میشه یا نه؟
    یا اینکه با توجه به برابری تقریبی دلار و مانات کلا دلار ببریم بهتره؟
    سپاسگزار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    با سلام

دوستانی که برای مصاحبه تشریف بردند باکو ، لطفا راهنمایی کنند آیا باید مانات آذربایجان رو با خودمون همراه ببریم و آیا در صرافی های تهران مانات پیدا میشه یا نه؟
    سپاسگزار
    مانات دو هزار تومان هست كه خيلي ارزون تره، من كه خريدم. از يك صرافي تو چهارراه استانبول، البته تو مرز آستارا ارزون تر بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad_683 نمایش پست ها
    شما موفق به دریافت ویزا شدید؟ شرایطتون چی بود و چه سوالایی ازتون پرسیدن؟

سلام
    هنوز نه، سوالات ر در پست های قبلی نوشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    با سلام

سپاسگزار
    شما هم می تونید از تهران منات بخرید هم از باکو. ما دلار بردیم و از باکو منات خریدیم. صرافی همه ی جای شهر هست و اکثر بانک ها هم دلار ر به منات تبدیل می کنند نرخ تقریبی تیبدیل هم ت اونجا 1 به 1.5 هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadk نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای بلیط برگشت به نظرتون با توجه به اینکه پنجشنبه ساعت 11 وقت مصاحبه دارم ساعت 9 شبش بلیط بگیرم خوبه؟ در این حالت احتمالا همون صبح باید وسایلمو جمع کنم از هتل چک اوت کنم برم سفارت. اونجا میشه اعتماد کرد و وسایلو دست کسی سپرد؟ مثلا خود پذیرش هتل قبول میکنه وسایلمو نگه داره که بعد از مصاحبه برگردم ازش بگیرم برم فرودگاه؟
    بهتر بلیط برگشت فردا عصرش بگیرید چون اگر بهتون ویزا در جا بدن می گن برو فردا ظهر بیا ویزات بگیر. هتلی که ما خودمون داشتیم بعد از چک اوت هم وسایل ما ر قبول کرد و برامون نگه داشت. اسمش سنترال پارک بود.

Junior Member

دوستان اگه کسی برای پنجشنبه ۲۸ بهمن، ۱۶ فوریه دنبال همسفر هست به من خبر بدید. ممنون.

Junior Member

Hi Everybody,

Is there anyone who wants to travel to Baku? I need somebody help me to pick up a visa for my friend.

Regards,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)