صفحه 8 از 74 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

سلام.

من در Guest house Inn برای 3 شب رزرو کردم. میتونم برم اونجا و یک شب فقط باشم؟ و دو شب دیگه برم یه جای دیگه؟
    یا میشه مثلا فقط شب دوم و سوم برم؟ آیا پول شب اول رو هم ازم میگیرند؟

نظر شما چیه؟
    ممنون

Junior Member

بله میتونین، تا موقع تسویه هم ازتون پول نمیگیره، تازه من پاس پورت رو هم بهش ندادم و گفتم که میخوامش، و سونیا خانوم گفت باشه
    خیالتون راحت باشه، آدمای‌ خوب و مهربونی هستن.

Senior Member emperial آواتار ها

میتونید اصلاً هم نرید. کسی بهتون کاری نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

باکو یک شهر ساحلی در غرب دریای خزر با معماری زیباست.

پول:
    واحد پول آذربایجان Manat هست که تقریبا معادل 1200 تا 1300 تومان می شود. برای رفتن به آذربایجان پیشنهاد من اینه که مقدار اولیه 100 منات با خودتون ببرید تا هزینه های اولیه رو جواب بده و بقیه پولتون رو بصورت دلار همراهتون ببرید. در باکو خیلی راحت می تونید دلار رو با منات Change کنید.

محل اقامت ما:
    ما برای اقامت به Gusthous Inn در بخش قدیمی شهر (Old city) رفتیم که با Gusthous Inn که نزدیک سفارت امریکاست فاصله داشت. ولی در محل تاریخی و دیدنی شهر قرار گرفته. جایی که ما رفتیم از نظر موقعیت نزدیک خیابان Neftchilar، که خود آذربایجانی ها بهش بلوار می گویند، در محله ای به نام sheher Icheri قرار گرفته بود که به Qiz Qalasi نزدیکه. قیمت اتاق برای اتاق یک ، دو ویا سه نفره به ترتیب 50، 60 و 70 منات بود.
    آدرس دقیق محل اقامت ما این بود:
    Harbi Str. 17, Icheri Sheher, Baki
    Tel: (+99412) 4371262
    Fax: (+99412) 4371263
    Mob: (+99455) 6827714, (+99455) 7092000
    Email: guesthouseinn@email.ru

سفارت امریکا:
    سفارت امریکا در خیابان Azadlig قرار داره. برخورد کارکنان سفارت بسیار محترمانه است.

حمل و نقل:
    فرودگاه باکو در بیرون از شهر قرار گرفته بنابراین باید برای رفتن به شهر تاکسی بگیرید. نرخ مناسب تاکسی در حدوده 20 منات هست ولی اگه بتونید ترکی حرف بزنید تا 15 منات هم می تونید چانه بزنید.
    در شهر معمولا تاکسی ها 5 منات برای حمل و نقل از شما می گیرند اما می تونید برای یکسری مسیر های معین از مینی بوس استفاده کنید که کرایه هر نفر 2/0 منات میشه. مثلا از محل اقامت ما تا سفارت امریکا باید دوتا مینی بوس سوارشد یعنی هزینه رفت تا سفارت با مینی بوس برای هر نفر 4/0 منات می شد.

غذا:
    قیمت کباب ترکی معمولا بین 1 تا 1.6 منات میشه. می تونید از سوپرهای مواد غذایی و کنسرو هم بخرید. در کل هزینه خورد و خوراک زیاد نمیشه.

مردم آذربایجان:
    ما چیز بدی از مردم در باکو ندیدم. آدم های خیلی خوبی بودند. فقط اگر ترکی نمی تونید صحبت کنید ممکنه در صحبت کردن مشکل داشته باشید چون خیلی هاشون نمی تونند انگلیسی صحبت کنند.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

سلام من به guest house inn زنگ زدم و اتاق رزرو کردم. چند بار سعی کردن برگه تائید رزرو را برام فکس کنند اما نشد، مشکل از فکس من نبود اخه امتحانش کردم. بعد ایمیلم را گرفت گفت بهت میل می زنم اما 2 روز گذشته و میل نزده
    شما ایمیل اونجا را ندارید؟
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}<br /><br />Every step that I take in my life, God is with me<br />Thanks to God

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman63
    سلام من به guest house inn زنگ زدم و اتاق رزرو کردم. چند بار سعی کردن برگه تائید رزرو را برام فکس کنند اما نشد، مشکل از فکس من نبود اخه امتحانش کردم. بعد ایمیلم را گرفت گفت بهت میل می زنم اما 2 روز گذشته و میل نزده
    شما ایمیل اونجا را ندارید؟
    کدوم guest house inn؟ اونی که IVI معرفی کرده یا اونی که من مشخصاتش رو بالا نوشتم؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    کدوم guest house inn؟ اونی که IVI معرفی کرده یا اونی که من مشخصاتش رو بالا نوشتم؟
    همونی که IVI معرفی کردند (نزدیک سفارت)
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}<br /><br />Every step that I take in my life, God is with me<br />Thanks to God

Member
    رشته و دانشگاه

همونی که IVI معرفی کردند (نزدیک سفارت)
    نه آدرس ایمیل ازش ندارم. بهتره زنگ بزنی.
    من و دوستانم اول همون جایی که IVI معرفی کرده بود رزرو کردیم و تاییدش رو با فکس برامون فرستاد ولی وقتی رفتیم گفت که کنسل رزروتون رو با فکس براتون فرستادم!! و ادامه داد که دوتا از اتاقهاش لوله کشی آبشون مشکل پیدا کرده و بهمین دلیل رزرو ما رو کنسل کرده. من دو نفر دیگه رو هم بعدا دیدم که با همین مساله مواجه شده بودند. حتما قبل از اینکه برید زنگ بزنید و مطمئن بشید. البته صاحب اونجا به خرج خودش برای ما تاکسی گرفت و ما رو به همونجایی که آدرش رو نوشتم فرستاد.

Junior Member

اینجایی که شما معرفی کردید نحوه رزرو کردنش مثل همینه که IVI معرفی کردند؟ یعنی فعلا مشخصات کردیت کارد را نمی گیرند؟

ممنونم از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه

اینجایی که شما معرفی کردید نحوه رزرو کردنش مثل همینه که IVI معرفی کردند؟ یعنی فعلا مشخصات کردیت کارد را نمی گیرند؟

ممنونم از راهنماییتون
    زنگ بزنید رزرو می کنند و فکر نمی کنم که مشکلی باشه. ما خودمون رزرو نکردیم ولی این دوتا هم اسم هستند و در واقع شعبه دیگه هم هستند با همون قیمت بنابراین سیاستشون باید یکسان باشه و بنابراین فکر نکنم که مشخصات کردیت کارد بخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)