صفحه 9 از 74 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 732

موضوع: اطلاعات سفر به باکو جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی برای مسافرت به باکو برای گرفتن ویزا

این میدان فواره چقدر با کنسولگری آمریکا فاصله داره؟
    ممنون

Wostn
    Guest

در نزدیکی‌ guest house inn، هتلی به اسم RIGS هست که شرایطش خوب (به قول خودشون normal hotel)، قیمتشم برای سینگل 70 و برای دابا 90 مانات. اما مدیرش میگفت که بسته به اتاق سینگل 55-60 و دوبل 80 مانات میتونه حساب کنه. شاید اگه صحبت کنید کمتر هم حساب کنه. اکثرا هم انگلیسه بلدن و فاکس هم براتون ارسال می‌کنه (نقل قول مدیر هتل). از ویژگیهاش اینه که به سفارت نزدیکه و حدود 20 دقیقه پیاده راه در امتداد همون خیابان Azadliq و اتاقش خط اینترنت پرسرعت هم داره که در هزینهٔ اتاق حساب شده. هتل خوب و مناسبی (البته به صورت مطلق).
    اسم مدیرش Jeyhun Shahbazov و مشخصات تماسش:

تلفن: 41 92 493 (12 994+)
    فاکس: 28 85 493 (12 994+)
    مویایل مدیر: 73 21 626 (50 994+)

آدرس هم: no.27 Gadjibekov str. Baaku, AZ1000 Azerbaijan

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین
    این میدان فواره چقدر با کنسولگری آمریکا فاصله داره؟
    ممنون
    فکر کنم منطورتون fountain square باشه، که خودش محوطه نسبتا وسیعی رو شامل می شه. در واقع یک محوطه تفریحی و خریده. پیاده حدودا یک ساعت راهه. شاید یه کم کمتر یا بیشتر. با تاکسی فکر کنم همون 5 منات رو ازتون بگیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    برای رفتن به سفارت باکو باید هر کسی که ویزا می خواد خودش بره؟ من میخوام برای خودم و همسرم اقدام کنم! باید جفتمون بریم سفارت اذربایجان تو چیذر؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sata
    سلام
    برای رفتن به سفارت باکو باید هر کسی که ویزا می خواد خودش بره؟ من میخوام برای خودم و همسرم اقدام کنم! باید جفتمون بریم سفارت اذربایجان تو چیذر؟
    ممنون
    خیر. فقط کافیه یک نفر مدارکتون روببره سفارت.

Junior Member

بچه ها هر کسی که خواست بره Guest House Inn بهتره به راننده فرودگاه بگه ببردش دم دانشگاه نفت،چون آدرسی که تو confirmation رزو هست گنگه و بعضی از راننده ها بلد نیستند.این هتل دقیقا کوچه پایینی دانشگاه نفت هستش.

Junior Member

سلام
    بچه هایی که باکو رفتین، من وقت دنبال ویزای آذربایجان رفتن رو ندارم برای همین میخوام با تور آژانسها برم. از اون طرف با ایران ایر هم نمیتونم برم چون وقتم 5 شنبه هست. با این حال دنبال هتلهای باکو هم گشتم که بدونم کدوم هتل به سفارت نزدیکتره. حالا 2 تا سوال داشتم:
    1- به نظر شما اگه به سفارت email بزنم وقتمو عوض میکنن بذارن مثلا 4 شنبه؟
    2- وقتی دنبال هتل بودم مثلا برای هتل امپایر و دیپلمات روی map هر سایتی یه جای شهرو نشون میداد و آخرش نفهمیدم این هتلها چندتا شعبه دارند یا اینکه اطلاعات وبسایتها ناقصه. شما میدونید هتلهای نزدیک سفارت کدومها هستند و هتل کنسول (Consul) به سفارت نزدیکه یا نه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط chagh
    سلام
    بچه هایی که باکو رفتین، من وقت دنبال ویزای آذربایجان رفتن رو ندارم برای همین میخوام با تور آژانسها برم. از اون طرف با ایران ایر هم نمیتونم برم چون وقتم 5 شنبه هست. با این حال دنبال هتلهای باکو هم گشتم که بدونم کدوم هتل به سفارت نزدیکتره. حالا 2 تا سوال داشتم:
    2- وقتی دنبال هتل بودم مثلا برای هتل امپایر و دیپلمات روی map هر سایتی یه جای شهرو نشون میداد و آخرش نفهمیدم این هتلها چندتا شعبه دارند یا اینکه اطلاعات وبسایتها ناقصه. شما میدونید هتلهای نزدیک سفارت کدومها هستند و هتل کنسول (Consul) به سفارت نزدیکه یا نه؟

ممنون
    1- حیلی بعید می دونم.
    2- اگه آدرس این هتلها رو دارین بگین شاید من اسم خیابونها یادم باشه، بتونم کمکتون کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chagh
    سلام

ممنون

Hotel conul is really good, I've been there before
    the address is: HOTEL CONCUL, #92, Hasan Aliyev (Inqlab) St

!hope this helps

Junior Member

خیلی از راهنماییتون ممنونم

Robin: آدرس هتلها اینان:
    • Empire: 49 Xagani Street, Baku, AZ, AZ1010
    • Diplomat: Suleyman Rahimov Street185

Consul رو هم که مینا لطف کرد و گذاشت.

Mina: یادته تا سفارت حدودا فاصله اش چقدر بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)