صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: Visa for UK Born Baby

Junior Member

پیش فرض Visa for UK Born Baby

سلام آیا کسی از دوستان تجربه گرفتن ویزا برای نوزاد تازه متولد شده در انگلستان رو داره؟ در حال حاضر من و خانواده TIER1 (General ) ILR هستیم . می دونم که باید طبق Dependant TIR1 اقدام کنم ولی مشکل اینجاست که به خاطر تعطیلی سفارت نوزاد پاسپورت ایرانی نداره! آیا UKBA هیچ ماده تبصره ای برای صدور ویزا برای فرد بی پاسپورت داره؟ در ضمن می دونم که نوزاد نیاز به اجازه اقامت نداره ولی ما ویزاشو می خواییم که بتونیم بعد از سفر به ایران و گرفتن مدارک هویتی ایرانی به UK برگردیم چون تهران هم سفارتی نیست که بشه از اونجا اقدام کرد. ممنون می شم اگر دوستان تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Visa for UK Born Baby

نقل قول نوشته اصلی توسط Tetis100 نمایش پست ها
    سلام آیا کسی از دوستان تجربه گرفتن ویزا برای نوزاد تازه متولد شده در انگلستان رو داره؟ در حال حاضر من و خانواده TIER1 (General ) ILR هستیم . می دونم که باید طبق Dependant TIR1 اقدام کنم ولی مشکل اینجاست که به خاطر تعطیلی سفارت نوزاد پاسپورت ایرانی نداره! آیا UKBA هیچ ماده تبصره ای برای صدور ویزا برای فرد بی پاسپورت داره؟ در ضمن می دونم که نوزاد نیاز به اجازه اقامت نداره ولی ما ویزاشو می خواییم که بتونیم بعد از سفر به ایران و گرفتن مدارک هویتی ایرانی به UK برگردیم چون تهران هم سفارتی نیست که بشه از اونجا اقدام کرد. ممنون می شم اگر دوستان تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن.
    چند تا نکته وجود داره:
    1-شما Tier 1 General دارید یا ILR؟ شما هر دو رو نوشتید و مشخص نیست وضعیت شما در چه حالیه. اگر شما ILR داشته باشید فرزند شما شهروند انگلیس هستند.
    2-در حال حاضر بخش کنسولگری سفارت ایران از طریق دفتر حفاظت منافع در سفارت عمان کار میکنه و هر روز از 9 تا 12 میتونید تشریف ببرید.

سلام، ویزای من Tier4-General است و به زودی فرزندم به دنیا میاد و می خوام در چند ماه آینده به ایران سفر کنم. ولی قبل از رفتن باید براش درخواست ویزا بدم برای ورود مجدد به uk. برای گرفتن شناسنامه و پاسپورت باید چه کار کنم؟ آیا سفارت ایران در لندن کار می کنه با توجه به اینکه کاردار معرفی کردن یا اینکه باید از ایران بگم برامون اقدام کنن؟ یا سفارت عمان که در پست بالا ذکر شده؟ و آیا اطلاعی دارید که سفارت از کی ارایه خدمات کنسولی رو شروع می کنه؟
    لطفا اگه مدارک مورد نیاز، مدت زمانی که طول می کشه و هر اطلاعات دیگه ای دارید ممنون می شم من رو هم راهنمایی کنید.
    بعد از گرفتن پاسپورت، آیا می دونید برای گرفتن ویزا از داخل uk چه مدت زمانی طول می کشه؟
    ببخشید اگه طولانی شد. مرسی

ApplyAbroad Guru

برای گرفتن ویزا از داخل انگلیس میتونید به صورت حضوری اقدام کنید و خیلی سریع جواب رو میگیرید. بخش کنسولی سفارت ایران چند ماهه که فعاله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزا از داخل انگلیس میتونید به صورت حضوری اقدام کنید و خیلی سریع جواب رو میگیرید. بخش کنسولی سفارت ایران چند ماهه که فعاله.
    سلام

ما تقریباً شرایط ایشون رو داریم اما فرزند در ایران بدنیا میآد چون تولد فرزند در UK ظاهراً دیگه مزیتی نداره. خب با ویزای (Tier4(student برای من و dependant Tier4 برای همسرم باید ویزای ورود برای فرزند بگیریم.

آیا لازمه خود نوزاد در محل سفارت انگلستان در آنکارا باشه؟

سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfamts نمایش پست ها
    سلام

ما تقریباً شرایط ایشون رو داریم اما فرزند در ایران بدنیا میآد چون تولد فرزند در UK ظاهراً دیگه مزیتی نداره. خب با ویزای (Tier4(student برای من و dependant Tier4 برای همسرم باید ویزای ورود برای فرزند بگیریم.

آیا لازمه خود نوزاد در محل سفارت انگلستان در آنکارا باشه؟

سپاسگزارم
    خیر نیازی نیست ولی چرا نیمخواهید در انگلیس به دنیا بیاد؟ در اونصورت نیازی به ویزا هم نخواهد بود.

Junior Member

سلام و ممنون از پاسخ
    قوانین عوض شده و بچه متولد در UK تا وقتی مسافرتی نداره ویزا نمیخواد ولی برای اولین سفر ویزا لازم داره (Tier4 Dependant عین همسر). آیا شما مزیتی میشناسین برای تولد در انگلیس؟

ApplyAbroad Guru

سلام و ممنون از پاسخ
    قوانین عوض شده و بچه متولد در UK تا وقتی مسافرتی نداره ویزا نمیخواد ولی برای اولین سفر ویزا لازم داره (Tier4 Dependant عین همسر). آیا شما مزیتی میشناسین برای تولد در انگلیس؟
    قانونی عوض نشده و از اول همین بوده منم چیز دیگه نگفتم. وقتی بچه ای در ایران به دنیا میاد شما باید برید یه کشور دیگه و کلی علاف شید تا ویزای همراه بگیرید ولی برای بچه هر وقت خواستید برید مسافرت بصورت حضوری خیلی سریع ویزا میگیرید و علافی سفر به کشور دیگه رو نداره. اگه فردا شما بتونید از طریقی مثل ویزای کار اقامت دائم بگیرید بچه ای که در انگلیس متولد شده به صورت خودکار شهروند انگلیس میشه ولی برای بچه ای که خارج انگلیسه شرایط سخت تره. اگه بچه ای که در انگلیس به دنیا اومده تا ده سالگی در انگلیس باشه شهروند انگلیسه ولی اگه خارج انگلیس به دنیا اومده باشه چنین چیزی نیست. هیچ مزیتی در تولد ایشان در ایران وجود نداره.

Junior Member

.ممنون هومن
    بله حق با شماست که ویزا گرفتن در داخل انگلیس کاملاً راحت تره اما به هر حال ویزا لازمه برای نوزاد و یه مشکل فعلی هم اینه که سفارت ایران تو لندن پاسپورت ایرانی نمیده که ویزا بگیریم و باید مدارک رو بفرستیم نروژ یا فرانسه
    و مشکل هزینه مسکن اگه ساکن انگلیس باشید میدونید هزینه زیادی داره و با بورسیه دانشجوئی نمیشه فراهم کرد. شرایط سختیه

ApplyAbroad Guru

.ممنون هومن
    بله حق با شماست که ویزا گرفتن در داخل انگلیس کاملاً راحت تره اما به هر حال ویزا لازمه برای نوزاد و یه مشکل فعلی هم اینه که سفارت ایران تو لندن پاسپورت ایرانی نمیده که ویزا بگیریم و باید مدارک رو بفرستیم نروژ یا فرانسه
    و مشکل هزینه مسکن اگه ساکن انگلیس باشید میدونید هزینه زیادی داره و با بورسیه دانشجوئی نمیشه فراهم کرد. شرایط سختیه
    کنسول گری ایران خیلی وقته فعاله و من خودم رفتم و پاسپورت رو عوض کردم. از نظر مهاجرتی تولد بچه در انگلستان صد در صد به نفع شماست. حتی اگر لازم باشه مدارک رو کشور دیگه ای بفرستید به نفع شماست.

من متوجه مشکل هزینه مسکن و ربطش به ماجرا نشدم. مگه قرار نیست ایشون با شما زندگی گنند چه فرقی داره پس کجا به دنیا بیاند؟

من برای خودتون میگم. موارد زیادی رو دیدم که سر چند صد پوند صرفه جویی اشتباهی کردن که غیرقابل جبران بوده.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)