صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: Visa for UK Born Baby

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Visa for UK Born Baby

نقل قول نوشته اصلی توسط icui نمایش پست ها
    اقا هومن سلام. می خواستم ببینم این مزایایی که در بالا برای نوزاد متولد شده در یو کی اشاره کردید هنوز پابرجاست یا تغییر کرده؟ ممنون
    تا جایی که میدونم قوانین شهروندی فرقی نکرده. کدوم مورد مد نظر شما بوده؟

سلام.من متولد 1987 تو لندن هستم و کمتر از دو ماه اونجا بودم و برگشتیم ایران و دیگه هم نرفتیم انگلیس تا حالا/میخواستم بدونم شرایط گرفتن پاسپورت انگلیسی برای من چیه؟چون تا اونجایی ک میدونم قانون انگلیس قانون خاکه...ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omidjokar1987 نمایش پست ها
    سلام.من متولد 1987 تو لندن هستم و کمتر از دو ماه اونجا بودم و برگشتیم ایران و دیگه هم نرفتیم انگلیس تا حالا/میخواستم بدونم شرایط گرفتن پاسپورت انگلیسی برای من چیه؟چون تا اونجایی ک میدونم قانون انگلیس قانون خاکه...ممنون.
    خیر از سال 1983 عوض شده و شما فرقی با یک ایرانی ندارید. اگر در زمان تولد یکی از پدر و مادر اقامت دائم داشته میشد و یا اگر تا ده سالگی اونجا مونده بودید. قانون آمریکا خاکه. برای انگلیس ترکیبی از خاک و خونه

با سلام، کسی از دوستان اطلاعی درمورد ویزا فرزند متولد شده در انگلستان داره. فرزندم در انگلستان متولد شده (1 هفته پیش) با توجه به مطالعاتی که داشتم زمانی باید برای ویزا براش اقدام کنم که اگه بخواهیم این کشور را ترک کنیم. فقط مطمئن نیستم که این شامل حال ما هم میشه یا نه. بنده ویزا کاری دارم و قراره چند ماه دیگه این کشور را ترک کنم چون قرار داد کاریم تموم میشه. خواستم بپرسم برای ما که قرار نیست برگردیم هم ویزا لازمه بگیریم برای بچمون؟ سپاسگزارم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)