صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: Visa for UK Born Baby

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Visa for UK Born Baby

زنگ زدیم سفارت و به ما گفتن که شناسنامه و پاسپورت جدید نمیدن برای نوزاد فعلا (با این همه فک کنم حضوری باید برم).

خوب چندین ماه باید اینجا خونه بگیریم تا تولد .

با این همه تولد نوزاد در انگلیس هم رایگانه برای ما بنا به نظر GP NHS

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfamts نمایش پست ها
    زنگ زدیم سفارت و به ما گفتن که شناسنامه و پاسپورت جدید نمیدن برای نوزاد فعلا (با این همه فک کنم حضوری باید برم).

خوب چندین ماه باید اینجا خونه بگیریم تا تولد .

با این همه تولد نوزاد در انگلیس هم رایگانه برای ما بنا به نظر GP NHS
    شما هزینه سفر به ایران، هزینه بیمارستان، هزینه سفر به کشور دیگه ای برای تقاضای ویزا رو در نظر بگیرید و بعد مقایسه کنید با هزینه هایی که اینجا باید بدید تا از نظر مالی ببینید کدومشون بهتره. از نظر مهاجرتی که گفتم صد در صد اینجا به نفعتونه.

Junior Member

از لحاظ مهاجرتی در حال حاضر درسته اما اینا قوانین رو به ضرر ماها عوض میکنن. مثلا وقتی من اومدم PSW دو ساله بود ولی میدونید پارسال شد یکساله یا کسی که در انگلیس بدنیا میومد پاسپورت میگرفت اما الآن حداقل یکی از والدین باید خودش انگلیسی باشه که معنیش روشنه. شاید نمیشه اینجا برنامه ریزی بلندمدت کرد.

ApplyAbroad Guru

از لحاظ مهاجرتی در حال حاضر درسته اما اینا قوانین رو به ضرر ماها عوض میکنن. مثلا وقتی من اومدم PSW دو ساله بود ولی میدونید پارسال شد یکساله یا کسی که در انگلیس بدنیا میومد پاسپورت میگرفت اما الآن حداقل یکی از والدین باید خودش انگلیسی باشه که معنیش روشنه. شاید نمیشه اینجا برنامه ریزی بلندمدت کرد.
    اون قانون که کسی به دنیا میومد شهروند میشد مال 30 سال پیشه و چیز جدیدی نیست. قوانین همیشه به ضرر شما نیست. PSW رو از دو سال به یکسال تغییر ندادند بلکه به طور کلی برای مدتی برش داشتند و دوباره فقط برای مقطع دکترا گذاشتند.

چیزی هست براساس قانون کنونی کاملا به نفع شماست و شما باید براساس چیزی که الان قطعیه تصمیم بگیرید و نه براساس حدسیات و گمان. اینکه ده سال دیگه چی میشه رو کسی ندیده. تنها توجیه شما برای تولد در ایران بحث مالیه که حساب کنید فرق زیادی هم برای شما نداره. همیشه کسی که در یک کشوری به دنیا اومده از مزایایی نسبت به کسی که به دنیا نیومده برخورداره.

Junior Member

- در واقع PSW Tier 1 دیگه وجود نداره و جایگزین شده با Tier 4 Doctorate Extension Scheme که یک ساله . لینک زیر :

>> http://www.ukcisa.org.uk/Internation...ension-Scheme/

>> https://www.gov.uk/tier-4-general-visa

من رفتم سفارت گفتن الان شناسنامه نمیدن ولی از چند ماه دیگه ممکنه از سر بگیرن

شما آگاه, مثبت اندیش و روحیه دهنده هستین. واقعا ممنونم

ApplyAbroad Guru

- در واقع PSW Tier 1 دیگه وجود نداره و جایگزین شده با Tier 4 Doctorate Extension Scheme که یک ساله . لینک زیر :

>> http://www.ukcisa.org.uk/Internation...ension-Scheme/

>> https://www.gov.uk/tier-4-general-visa

من رفتم سفارت گفتن الان شناسنامه نمیدن ولی از چند ماه دیگه ممکنه از سر بگیرن

شما آگاه, مثبت اندیش و روحیه دهنده هستین. واقعا ممنونم
    خواهش میکنم. من برای این با شما این بحث رو ادامه میدم که دیدم سر چند صد پوند فردا با مشکلات جدی مواجه میشوید.

در مورد قوانین هم من به خوبی آگاهم که PSW دیگه وجود نداره ولی به شکلی که شما فکر میکنید با ویزای یک ساله کار برای دانشجویان دکترا جایگزین نشده. PSW برای همه مقاطع بالای لیسانس بود و نیاز به هیچ نوع اسپانسری نداشت ولی این طرح جدید فقط برای مقطع دکتراست و دانشگاه باید اسپانسر شما باشه و CAS بده. از نظر روند تغییرات، ابتدا PSW به طور کلی برداشته شد و بعد از حدود یک سال این قانون جدید برای دانشجویان دکترا اعلام شد. اینطوری نبود که بیاند بگند از فردا به جای PSW این قانون جدیده. برای همین همیشه تغییرات به ضرر نیست.

Junior Member

بله روال PSW همین بود و نهایتاً به DES ختم شد. کار تو UK حتی با مدرک PhD برای غیر انگلیسی ها و خصوصاً غیر اروپائی ها آسون نیست .

ما مشکل رو هزینه ندیدیم. مشکل مسافرت تو این شرایط و سلامتی یه. باید ریسک کرد به هر حال.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    PSW ... و دانشگاه باید اسپانسر شما باشه و CAS بده. از نظر روند تغییرات، ابتدا PSW به طور کلی برداشته شد و بعد از حدود یک سال این قانون جدید برای دانشجویان دکترا اعلام شد. اینطوری نبود که بیاند بگند از فردا به جای PSW این قانون جدیده. برای همین همیشه تغییرات به ضرر نیست.
    با فرم CAS از قبل PhD آشنا هستم اما برای DES تحت چه شرایطی صادر میشه؟ خب دانشگاه محل تحصیل این رو صادر میکنه در هر صورت. اینطور نیست؟

Junior Member

با فرم CAS از قبل PhD آشنا هستم اما برای DES تحت چه شرایطی صادر میشه؟ خب دانشگاه محل تحصیل این رو صادر میکنه در هر صورت. اینطور نیست؟
    کسی هست که تجربه ای در این مورد داشته باشه؟ ممنون.

ApplyAbroad Guru

کسی هست که تجربه ای در این مورد داشته باشه؟ ممنون.
    در راهنمای Tier 4 اطلاعات کامل هست و از خود دانشگاه هم میتونید بپرسید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)