صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: Visa for UK Born Baby

پیش فرض پاسخ : Visa for UK Born Baby

با سلام
    من ویزای (tier 4 (General دارم و جدیدا صاحب فرزندی شده ام. پاسپورت و شناسنامه هم براش گرفته ام. چون قصد سفر به ایران دارم باید برای برگشت به uk براش ویزا بگیرم. وبسایت uk border عوض شده و من نمی تونم application forms رو پیدا کنم. لطفا
    1- اگه کسی اطلاع داره کدوم فرمها باید پر بشه بهم بگید.
    2- مدارک رو از روی لینک زیر چک کردم و تا جایی که متوجه شدم birth certificate و bank statement لازمه. لطفا اگه مدرک دیگه ای نیازه بگید :
    https://www.gov.uk/government/public...-tiers-1-2-4-5

اون دوستی که برای گرفتن مدارک فرزندشون سوال داشتند باید بگم که:
    من birth certificate بچه رو فرستادم سفارت ایران در لندن و اونا تایید کردند و با پست برگردوندند. سپس پست کردمش ایران. جد پدری می تونه بره براش شناسنامه بگیره. سپس شناسنامه رو برام پست کردند uk و من رفتم سفارت ایران در لندن براش پاسپورت گرفتم.
    غیر از جد پدری، اگه به کس دیگه ای هم وکالت بدید می تونه براتون شناسنامه رو از ایران بگیره. ولی باید دقیقا قید بشه که وکالت برای گرفتن شناسنامه بچه است.
    در این زمینه اگه سوالی داشتید در خدمتم.

لطفا در مورد سوالات من هم اگه دوستان به ویژه آقا هومن اطلاعاتی دارند بگن. ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zalzalak نمایش پست ها
    با سلام
    من ویزای (tier 4 (General دارم و جدیدا صاحب فرزندی شده ام. پاسپورت و شناسنامه هم براش گرفته ام. چون قصد سفر به ایران دارم باید برای برگشت به uk براش ویزا بگیرم. وبسایت uk border عوض شده و من نمی تونم application forms رو پیدا کنم. لطفا
    1- اگه کسی اطلاع داره کدوم فرمها باید پر بشه بهم بگید.
    2- مدارک رو از روی لینک زیر چک کردم و تا جایی که متوجه شدم birth certificate و bank statement لازمه. لطفا اگه مدرک دیگه ای نیازه بگید :
    https://www.gov.uk/government/public...-tiers-1-2-4-5

اون دوستی که برای گرفتن مدارک فرزندشون سوال داشتند باید بگم که:
    من birth certificate بچه رو فرستادم سفارت ایران در لندن و اونا تایید کردند و با پست برگردوندند. سپس پست کردمش ایران. جد پدری می تونه بره براش شناسنامه بگیره. سپس شناسنامه رو برام پست کردند uk و من رفتم سفارت ایران در لندن براش پاسپورت گرفتم.
    غیر از جد پدری، اگه به کس دیگه ای هم وکالت بدید می تونه براتون شناسنامه رو از ایران بگیره. ولی باید دقیقا قید بشه که وکالت برای گرفتن شناسنامه بچه است.
    در این زمینه اگه سوالی داشتید در خدمتم.

لطفا در مورد سوالات من هم اگه دوستان به ویژه آقا هومن اطلاعاتی دارند بگن. ممنون
    فرم تقاضا آنلاین شده و از لینک زیر میتوانید پر کنید. حتما حضوری اقدام کنید:
    https://apply.ukba.homeoffice.gov.uk...4&rpl=formList

Junior Member

سلام

من و همسرم ویزای Tier4 داریم که تا May 2015 اعتبار داره. من از ترکیه باید برای ویزای فرزندم اقدام کنم. Bank Statement مهر شده شعبه بانک در انگلستان رو دارم اما بیشتر از ۳۱ روز شده. فکر نمیکنم بانک حاضر باشه Statement جدید رو برام پست کنه. تجربه ای دارین؟ ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfamts نمایش پست ها
    سلام

من و همسرم ویزای Tier4 داریم که تا May 2015 اعتبار داره. من از ترکیه باید برای ویزای فرزندم اقدام کنم. Bank Statement مهر شده شعبه بانک در انگلستان رو دارم اما بیشتر از ۳۱ روز شده. فکر نمیکنم بانک حاضر باشه Statement جدید رو برام پست کنه. تجربه ای دارین؟ ممنون.
    برای چی بانک حاضر نیست پست کنه؟ همه بانکها در اینجا اگه با Customer Service تماس بگیرید پرینت جدید رو پست میکنند به آدرسی که در انگلیس دارید. تازه از شعبه هم شاید بتونید بگیرید مهر بزنید. این بستگی به بانک داره.

Junior Member

ممنون هومن. من تماس داشتم. مشکل اینه که به سفارت در آنکارا پست نمیکنن و نمیدونیم که آیا همون Transaction History که پست میکنن به آدرس انگلیس (و مهر نمیکنن) برا سفارت قابل قبول هست یا باید مهر شده باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfamts نمایش پست ها
    ممنون هومن. من تماس داشتم. مشکل اینه که به سفارت در آنکارا پست نمیکنن و نمیدونیم که آیا همون Transaction History که پست میکنن به آدرس انگلیس (و مهر نمیکنن) برا سفارت قابل قبول هست یا باید مهر شده باشه.
    خوب معلومه برای سفارت نمیفرستند و اصلا فایده ای هم نداره چون هیچی رو نباید برای سفارت بفرستید. بله چیزی که با پست از طریق بانکها دریافت میشه خیلی معتبرتر از چیزیه که در شعبه میگیرید و مهر میزنید.

Junior Member

سلام
    برای ویزای فرزند (Tier 4 Dependant) از لینک زیر اقدام میشه:
    >> https://www.gov.uk/apply-uk-visa

با اینهمه چرا فرم آنلاین توصیه نمیشه؟

Junior Member

ضمناٌ این پیغام (!!):

Children under the age of 5
    From 7th July 2014, parents must book an appointment at a visa application centre for any children under the age of 5 when applying for a UK visa.
    Children must now attend the visa application centre as a facial image (photograph) will be taken of child applicants. Children will not be required to provide any other biometrics information (eg fingerprints).

یعنی نوزاد رو باید برد سفارت در آنکارا؟!!
    کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    فرم تقاضا آنلاین شده و از لینک زیر میتوانید پر کنید. حتما حضوری اقدام کنید:
    https://apply.ukba.homeoffice.gov.uk...4&rpl=formList
    کدوم لینک زیر برای ویزای فرزند بدنیا اومده در ایران برای همراهی پدر با ویزای Tier 4 Student هستش؟

>> https://www.visa4uk.fco.gov.uk/
    >> https://apply.ukba.homeoffice.gov.uk...4&rpl=formList

ممکنه راهنمایی کنین؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    قانونی عوض نشده و از اول همین بوده منم چیز دیگه نگفتم. وقتی بچه ای در ایران به دنیا میاد شما باید برید یه کشور دیگه و کلی علاف شید تا ویزای همراه بگیرید ولی برای بچه هر وقت خواستید برید مسافرت بصورت حضوری خیلی سریع ویزا میگیرید و علافی سفر به کشور دیگه رو نداره. اگه فردا شما بتونید از طریقی مثل ویزای کار اقامت دائم بگیرید بچه ای که در انگلیس متولد شده به صورت خودکار شهروند انگلیس میشه ولی برای بچه ای که خارج انگلیسه شرایط سخت تره. اگه بچه ای که در انگلیس به دنیا اومده تا ده سالگی در انگلیس باشه شهروند انگلیسه ولی اگه خارج انگلیس به دنیا اومده باشه چنین چیزی نیست. هیچ مزیتی در تولد ایشان در ایران وجود نداره.

اقا هومن سلام. می خواستم ببینم این مزایایی که در بالا برای نوزاد متولد شده در یو کی اشاره کردید هنوز پابرجاست یا تغییر کرده؟ ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)