صفحه 1 از 158 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1575

موضوع: سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

Junior Member

Question سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT (از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

If u do not have any credit card, u should go to "sazman sanjesh" or any other institutes such as 'amir bahador and...., they will guide u step by step.if u have credit card let me know to guide u exactly.
    ویرایش توسط Simon : October 7th, 2013 در ساعت 01:53 AM

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

ببخشید اگر جای مناسبی نیست (جستجو کردم مرتبط تر از اینجا پیدا نکردم)

من برای ثبت نام ibt در قسمت نوع پرداخت کارت اعتباری رو انتخاب کردم (ویزا کارت مجازی دارم)

1- توی قسمت Security ID ، من CVV2 رو وارد کردم، درسته؟

بعد از تایید، Processing با موفقیت انجام شد. و اطلاعات ثبت نام در قسمت View Order(s) قابل مشاهده است.

حالا می خوام بدونم که :

2- این یعنی پرداخت با موفقیت انجام شده (یا مثلا چند روز دیگه برداشت می شه و ممکنه مشکلی وجود داشته باشه) ؟

3- ثبت نام بطور کامل انجام شده یا احتیاج هست کار دیگه ای انجام بشه (تماس با مرکز آزمون یا Confirm کردن Order) ؟

ممنون.
    یا به اندازه آرزو هایت تلاش کن ، یا به اندازه تلاشت آرزو کن

----------------------------------------------------------------------------------
    دانش هر فرد نه دارایی او است نه سرمایه او بلکه بدهی او به جامعه است

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.h
    ببخشید اگر جای مناسبی نیست (جستجو کردم مرتبط تر از اینجا پیدا نکردم)
    من برای ثبت نام ibt در قسمت نوع پرداخت کارت اعتباری رو انتخاب کردم (ویزا کارت مجازی دارم)
    1- توی قسمت Security ID ، من CVV2 رو وارد کردم، درسته؟
    بعد از تایید، Processing با موفقیت انجام شد. و اطلاعات ثبت نام در قسمت View Order(s) قابل مشاهده است.
    حالا می خوام بدونم که :
    2- این یعنی پرداخت با موفقیت انجام شده (یا مثلا چند روز دیگه برداشت می شه و ممکنه مشکلی وجود داشته باشه) ؟
    3- ثبت نام بطور کامل انجام شده یا احتیاج هست کار دیگه ای انجام بشه (تماس با مرکز آزمون یا Confirm کردن Order) ؟
    ممنون.
    1. من کارتهای مجازی رو ندیدم اما کارتهای ویزا یا مستر یه کد سه رقمی دارند که پشت کارتتون هست. البته چون با موفقیت انجام شده مشکلی ندارین
    2. معمولا" حدود دو روز طول میکشه تا از حسابتون کم کنه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

راهی برای اینکه متوجه بشیم در یک تاریخ کدام تست سنتر ها جای خالی دارند هست ؟(بدون استفاده از وچر ) من می خوام دو هفته دیگه امتحان بدم ، واسه تاریخی که می خوام جای فروشی پیدا نکردم ، واسه یک هفته قبلش فروشی هست ، حالا حتما باید کلی وقت صرف کنم وچر بخرم شانسی برم ببینم اون تاریخ خالی داره یا نه اگه بدونم خالی نداره که یه جا فروشی می خرم واسه تاریخ قبلش ، دوستان راه حل مناسب اگه راه حلی هست ما رو راهنمایی کنن.
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Junior Member

خرید و فروش امتحات تافل IBT مفهومی جز تغییر نام و سایر مشخصات پروفایل به نام شخص خریدار نمیتونه داشته باشه. بنابراین، فکر میکنم به احتمال خیلی خیلی زیاد برای ETS فقط username و password شما نباید شبیه شخص دیگری باشه که این قضیه هنگام ایجاد پروفایل چک میشه و در صورت وجود تشابه از شما درخواست می شه user و pass دیگه ای انتخاب کنید بنابراین شما می توانید چندین پروفایل با مشخصات خودتون داشته باشد. چیزی که مهم هستش اینه که در روز امتحان مشخصات هویتی شما با برگه ورود به جلسه تطلبق داده می شه و بعد از اینکه امتحان دادید مشخصات غیرقابل تغییر خواهند بود و نمره شما به آدرس و دانشگاههایی که انتخاب کردید گزارش داده می شود.

دوست عزیز شما اگر مرتبا سایت ets رو چک کنید مطمئنا برای تاریخ زودتر جا پیدا می کنید فقط حتما کردیت کارد یا ووچرر از قبل تهیه کرده باشید به این نکته هم توجه کنید که تا اونجا که من میدونم شما با ووچر یک مرکز میتوانید در مراکز دیگری هم ثبت نام کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran888
    راهی برای اینکه متوجه بشیم در یک تاریخ کدام تست سنتر ها جای خالی دارند هست ؟(بدون استفاده از وچر ) من می خوام دو هفته دیگه امتحان بدم ، واسه تاریخی که می خوام جای فروشی پیدا نکردم ، واسه یک هفته قبلش فروشی هست ، حالا حتما باید کلی وقت صرف کنم وچر بخرم شانسی برم ببینم اون تاریخ خالی داره یا نه اگه بدونم خالی نداره که یه جا فروشی می خرم واسه تاریخ قبلش ، دوستان راه حل مناسب اگه راه حلی هست ما رو راهنمایی کنن.
    تو سایت TOEFL چک کردین؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام
    صفحه پروسسینگ من خیلی طولانی می شه من مجبور شدم 3 بار این صفحه رو قطع کنم ( صفحه ای که بعد از دریافت شمار کردیت کارت شما می اد)
    می شه منو راهنمایی کنید
    الان توی بخش اوردر من هیچی نیست نکنه از حسابم پول کم بشه

با سلام به دوستان من در ets ثبت نام کردم الان یم سوال دارم ان هم اینه که من میشه الان برای تافل رزرو کنم و چند روز دیگه پول رل پرداخت کنم؟یا نه باید همزمان بریزم ؟

بعد voucher را چطور از سازمان سنجش بگیرم؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon
    با سلام به دوستان من در ets ثبت نام کردم الان یم سوال دارم ان هم اینه که من میشه الان برای تافل رزرو کنم و چند روز دیگه پول رل پرداخت کنم؟یا نه باید همزمان بریزم ؟

بعد voucher را چطور از سازمان سنجش بگیرم؟
    در هنگام ثبت نام باید شماره ووچر را وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود . البته مهم نیست که شما ووچر را از کجا می خرید فقط باید معتبر باشد

Member sahand1357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

Question سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار و ...)

كاربران گرامي

لطفا سوالات خود در خصوص تاريخهاي خاص آزمون و مشكلاتي كه با آن روبرو هستيد را فقط و فقط در اين تاپك مطرح بفرماييد تا ديگر كاربران راهنمايي بفرمايند.

تيم مديريتAA
    SIMON

سلام
    آیا می شود در یک زمان به چند تا امتحان در تاریخهای مختلف ثبت نام کرد؟ مثلا من می خواهم فردا واسه دو امتحان یکی مرداد و دیگری شهریور ثبت نام کنم.
    یا بایستی اول یک امتحان را داد و بعد واسه دیگری ثبت نام کرد؟
    ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط Simon : October 6th, 2013 در ساعت 08:40 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)