صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 252

موضوع: خريد و فروش ووچر (Voucher) براي شركت در آزمون ها (فرمت و قوانين پست اول رعايت شود!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و فروش ووچر (Voucher) براي شركت در آزمون ها (فرمت و قوانين پست اول رعايت شود!)

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbcyy6 نمایش پست ها
    نوع ووچر: اصلی تافل IBT تاریخ انقضا: 20 Febقیمت: 310000توضیحات: امکان تحویل حضوری در تهران
    ################
    سلام.ووچر هنوز موجود هستش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و فروش ووچر (Voucher) براي شركت در آزمون ها (فرمت و قوانين پست اول رعايت شود!)

ووچی تافل IBT: تاریخ انقضا 10sep 2019 : قیمت 3200000 تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط e_ghafourian88 نمایش پست ها
    نوع ووچر: اصلی تافل
    تاریخ انقضا: آخر 2019
    خريداري شده از : امیربهادر

قیمت: 2800000
    توضیحات: امکان تحویل حضوری در مشهد
    من مشهد هستم
    ووچرتون رو نفروختین؟
    خریدارم

سلام دوستان من مشهد هستم
    ووچر تو رنج قیمت 2800000 خریدارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rezzaaa نمایش پست ها
    سلام
    نوع ووچر : اصلي
    خريداري شده از : موسسه امیربهادر
    تاريخ انقضاء : 09/10/2019 (10 سپتامبر 2019)
    قيمت : 2520000 تومان
    شهر : تحویل حضوری در تهران

سلام
    من خریدارم
    لطفا خصوصی پیام دهید
    ممنون

Junior Member hazba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام.
    من تاپیک مرتبط تری با سوالم پیدا نکردم و تصمیم گرفتم سوالم رو اینجا بنویسم.
    من یه تافل برای ماه بعد رزرو کردم اما شک دارم نمره کافی رو می‌یارم یا نه. برای همین به ذهنم رسید یه ووچر بگیرم بذارم کنار که اگه نمرم خوب شد همین جا مثل شما بفروشم و اگه نمرم خوب نشد باهاش دوباره امتحان ثبت نام کنم و نگران افزایش قیمت دلار نباشم.
    تافلی که الان ثبت نام کردم به این شکل بود که تو یه سایتی هزینه ریالی دارم و از همون سایت مستقیم وارد حساب «ای تی اس»ام شدم و تاریخ و سنتر امتحان رو انتخاب کردم.
    یعنی این چیزی که گرفتم قابل انتقال به فرد دیگه‌ای رو نداره.
    تو اینترنت «خرید ووچر» رو که سرچ کردم چند تا سایت اومدند که همه مراکز برگذارکننده تافل هم هستند. ظاهرا معتبر اند.

اولا که سایت خاصی رو پیشنهاد میدید؟
    و دوما که الان من ووچر بگیرم تاریخ انقضاش به چه شکله؟ یک سال از روزی که گرفتم؟ این یک سال میشه تافل ثبت نام کرد یا ظرف همین یک سال باید امتحان داد؟
    و سوم اینکه روزی خواستم اینجا بفروشم به چه شکله؟ چون فکر نمی کنم امکان فروش حضوری رو داشته باشم. میشه تصور کرد کسی هزینه رو بده من چیزی ایمیل کنم براش؟
    ویرایش توسط hazba : April 13th, 2019 در ساعت 09:14 PM دلیل: پیدا کردن جواب سوال اولیه

نقل قول نوشته اصلی توسط hazba نمایش پست ها
    سلام.
    من تاپیک مرتبط تری با سوالم پیدا نکردم و تصمیم گرفتم سوالم رو اینجا بنویسم.
    من یه تافل برای ماه بعد رزرو کردم اما شک دارم نمره کافی رو می‌یارم یا نه. برای همین به ذهنم رسید یه ووچر بگیرم بذارم کنار که اگه نمرم خوب شد همین جا مثل شما بفروشم و اگه نمرم خوب نشد باهاش دوباره امتحان ثبت نام کنم و نگران افزایش قیمت دلار نباشم.
    تافلی که الان ثبت نام کردم به این شکل بود که تو یه سایتی هزینه ریالی دارم و از همون سایت مستقیم وارد حساب «ای تی اس»ام شدم و تاریخ و سنتر امتحان رو انتخاب کردم.
    یعنی این چیزی که گرفتم قابل انتقال به فرد دیگه‌ای رو نداره.
    تو اینترنت «خرید ووچر» رو که سرچ کردم چند تا سایت اومدند که همه مراکز برگذارکننده تافل هم هستند. ظاهرا معتبر اند.

اولا که سایت خاصی رو پیشنهاد میدید؟
    و دوما که الان من ووچر بگیرم تاریخ انقضاش به چه شکله؟ یک سال از روزی که گرفتم؟ این یک سال میشه تافل ثبت نام کرد یا ظرف همین یک سال باید امتحان داد؟
    و سوم اینکه روزی خواستم اینجا بفروشم به چه شکله؟ چون فکر نمی کنم امکان فروش حضوری رو داشته باشم. میشه تصور کرد کسی هزینه رو بده من چیزی ایمیل کنم براش؟
    سلام
    1- از موسسه هایی مثل امیربهادر و علامه سخن میتونید ووچر بخرید.
    2- در مدت زمان 1 سال میتونید ثبت نام کنید. یعنی مثلا میتونید در آخرین روز از تاریخ انقضا برای آزمون یکی دو ماه بعد ثبت نام کنید
    3- در این مورد نظری ندارم.

Junior Member

سلام دوستان من ووچر مخواستم اگر کسی داره لطفا پیام بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

سلام
    اگر ووچر برای فروش دارید پیام بدین
    ممنونم

[QUOTE=e_ghafourian88;2594430]
    نوع ووچر: اصلی تافل
    تاریخ انقضا: آخر 2019
    خريداري شده از : امیربهادر

قیمت: 2800000
    توضیحات: امکان تحویل حضوری در مش
    s

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)