صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 160

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Linköping با یکدیگر

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Linköping با یکدیگر

دوستان خوبم پیشنهاد می‌کنم این تاپیک رو به صورت کامل مطلع کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...تر-است؟
    اونجا در مورد این موضوع کاملا بحث شده.در ضمن فقط رتبه بندی webmetric دانشگاه هست نه موقعیت علمی‌ بر اساس سایت.به هیچ وجه این رنکینگ‌ها مخصوصاً به صورت کلی‌ دقیق نیستند پس خودتون رو اذیت نکنید.
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    دوستان خوبم پیشنهاد می‌کنم این تاپیک رو به صورت کامل مطلع کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...تر-است؟
    اونجا در مورد این موضوع کاملا بحث شده.در ضمن فقط رتبه بندی webmetric دانشگاه هست نه موقعیت علمی‌ بر اساس سایت.به هیچ وجه این رنکینگ‌ها مخصوصاً به صورت کلی‌ دقیق نیستند پس خودتون رو اذیت نکنید.
    ممنون. خونده بودم ولی این هم صرف نظر بچه هاست. و البته ranking علاوه بر اختلاف معیار واسه هر رشته از هر دانشگاه هم متفاوت هست. ولی می تونه بک دیده کلی بده.
    و به آرامی آغاز به مردن می‌کنی, اگر برای مطمئن در نامطمئن خطر نکنی، اگر به خودت اجازه ندهی که حداقل یک بار در تمام زندگی‏ات ورای مصلحت‌اندیشی بروی ...

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

با سلام خدمت دوستانی که لینشوپینگ قبول شدن

من رتبه این دانشگاه رو تو 3 تا رنکینگ معتبر در آوردم ، که با توجه به این رنکینگ ها مشخصه که این دانشگاه جزو دانشگاههای قابل قبول دنیاست.

Rankings:
    Top universities site ranking: 400-500 overall (164 engineering)
    4icu site ranking: 192
    Webometric site:117
    US NEWS site ranking: 400-500 overall (164 engineering

یعنی برای رشته مهندسی تو رنکینگ های معروف بین 100-200 به نظرم آمار خوبیه.

و اما دوستانی که اشاره کردند سایت Webometric معتبر نیست(هرچند این مطلب تو تاپیکی که آقا فراز ذکر کردن هم عنوان شده) به نظر من اصلا اینطور نیست. به نظر من هر فاکتوری که بر اساسش رتبه بندی شده باشه ارزش داره. اینکه چقدر به سایت یک دانشگاه مراجعه شده میزان عمومیت و شهرت و کاربردی بودن اون دانشگاه رو میرسونه پس فاکتور بی ارزشی نیست.

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

رشته و دانشگاه

دوستان لینشوپینگی

این سایت خونه گرفتن (studentbostader)چند روزه واسه من بالا نمیاد یعنی تو پروفایلم نمیره. می خواستم بدونم همه این مشکلو دارن یا فقط واسه من اینطوری شده!
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    دوستان لینشوپینگی

این سایت خونه گرفتن (studentbostader)چند روزه واسه من بالا نمیاد یعنی تو پروفایلم نمیره. می خواستم بدونم همه این مشکلو دارن یا فقط واسه من اینطوری شده!

سلام.من هم مشكل مشابه دارم.Username incorrect ميده بهم.من بهشون mail زدم هنوز جواب ندادن.تو هم مشكل مشابه داري؟

Junior Member

دوستان لینشوپینگی

سلام.من هم مشكل مشابه دارم.Username incorrect ميده بهم.من بهشون mail زدم هنوز جواب ندادن.تو هم مشكل مشابه داري؟

الان جواب mail من رو دادن و گفتن كه بايد admission letter رو بايد براشون mail كنم تا اجازه book كردن به من بدن. مي خواستم بدونم دوستان ديگه با همچين قضيه اي برخورد داشتن؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadmf نمایش پست ها
    الان جواب mail من رو دادن و گفتن كه بايد admission letter رو بايد براشون mail كنم تا اجازه book كردن به من بدن. مي خواستم بدونم دوستان ديگه با همچين قضيه اي برخورد داشتن؟
    سلام

نه مشکل من خود سایت بود که گویا رفع شد. البته هی خراب میشه هی درست میشه. گویا سرورشون ایراد پیدا کرده. از یکی از دوستان هم پرسیدم همین رو گفت.

ولی در مورد قضیه شما من به مورد مشابهی برخورد نکردم. خب شما بفرست. مشکلی نیست که!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadmf نمایش پست ها
    این در صورتی هست که شما واسه ی 1 accommodation درخواست دادی و در خواستتون رو قبول کردن و بايد admission letter رو براشون بفرستین تا بتونین book كنین !
    این چیزی هست که خود site میگه:

Once you have accepted the accommodation offered you will be sent a contract within three working days. This contract must be signed and returned together with a copy of your letter of acceptance from the university or a copy of a current student card (LiU card).
    و به آرامی آغاز به مردن می‌کنی, اگر برای مطمئن در نامطمئن خطر نکنی، اگر به خودت اجازه ندهی که حداقل یک بار در تمام زندگی‏ات ورای مصلحت‌اندیشی بروی ...

Junior Member

کسی تا حالا خونه گرفته ؟
    از خانم ها کسی هست که بخواد خونه بگیره ؟ من دوست دارم با یک نفر هم خونه بشم . اگه کسی هست پیغام بده با هم صحبت کنیم.

Junior Member

دوستان عزیز
    چند تا سایت خوب معرفی می کنم که می تونه اطلاعات مفیدی برای شما بده . اگر شما هم سایت خوبی درباره لینشوپینگ یا سوئد دارید ، برای بقیه بذارید .
    www.blocket.se
    www.salname.se
    iranianliu.wordpress.com
    www.thelocal.se

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)