صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: نامه پذیرش و بورس

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش و بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط ghateefar نمایش پست ها
    با سلام
    نامه فاند از استاد تمپلیت خاصی داره؟ باید به سفارت میل زده شه یا به من؟کسی اطلاعی داره؟ من فاند از دانشگاه نگرفتم ولی استاد گارانتی کرده که برای سال اول فاند من رو به عهده میکیره. کسی تجربه ی مشابهی داشته؟
    دوست عزیز سلام،
    این مطلب را باید استاد طی نامه جداگانه ای -که یا به نامه پذیرش الصاق می شود یا جداگانه فرستاده می شود- برای شما بفرستد و در کنار سایر مدارک آن را به سفارت ارائه دهید. البته دوستانی هم هستند که استاد نامه را برای آنها اسکن و ایمیل کرده و فقط پرینت نامه تحویل سفارت داده شده است.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی( چینه شناسی و فسیل)

سلام،
    بچه ها می شه به من کمکی بکنید و بگید توی نامه ای که برای استاد ( جهت گرفتن پذیرش برای دکترا ) می فرستم چه چیزایی باید عنوان کنم و آیا میشه اگه نامه ای از این قبیل دارید بهم بدید تا بخونمشون

دانشگاه western ontario برای اینکه admission offer رو بده باید official transcript رو بفرستم منم که هنوز دانشجوی فوق هستم و نمرات رسمی رو نمیتونم بگیرم چکار باید بکنم حالا؟ کسی راه حلی داره؟

Junior Member

من یه سوالی داشتم تقریبا 10روز پیش استادی بهم ایمیل زد و گفت که با فاند اکسپت شدی ولی از دانشگاه خبری نیست
    دانشگاه در جواب به ایمیل هم می گه منتظر بمون، من استرس ریجکت شدن از دانشگاه رو دارم؟
    پرا دانشگاه ها اینقدر دیر جواب می دن؟

استرس نداشته باش دوست من
    معمولا استادا اینجوری گوشیو نمیدن دست طرف!! استادت باحاله!! تا Graduate office نامتونو بزنه طول میکشه چون افراد زیادی پذیرفته میشن از همه ی رشته ها. اندکی صبر سحر نزدیک است

دوستان بالاخره میشه با نامه پذیرش مشروط اقدام کرد یا نه؟ من نامم فقط نوشته قبولی و گفته که لیسانستو بفرس هیچی دیگه نگفته! نوشته لیسانس بفرستی ما نامه اصلی رو میدیم. تو فروم دانشگاه مموریال دوستان گفتن میشه اما اول این تاپیک چیزه دیگه ای دیدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط lithium_r نمایش پست ها
    دوستان بالاخره میشه با نامه پذیرش مشروط اقدام کرد یا نه؟ من نامم فقط نوشته قبولی و گفته که لیسانستو بفرس هیچی دیگه نگفته! نوشته لیسانس بفرستی ما نامه اصلی رو میدیم. تو فروم دانشگاه مموریال دوستان گفتن میشه اما اول این تاپیک چیزه دیگه ای دیدم...
    به نظر من بهتر نامه اصلی رو داشته باشی و بعدا اقدام کنی چون خودت داری میگی پذیرشت مشروطه یعنی اینکه شما ممکنه مثلا اصلا لیسانس نداشته باشه و دانشگاه منتظر ببینه واقعیت چیه بعدا اقدام بکنه. وقتی دانشگاه با مدارکی که شما فرستادی هنوز قانع نشده پس حتما سفارت هم قانع نمیشه.
    در ضمن اصولا بورسیه رو با نامه پذیرش نهایی میدهند با این حساب فکر کنم نامه بورس شما هم هنوز صادر نشده است.
    در کل نظر شخصی من اینه که باید نامه اصلی و نه مشروط رو داشته باشی تا بتونی برای سفارت اقدام کنی. ممکنه الان مدارکت رو برای سفارت هم اگر بفرستی بعدا کسری مدرک بخوری و ازت نامه پذیرش غیرمشروط رو بخواهند.

GOOD LUCK
    Best Wishes

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lithium_r نمایش پست ها
    میشه، سفارت معمولا وقتی شما، شرط مورد نظر رو برآورده کرده باشی دیگه کاری به این نداره که نامه مشروطه.

حتی در خیلی موارد دوستانی که دانشجو هستن و پذیرش مشروط به ارائه مدرک تحصیلی داشتن رو هم سفارت بهشون ویزا داده، البته الان یکی دو هفته ای هست که به این دانشجوها داره گیر میده و چند مورد رو ریجکت کرده و ین دوستان هم میرن دنبال مدرک یا هر راه دیگه ای که میتونه قضیه رو حل کنه. در هر صورت سفرت نامه غیر مشروط رو نخواسته

در هر صورت نیازی نیست که منتظر وایسی تا نامه پذیرش غیر مشروط برات بیاد

Junior Member

دوستان عزیز اخیرا سفارت کانادا یک نامه یکسان که کل اطلاعات را شامل می شود طراحی کرده البته ضروری نیست ولی سفارت توصیه کرده.
    http://www.cic.gc.ca/english/study/s...ments.asp#doc1
    در پایین صفحه فوق نامه letter of acceptance
    را دانلود کنید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من به تازگی مسترمو از انگلیس گرفتم و یه پذیرش برای دکترا تو رشته برق از کانادا گرفتم. متاسفانه نامه ی پذیرشی که دانشگاه به من داده Provisional acceptance هستش چون هنوز مدرک فوق لیسانسم اماده نشده و طی مکاتبات گفتن که تا 24 اکتبر اماده میشه ( تقریبا یک ماه دیگه). من شروع ترمم برای ژانویه 2014 هستش. تمامی مدارک دیگه هم اماده هستش برای سابمیت کردن. میخواستم بدونم به نظرتون میتونم با همین Provisional acceptance اقدام بکنم و بگم که تا یک ماه دیگه به دستم میرسه؟ چون اگه من یک ماه دیگه تازه اقدام بکنم فکر میکنم ویزا دستم نرسه برای ژانویه.
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)