صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: * مشاوره در خصوص آموزش زبان چيني *

Junior Member kingchelsea آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کاردانی کامپیوتر.آزاد امیدیه

پیش فرض پاسخ : * مشاوره در خصوص آموزش زبان چيني *

بهشون ایمیل زدم و از یه دانشگاه تونستم برای پذیرش اقدام کنم.
    فقط 1 چیزی http://school.test.cucas.edu.cn/course?sid=17&tag=0 این سایتی رو که دادید مثل اینکه میگن کلاهبرداری هستش
    از خود دانشگاه اصلی اقدام کرد بهتره
    مرسی آیلتس جان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kingchelsea نمایش پست ها
    بهشون ایمیل زدم و از یه دانشگاه تونستم برای پذیرش اقدام کنم.
    فقط 1 چیزی http://school.test.cucas.edu.cn/course?sid=17&tag=0 این سایتی رو که دادید مثل اینکه میگن کلاهبرداری هستش
    از خود دانشگاه اصلی اقدام کرد بهتره
    مرسی آیلتس جان
    من نمیدونم کلاهبرداری هست یا نه!! اما با وزارت علوم چین همکاری داره شما اگر منبعی داری ذکر کن والا دنبال اینکه ملت چی میگن نباش.

Junior Member

سلام
    به نظرتون اگه تو چین شروع به یادگیری این زبون کنیم برای دوره یه ساله ای که خودشون وقت میدن تا چه حد پیشرفت میکنیم؟ یعنی کلاسایی را که در دوره دکترا برگزار میشه رو میشه کامل فهمید یا برای دفاع راحت میشه به چینی از تزت دفاع کنی؟
    بعد تو اون یه سال چند بار امتحان میگیرن؟معمولا همه میتونن نمره لازمو کسب کنن که بورس شون قطع نشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_N نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون اگه تو چین شروع به یادگیری این زبون کنیم برای دوره یه ساله ای که خودشون وقت میدن تا چه حد پیشرفت میکنیم؟ یعنی کلاسایی را که در دوره دکترا برگزار میشه رو میشه کامل فهمید یا برای دفاع راحت میشه به چینی از تزت دفاع کنی؟
    بعد تو اون یه سال چند بار امتحان میگیرن؟معمولا همه میتونن نمره لازمو کسب کنن که بورس شون قطع نشه؟
    شما اگر به زبان چینی تحصیل کنی که باید بیخیال چین بشی بسیار سخت بهت میگذره. اما دوره انگلیسی باشه مشکلی نیست.
    ازمون 2 مرتبه در ساله. با تلاش میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    شما خیلی راحت میتونی انگلیسی از بخش international office دانشگاه در خصوص chinese program بپرسی.
    من اینجا برنامه کلی بهترین دانشگاه چین در خصوص رشته زبان چینی رو قرار دادم. دانشگاه علوم و فرهنگ بیجینگ
    باهاشون تماس بگیر اتفاقاً ددلاینش هم اخر اگوست 2014 هست حدوداً 10 روزی وقت داری.
    البته در این دانشگاه ووهان هم تا اخر اگوست وقت داری.
    شما سوالت رو بپرس هم اینجا من جواب میدم.
    اگر قصد اومدن امسال داری باید زود بجنبی والا میشه واسه بهمن ماه
    سلام آیلتس و دوستان. من چنتا سوال داشتم ازتون. من الان دارم ارشد توریسم میخونم تهران. میخوام واسه یه دوره زبان چینی برم شانگهای. اپلای هم کردم. دانشگاه Donghua شانگهای. این دوره 5 ماهه اس و هزینش 9200 یوآنه و هزینه این مدت خوابگاهشم 7000 یوآنه. اما این دوره فقط beginner هست.و 3 دوره بعد از اونم داره که من نمیتونم شرکت کنم. این تنها جاییه که من واسه زبان پیدا کردم اما اصلا نمیدونم خوب هست یا نه. و آیا به دردم میخوره یا نه. راجبه هزینه های زندگی ام صحبتای شمارو که خوندم یکم ترسیدم. آیا ماهانه حدود یه میلیون تومن کافی هست؟ خوشحال میشم راهنماییم کنین. واقعا سرگردن شدم. راستی اسفندم شروع دوره هست.
    راستش من از همون سایت این دانشگاه بهم معرفی شد ولی اینجا با دانشگاه ووهان آشنا شدم که ارزونتره انگار. حالا شما نظرتون چیه؟؟؟
    لطفا جواب بدین یکم فوریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob68 نمایش پست ها
    سلام آیلتس و دوستان. من چنتا سوال داشتم ازتون. من الان دارم ارشد توریسم میخونم تهران. میخوام واسه یه دوره زبان چینی برم شانگهای. اپلای هم کردم. دانشگاه Donghua شانگهای. این دوره 5 ماهه اس و هزینش 9200 یوآنه و هزینه این مدت خوابگاهشم 7000 یوآنه. اما این دوره فقط beginner هست.و 3 دوره بعد از اونم داره که من نمیتونم شرکت کنم. این تنها جاییه که من واسه زبان پیدا کردم اما اصلا نمیدونم خوب هست یا نه. و آیا به دردم میخوره یا نه. راجبه هزینه های زندگی ام صحبتای شمارو که خوندم یکم ترسیدم. آیا ماهانه حدود یه میلیون تومن کافی هست؟ خوشحال میشم راهنماییم کنین. واقعا سرگردن شدم. راستی اسفندم شروع دوره هست.
    راستش من از همون سایت این دانشگاه بهم معرفی شد ولی اینجا با دانشگاه ووهان آشنا شدم که ارزونتره انگار. حالا شما نظرتون چیه؟؟؟
    لطفا جواب بدین یکم فوریه.

سلام
    من خودم کارشناسی توریسم گرفتم از ایران برای ترم اسفند دارم میرم چین برای یادگیری زبان چینی.من از دانشگاه kunming پذیرش گرفتم.خیلی جاها و شهرها سرچ کردم.اگه میخوای شهریه پایین بدی دانشگاه ocean zheinjiang از همه ارزونتره برای دوره ی 6 ماهه فقط 3000 یوان میدی یکساله 5200یوآن.بعدش دانشگاه yuxiهست بعد دانشگاه university of law in beijingبعدش دانشگاهی که من پذیرش گرفتم.در ضمن خوابگاه هم خیلی گرون گفتی.جایی که من هسنم از حداقل سالی 1200 یوآن به بالا هست...
    یه چیز دیگه تو 5 ماه هیچی یاد نمیگیری...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط youssef نمایش پست ها
    سلام
    من خودم کارشناسی توریسم گرفتم از ایران برای ترم اسفند دارم میرم چین برای یادگیری زبان چینی.من از دانشگاه kunming پذیرش گرفتم.خیلی جاها و شهرها سرچ کردم.اگه میخوای شهریه پایین بدی دانشگاه ocean zheinjiang از همه ارزونتره برای دوره ی 6 ماهه فقط 3000 یوان میدی یکساله 5200یوآن.بعدش دانشگاه yuxiهست بعد دانشگاه university of law in beijingبعدش دانشگاهی که من پذیرش گرفتم.در ضمن خوابگاه هم خیلی گرون گفتی.جایی که من هسنم از حداقل سالی 1200 یوآن به بالا هست...
    یه چیز دیگه تو 5 ماه هیچی یاد نمیگیری...
    مرسی از راهنماییت. ولی دونگهوا از نظر برنامه زبان چینی بعد از دانشگاهه بیجینگه. این مهم نیس؟ دوره ای که شما میرین چن ماهه اس؟ من 5 ماه میتونم چون فقط یه ترم میتونم مرخصی بگیرم. این دانشگاه که شما میگین کدوم شهره؟

Junior Member

مرسی از راهنماییت. ولی دونگهوا از نظر برنامه زبان چینی بعد از دانشگاهه بیجینگه. این مهم نیس؟ دوره ای که شما میرین چن ماهه اس؟ من 5 ماه میتونم چون فقط یه ترم میتونم مرخصی بگیرم. این دانشگاه که شما میگین کدوم شهره؟

از نظر قوی بودن زبان چینی نمیدونم چی بگم.گرچه دانشگاه و اساتید مهمن ولی اولا تو 5 ماه در همون سطح قبل از elementary یاد میگیری ثانیا زبان هر کشوری اگه تو اون کشور بخای یاد بگیریش فرقی زیاد نمیکنه کجا باشی.من فعلا دوره یکساله میرم و بعد ادامه میدم.من kunming میرم مرکز ایالت yunnan هست.در ضمن deadline ها اکثرا تموم شده ولی بعضی از دانشگاه ها هنوز...
    اگر دانشگاه علامه میخونی توریسم که الان ول نکن بعد از ارشد وقت بزار حیفه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط youssef نمایش پست ها
    از نظر قوی بودن زبان چینی نمیدونم چی بگم.گرچه دانشگاه و اساتید مهمن ولی اولا تو 5 ماه در همون سطح قبل از elementary یاد میگیری ثانیا زبان هر کشوری اگه تو اون کشور بخای یاد بگیریش فرقی زیاد نمیکنه کجا باشی.من فعلا دوره یکساله میرم و بعد ادامه میدم.من kunming میرم مرکز ایالت yunnan هست.در ضمن deadline ها اکثرا تموم شده ولی بعضی از دانشگاه ها هنوز...
    اگر دانشگاه علامه میخونی توریسم که الان ول نکن بعد از ارشد وقت بزار حیفه.
    دانشگاه تهران میخونم.ترم اولم.اما کارشناسیم نا مربوطه . من واسه دونگهوا اپلای کردم. بقیه دانشگاهام دوره ترمیک ندارن یا اگه دارن فقط واسه پاییزه. من یه هفته چین بودم . به نظرم بودن تو محیط خیلی تاثیر داره تو محیط. این دوره 18 هفته 20 ساعته اس. ینی پول هدر دادنه؟ راستی شما مدارکتون اومده؟ دعوت نامه و...

Junior Member

دانشگاه تهران میخونم.ترم اولم.اما کارشناسیم نا مربوطه . من واسه دونگهوا اپلای کردم. بقیه دانشگاهام دوره ترمیک ندارن یا اگه دارن فقط واسه پاییزه. من یه هفته چین بودم . به نظرم بودن تو محیط خیلی تاثیر داره تو محیط. این دوره 18 هفته 20 ساعته اس. ینی پول هدر دادنه؟ راستی شما مدارکتون اومده؟ دعوت نامه و...
    بیشتر دانشگاه ها دوره ترمیک دارن ولی چون مهلت پذیرش اکثرا تموم شده برای پاییز...پول هدر دادن نیس ولی اولا 5 ماه کمه واسه زبان چینی و این شهریه و خوابگاه یکم بالاست شاید به خاطر معروفیت دانشگاه باشه.من یک ماه پیش شروع به گشتن کردم و 3 هفته هست اپلای دادم.همین هفته یا هفته بعد فرم پذیرش و فرمjw202 میاد انشالله...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)