صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61

موضوع: آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آلمان (پست اول حتماً خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آلمان (پست اول حتماً خوانده شو

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. اين لينك رو ببينيد، سايت قسمت اتباع خارجي شهر هانوفر هست:
    http://www.hannover.de/Leben-in-der-...angehörigkeit
    خیلی ممنون دوست عزیز ولی من ایمیل اداره مهاجرت رو پیدا نکردم میشه لطف کنین اگه می دونین کجای سایته لینکشو واسم بفرستین؟
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آلمان (پست اول حتماً خوانده شو

نقل قول نوشته اصلی توسط geliii نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز ولی من ایمیل اداره مهاجرت رو پیدا نکردم میشه لطف کنین اگه می دونین کجای سایته لینکشو واسم بفرستین؟
    ممنونم
    Zuwanderung@region-hannover.de
    اينجا نوشته:
    http://www.hannover.de/Leben-in-der-...änderbehörde

سلام از دوستان کسی ایمیل کارمندان سفارت داره که بتونیم مستقیما ازشون راجبه وضعیت ویزا سوال کنیم ( ویزا شنگن توریستی بازدید نمایشگاهی ) از راهنماییتون سپاسگزارم.

Junior Member meam64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علوم و تحقیقات

سلام ممکنه کسی آدرس ایمیل یا تلفنی از اداره مهاجرت شهر hildesheim از استان niedersachsen رو به من بده؟
    هر چیزی قیمتی دارد. اگر به چیزی که خواستی نرسیدی، برایش بیشتر هزینه کن. تلاش کن. به دستش خواهی آورد

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آ

سلام
    دوستان کسی اخیرا تونسته باشماره 02139991499 تماس بگیره
    من نزدیک 100 بار تماس گرفتم اما فقط سه بار بوق خورد و کسی هم جواب نداد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آ�

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadghk نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اخیرا تونسته باشماره 02139991499 تماس بگیره
    من نزدیک 100 بار تماس گرفتم اما فقط سه بار بوق خورد و کسی هم جواب نداد
    می تونین با شماره 02139991860 تماس بگیرید. برای من دفعه دوم جواب دادن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آلمان (پست اول حتماً خوانده شود)

سلام دوستان. کسی می دونه اگه استاد من بخواد به سفارت آلمان ایمیلی بده یا چیزی براشون پست کنه باید به کدوم ایمیل یا آدرس (دقیقا چه بخشی) بفرسته؟ این ایمیل یا نامه ای که میخان بفرستن در رابطه با مدارک منه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن های مرتبط با آلمان (پست اول حتماً خوانده شود)

همه باید با visainfo@teheran.diplo.de مکاتبه کنند و حتماً نامه دیده میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط thewinner نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می دونه اگه استاد من بخواد به سفارت آلمان ایمیلی بده یا چیزی براشون پست کنه باید به کدوم ایمیل یا آدرس (دقیقا چه بخشی) بفرسته؟ این ایمیل یا نامه ای که میخان بفرستن در رابطه با مدارک منه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : آدرس ایمیل، آدرس پستی و شماره تلفن سفارت آلمان، ادارات مهاجرت شهرهای مختلف و م

سلام مطمئنید شماره پیگیری ویزا این شمارس؟؟

سلام
    وای منم الان همین مشکل رو دارم سفارت بعد مصاحبه م یه روز ۲بار زنگ زد روز بعدش ۳ بار دگ زنگ زد من نبودم گوشیم گم شده بود حالا نمیدونم اونا دوباره تماس میگیرن بگن چ مدارکی دیگه ای باید ببرم یا ن خیلی استرس دارم خاهش میکنم جواب بده اگه میدونی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)