صفحه 112 از 207 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

سلام بر دوستان عزیز
    من سوالی داشتم در مورد اعلام شماره بارکد در سایت سفارت و اعلام نتیجه نهایی ویزای کسایی که نتیجه ویزاشون به سفارت رسیده:
    نتیجه ویزای من و همسرم در یک هفته گذشته به سفارت رسیده و نتیجه اکی بوده ولی بعد از یک هفته هنوز بارکد ما در سایت سفارت اعلام نشده و به من هم زنگ نزدند که چه زمانی برم سفارت و ویزامو بگیرم.
    البته به خانمم که بعنوان همراه من بوده بهش زنگ زدند که فردا بره و ویزاشو بگیره ولی به من هنوز زنگی نزدند
    به نظر شما چند روز طول میکشه تا بارکد رو در سایت اعلاک کنند و چرا هنوز به من زنگی نزدند ولی به همسرم زودتر از من گفتند که بره ویزاشو بگیره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من سوالی داشتم در مورد اعلام شماره بارکد در سایت سفارت و اعلام نتیجه نهایی ویزای کسایی که نتیجه ویزاشون به سفارت رسیده:
    نتیجه ویزای من و همسرم در یک هفته گذشته به سفارت رسیده و نتیجه اکی بوده ولی بعد از یک هفته هنوز بارکد ما در سایت سفارت اعلام نشده و به من هم زنگ نزدند که چه زمانی برم سفارت و ویزامو بگیرم.
    البته به خانمم که بعنوان همراه من بوده بهش زنگ زدند که فردا بره و ویزاشو بگیره ولی به من هنوز زنگی نزدند
    به نظر شما چند روز طول میکشه تا بارکد رو در سایت اعلاک کنند و چرا هنوز به من زنگی نزدند ولی به همسرم زودتر از من گفتند که بره ویزاشو بگیره؟
    ممنون
    بعضی ها رو تو سایت نمی زنن. نمی دونم چرا. به شما هم احتمالا زنگ می زنن. به نظرم پاستون و قبض وبیمه خودتون رو هم بدین خانمتون ببره بهشون بگه شاید دوتاش رو با هم بگیرن کارتون ایشالا با هم درست شه بره.
    نتیجه رو هم تو اعلام نتایج بزن ما امیدوار شیم
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

قابل توجه دوستانی که برای فرصت مطالعاتی میخوان اقدام کنن
    من امروز مصاحبه داشتم بهم گفتن حتما باید یا آیلتس داشته باشی یا تافل و گرنه درخواستتون رد میشه. به من دو ماه فرصت داد تا مدرکم رو بگیرم و براشون ببرم.
    در ضمن یه سوال هم داشتم کسی میدونه چه نمره ای باید بگیرم؟ یادم رفت بپرسم (

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Cognition Technology, University of Mysore

نقل قول نوشته اصلی توسط bravemank نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    ممنون
    با سلام
    دوست عزیز ممکنه بفرمایید چطور متوجه شدید ‍‍‍‍ویزاتون رسیده سفارت؟
    من نزدیک به هفت ماهه منتظرم و اصلا نمی دونم چطور میشه پیگیری کرد؟ ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند...

نقل قول نوشته اصلی توسط mozafari نمایش پست ها
    با سلام
    من نزدیک به هفت ماهه منتظرم و اصلا نمی دونم چطور میشه پیگیری کرد؟ ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند...
    این آقای bravemank اگه پست های قبلیشون رو ببینید مثل اینکه از باجه اطلاعات پرسیده بعد از چند روز به خانمش زنگ زدن. (البته حدس می زنم) خبری هم ازش نیست که ببینیم نتیجه چی شد
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

با سلام
    دوستم با سلام کلا سفارت ایران رو فراموش کن واقعا صاحب نداره ولی بهترین راه از طریق اوسلندرامت شهری که میخاین برین هست اونا میگن که به ایران جواب دادن یا نه اگه جواب اومده بود میری از قسمت اطلاعات میپرسی ببینی به کجا رسیده ولی با توجه به این زمان احتمالا رفته قسمت امنیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام
    سلام بر همه دوستان منتظر ویزای آلمان !
    جالبه مثل اینکه افراد دیگه ای هم مثل من 7 ماه انتظار کشیدند برای ویزاشون!
    من حضوری رفتم از باجه اطلاعات پرسیدم که پرونده من توی چه مرحله هستش
    چند باری رفتم و پرسیدم، اوایل می گفتند که خبری از آلمان نیومده برای پرونده ویزای من ولی حدود یکماه پیش(مصادف با شش ماه بعد از روز مصاحبه من!) دوباره رفته باجه اطلاعات و یکدفعه گفت که جواب امنیت اومده و اکی بوده و فقط مونده جواب اداره مهاجرت اون شهر ، گفت که اگه اون هم بیاد خبرت میکنیم
    بعد از دو هفته خبری نشد و دوباره رفتم باجه اطلاعات و یکدفعه گفت که جواب اداره مهاجرت هم همین دیروز اومده و اکی بوده و در چند روز آینده خبرت میکنند تا اینکه همین امروز یکشنبه سوم اوت( بعد از گذشت 209 (دقیقا 7 ماه) روز از روز مصاحبه ام) از سفارت به من زنگ زدند که با ویزای من موافقت شده ،
    یک چیز جالب اینکه آقایی که زنگ زد مکسی کرد و توقع داشت که من خیلی خوشحال بشم و تشکر ویژه بکنم ولی من اصلا خوشحالیه خاصی نکرده و گفتم همین امروز بیام بگیرم که گفت نه هفته بعد که من گفتم نه دیره گفت باشه دوباره بهت امروز زنگ میزنم که نزد(آدم رو دق میدند تا ی ویزا بدند!) و من فردا می خوام برم دوباره باجه اطلاعات و ویزا رو زودتر بگیرم اگه بشه
    و این بود داستان ویزای من تاالان !
    مخلص همه ایرانیهای باهوش و بامرام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    هیچ کس نیست اینجا جواب منو بده؟!!! من برای فرصت مطالعاتی رفتم مصاحبه، بهم گفتن باید IELTS داشته باشی. آیا کسی میدونه چه نمره ای میخوان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هیچ کس نیست اینجا جواب منو بده؟!!! من برای فرصت مطالعاتی رفتم مصاحبه، بهم گفتن باید IELTS داشته باشی. آیا کسی میدونه چه نمره ای میخوان؟

اگه فهمیدید به ما هم بگید!
    دوستان عزیز برای فرصت مطالعاتی شش ماهه که مدرک زبان آیلتس نباید بگیرند و اینطوریکه خیلی سخت میشه همه چیز!
    دوستان زیر بار اینجور حرفها سعی کنیم نریم که هر روز برامون مسایل رو سختتر و سختتر میکنند، از ما گفتن بود

سلام، من هم مجبور شدم که حتما مدرک زبان رو ببرم، بر طبق نمره ای که برای DAAD اعلام کردن فکر می کنم 6 بخواد، اما دقیقا مطمئن نیستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)