صفحه 165 از 207 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefli نمایش پست ها
    سلام. دوستان ظاهرا باجه اطﻻعات سفارت مدتهاست كه جمع شده و نكهبان امروز به من كفت كه بايد براي برسيدن سؤالم ايميل بزنم يا تماس بكيرم. در مورد تماس كه شماره تلفنهايي كه تو سايت داده تلفنهاي كويا هست و نميشه سؤال برسيد. سؤال من اينه اكه ايميل بزنم ميتونم جةاب سؤاﻻتم رو بكيرم يا نه؟؟؟
    سلام تلفن 39991499 توسط اوپراتور جواب داده میشه ولی چون تعداد تماس ها زیادن دائما اشغال میزنه که باید مدام شماره رو بگیرید تا جواب بدن. ایمیل هم همونی که تو سایت هست بزنید جواب میدن.

با سلام
    دوستان ویزایی که درخواست میدیم برا فرصت مطالعاتی همون طول زمانی می زنن که درخواست دادیم و دعوتنامه هست؟ یکی از دوستان که دو سال پیش رفته برا فرصت با اینکه دعوتنامه اش 6 ماهه بوده ولی براش سه ماهه زدن و اونجا رفته تمدید کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ویزایی که درخواست میدیم برا فرصت مطالعاتی همون طول زمانی می زنن که درخواست دادیم و دعوتنامه هست؟ یکی از دوستان که دو سال پیش رفته برا فرصت با اینکه دعوتنامه اش 6 ماهه بوده ولی براش سه ماهه زدن و اونجا رفته تمدید کرده.
    دوست عزیز تمامی ویزاهای بلند مدت ازجمله دانشجویی و فرصت مطالعاتی 3ماهی یا همون 90روزه ای ک توو سایت سفارت نوشته هستند شما به محض رسیدن به آلمان برحسب نوع ویزاتون میتونید زمانشو تمدید میکنید.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز تمامی ویزاهای بلند مدت ازجمله دانشجویی و فرصت مطالعاتی 3ماهی یا همون 90روزه ای ک توو سایت سفارت نوشته هستند شما به محض رسیدن به آلمان برحسب نوع ویزاتون میتونید زمانشو تمدید میکنید.
    جدیدا 6 ماهه شده منم که 2 ماه پیش رفتم 6 ماهه می خواستن برای سفارت و کلا فرمالیتست یه پول الکی میره فقط.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. یه سوال هم در مورد بیمه داشتم میشه بیمه رو مثلا از mawista و یا reise schutz از همینجا برا 6 ماهی که سفارت میخواد گرفت و همونو هم به سفارت داد برا ویزا و از همون هم تو المان استفاده کرد و به دانشگاه داد. بیمه البرز تو نزدیک سفارت تو تهران میگه بیمه reise schutz رو صادر میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnejadl نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. یه سوال هم در مورد بیمه داشتم میشه بیمه رو مثلا از mawista و یا reise schutz از همینجا برا 6 ماهی که سفارت میخواد گرفت و همونو هم به سفارت داد برا ویزا و از همون هم تو المان استفاده کرد و به دانشگاه داد. بیمه البرز تو نزدیک سفارت تو تهران میگه بیمه reise schutz رو صادر میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز من از بیمه های خارجی اطلاعی ندارم واز اونجایی که بعد از ورود به آلمان توسط موسسه ای که فاندمو پرداخت میکنه بیمه میشم برنامم اینه که در ابتدا از بیمه ملت برای تکمیل مدارک سفارت استفاده کنم.امیدوارم دوستانی که اطلاعاتشون کاملتره راهنماییتون کنن.
    ولی ی پیشنهاد براتون دارم بیمه هایی مثل اینی که گفتین در صورت فروش رفتن پورسانت خوبی برای کارمندای ادارات بیمه دارن واسه همین شرکتای بیمه خیلی تبلیغشونو میکنن درحالی که نسبت به بقیه بیمه ها کارایی خوبی ندارند،پیشنهادم اینه اگه میخاین بلند مدت از بیمه ای استفاده کنید و داخل کشور آلمانم همونو ادامه بدین حتمن قبلش خوب و درستوحسابی تحقیق کنید و مطمعن بشید تمامی نیازای شمارو تحت پوشش قرار میده.

سلام دوستان امروز نامه حمایت مالی وزارت علوم من اومد ولی وقت مصاحبه سفارت هنوز نیومده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به چه ادرسی میتونم ایمیل بزنم واسه سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    به چه ادرسی میتونم ایمیل بزنم واسه سفارت؟
    پست الکترونیکی بخش روادید: visa-info@teheran.diplo.de

Junior Member

کمک

هفته دیگه وقت مصاحبه دارم. چه چیزایی به تایید سفارت باید برسند؟ اول فرم گفته مدارک ترجمه شده باید به تایید سفارت برسه. ولی قسمت مدارک دانشگاهی گفته الزامی نیست. حالا مدارک دیگه مثل سابقه کار باید تایید شده باشه؟

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)