صفحه 149 از 207 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط tears_of_god نمایش پست ها
    سلام

این پروسه 5-10 هفته ای بررسی پرونده های دانشجویی که تو سایت سفارت ذکرشده شامل بچه هایی که واسه دکترا اقدام میکنند هم میشه یا پرونده اونا بیشتر طول میکشه ؟ اضافه میکنم مثلا واسه دکترای مکانیک . لطفا راهنمایی کنید.مرسی
    سلام
    به طور معمول برای بچه های دکترا بیشتر طول می کشه، مخصوصا اگه فرم چک امنیتی رو پر کرده باشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام
    حدود یک ماه هست که اداره امنیت با استادم در آلمان تماس گرفته ولی ویزام نیومده
    24 نوامبر رفته بودم سفارت برای مصاحبه
    به نظر شما بهتره که به اداره امنیت ایمیل بزنم؟
    به اندازه کافی رفتنم دیر شده.. ممنون میشم اگر کمکم کنید و جواب بدید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rahelehr نمایش پست ها
    با سلام
    حدود یک ماه هست که اداره امنیت با استادم در آلمان تماس گرفته ولی ویزام نیومده
    24 نوامبر رفته بودم سفارت برای مصاحبه
    به نظر شما بهتره که به اداره امنیت ایمیل بزنم؟
    به اندازه کافی رفتنم دیر شده.. ممنون میشم اگر کمکم کنید و جواب بدید
    شما که هیچ کاری نمیتونی بکنی ولی اگه استادت از طریق همون ایمیل مکاتبه کنه ممکن هست بشه کارایی کرد. امتخانش ضرر نداره

سلام. دوستان عزیز می خواستم بدونم آیا با این ویزای اقامتی آلمان می شه به غیر از آلمان به کشور های دیگه عضو شسنگن هم رفت؟ آیا مثل ویزای شینگنه یا فقط جهت اقامت در آلمان هست؟ ویزای پیوستن به همسر چطور؟ مشلا همسر من با اون ویزا امکان سفر به کشور اروپایی دیگه رو داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sabiotechnolog نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیز می خواستم بدونم آیا با این ویزای اقامتی آلمان می شه به غیر از آلمان به کشور های دیگه عضو شسنگن هم رفت؟ آیا مثل ویزای شینگنه یا فقط جهت اقامت در آلمان هست؟ ویزای پیوستن به همسر چطور؟ مشلا همسر من با اون ویزا امکان سفر به کشور اروپایی دیگه رو داره؟
    سلام
    شما اجازه ی رفتن به کل کشورهای حوزه ی شنگن رو دارین و می تونین مسافرت کنین. همین طور همسرتون. مثل ویزای شنگنه هم معنی نداره، ویزاتون دقیقا شنگنه دیگه! اما اگه قصد "اقامت" طولانی مدت توی یه کشور دیگه ی شنگن رو داشته باشین، باید برای اقامت اونجا اپلای کنین.

Junior Member

سلام دوستان، گويا قوانين ويزا براي فرصت مطالعاتي تغيير كرده و با هزينه شخصي هم ميشه براي ويزا اقدام كرد. همچنين ديگه احتياج به مدرك كارشناسي نيست و ترجمه مدرك ارشد كافي هست. مي خواستم بدونم كسي اطلاعي راجع به اين موارد داره؟

پیش فرض ویزای بلند مدت دکترا و متخصصین مهمان

سلام دوستان. من می خواستم برای همسرم در خواست ویزای اقامت کنم قبلا هم یه سوال پرسیدم. الان می خوام بدونم آیا با این ویزا می تونه در این مدت چند بار رفت وبرگشت به ایران و آلمان داشته باشه؟ چون موقعیت شغلی ایشون به نحوی نیست که بتونه دائم در این مدت در آلمان بمونه؟
    سپاس
    ویرایش توسط omid2015 : March 2nd, 2016 در ساعت 08:23 PM دلیل: نظم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان. من می خواستم برای همسرم در خواست ویزای اقامت کنم قبلا هم یه سوال پرسیدم. الان می خوام بدونم آیا با این ویزا می تونه در این مدت چند بار رفت وبرگشت به ایران و آلمان داشته باشه؟ چون موقعیت شغلی ایشون به نحوی نیست که بتونه دائم در این مدت در آلمان بمونه؟
    سپاس
    سلام
    همسرتون درخواست ویزای همراه میدن.
    یه ویزای سه ماهه براشون صادر میشه. میان آلمان، تبدیل به اقامت طولانی مدتش می کنن. وقتی تبدیل کردن، اقامتشون مثل شماست، میتونن برن ایران و برگردن. اما در کل، اگه بیشتر از شیش ماه/یک سال (بسته به ایالت) خارج از آلمان باشن، اقامتشون باطل میشه. این قانون حتی برای اقامت دائم هم برقراره.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    همسرتون درخواست ویزای همراه میدن.
    یه ویزای سه ماهه براشون صادر میشه. میان آلمان، تبدیل به اقامت طولانی مدتش می کنن. وقتی تبدیل کردن، اقامتشون مثل شماست، میتونن برن ایران و برگردن. اما در کل، اگه بیشتر از شیش ماه/یک سال (بسته به ایالت) خارج از آلمان باشن، اقامتشون باطل میشه. این قانون حتی برای اقامت دائم هم برقراره.

خیلی خیلی ممنون از پاسخ و راهنمایی شما
    یه سوال دیگه اینکه ببخشید تو سایت سفارت نوشته جهت درخواست ویزا برای پیوستن به خانواده بایستی همسر شما گواهی A1 داشته باشه. این الان در مورد شرایط ما هست.یا شخصی که فرضا از طریق ازدواج جهت پیوستن به خانوادش بخواد درخواست ویزا بده؟عذرخواهی می کنم

ApplyAbroad Superstar

خیلی خیلی ممنون از پاسخ و راهنمایی شما
    یه سوال دیگه اینکه ببخشید تو سایت سفارت نوشته جهت درخواست ویزا برای پیوستن به خانواده بایستی همسر شما گواهی A1 داشته باشه. این الان در مورد شرایط ما هست.یا شخصی که فرضا از طریق ازدواج جهت پیوستن به خانوادش بخواد درخواست ویزا بده؟عذرخواهی می کنم
    خواهش می کنم.
    منظورتون از "از طریق ازدواج جهت پیوستون به خانوادش بخواد درخواست ویزا بده" چیه؟ هر کسی که جزء خانواده ی شخص اصلی هست و در خواست ویزا میده، ویزاش پیوست به خانواده است دیگه. مهم نیست کی ازدواج کرده باشن یا کجا ازدواج کرده باشن. برای همسر شما هم این قانون برقراره. البته بعضی ایالت ها اگه طرف تحصیلات دانشگاهی داشته باشه ازش این مدرک رو نمی خوان. ولی خب بهترش اینه که داشته باشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)