صفحه 136 از 207 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh66 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال :
    امروز بلاخره بعد از 5 هفته ویزای من اومد خدارو شکر
    ولی نوشته که اولین تاریخ مراجعه برای گرفتن ویزا 1 آگوست

می خاستم بدونم راهی هست که زودتر ویزا رو بگیرم؟ یا باید حتما همون 1 اگوست برم؟
    از 1 آگوست به بعد هر وقت میخواستین میتونین برین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

سلام
    يه سوال داشتم. شمافرم امنيتي رو هم پر كرديد كه ٥ هفته اي ويزاتون اومده؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط manowroozi نمایش پست ها
    سلام
    يه سوال داشتم. شمافرم امنيتي رو هم پر كرديد كه ٥ هفته اي ويزاتون اومده؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد
    نه عزیز
    پر نکردم

Junior Member

دوستان حدود ۱۰ روز پیش با استاد من تماس گرفته امنیت. من ۴۰ روز دیگه بیشتر وقت ندارم وگرنه بورسم می پره. به نظرتون ویزا میاد تا اون موقع؟

Junior Member

دوستان حدود ۱۰ روز پیش با استاد من تماس گرفته امنیت. من ۴۰ روز دیگه بیشتر وقت ندارم وگرنه بورسم می پره. به نظرتون ویزا میاد تا اون موقع؟

سفارت آلمان تو مدارکی که برای ویزای فرصت مطالعاتی میخواد، نوشته اصل دعوتنامه یا پذیرش فرصت مطالعاتی. پذیرش من برام ایمیل شده، میخواستم بدونم پرینتش رو سفارت قبول می کنه؟ یا باید بگم برام پست بکنن پذیرش رو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    سفارت آلمان تو مدارکی که برای ویزای فرصت مطالعاتی میخواد، نوشته اصل دعوتنامه یا پذیرش فرصت مطالعاتی. پذیرش من برام ایمیل شده، میخواستم بدونم پرینتش رو سفارت قبول می کنه؟ یا باید بگم برام پست بکنن پذیرش رو؟
    همون پرینت کافیه دوست عزیز

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، فرصت مطالعاتی و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای ویزای بلند مدت دکترا میخوام اقدام کنم. 2 تا مشکل درخصوص پر کردم فرم مربوط به درخواست ویزا دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. توی قسمت 7 از فرم میپرسه که: Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany (yes/no)?a
    2. توی قسمت 13 از فرم میپرسه که: Do you have health insurance that covers the Federal Republic of Germany (yes/no)?a

در خصوص مورد دوم میدونم که باید یه بیمه (ولی نمیدونم چجور بیمه ای) در مرحله تحویل گرفتن ویزا ارائه بدیم بهشون. آیا منظور این سئوال همون بیمه هست؟ آیا برای روز مصاحبه باید این بیمه رو داشته باشیم ولی حین دریافت ویزا ارائه بریم یا نه باید همون موقع که اسممون رو اعلام کردن بریم دنبالش؟ الان چی باید بنویسم؟
    سوال اول جوابش بله هست سوال دوم خیر
    خیر نیازی به داشتن بیمه موقع مصاحبه نیست. هر زمان ویزاتون اومد بیمه رو می برید.
    موفق باشید
    من هم تو پر کردن فرم برای فرصت مطالعاتی همین سوالها را دارم. دوستان، اگر جواب سوال اول را "بله" بزنیم بعد باید مشخص بکنیم که کجا؟ به نظرتون بهتر نیست که جواب سوال اول "خیر" باشه؟ مخصوصا برای کسانی که برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه میرن.
    برای سوال دوم هم اگر بگیم بیمه نداریم مشکلی پیش نمیاد؟
    ممنون

چند تا سوال در مورد فرم ویزا برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه داشتم.
    - ما چون هنوز ویزامون نیومده که نمی تونیم جایی را برای اقامت رزرو بکنیم، در این حالت تو فرم ویزا برای آدرس محل اقامت باید چی نوشت؟
    - آیا قسمت 9 که نوشته I intend to stay no longer than twelve month in the Federal territory and apply for a visa that covers the whole duration of my stay را باید تیک زد؟
    -برای قسمت 11 که نوشته trade or profession for which you are trained, if different, your current trade or profession باید چه جوابی داد؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    چند تا سوال در مورد فرم ویزا برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه داشتم.
    - ما چون هنوز ویزامون نیومده که نمی تونیم جایی را برای اقامت رزرو بکنیم، در این حالت تو فرم ویزا برای آدرس محل اقامت باید چی نوشت؟
    - آیا قسمت 9 که نوشته I intend to stay no longer than twelve month in the Federal territory and apply for a visa that covers the whole duration of my stay را باید تیک زد؟
    -برای قسمت 11 که نوشته trade or profession for which you are trained, if different, your current trade or profession باید چه جوابی داد؟
    خیلی ممنون
    اگه جایی رو نگرفتین، میتونین آدرس دفتر بین الملل دانشگاه رو بنویسین.
    قسمت 11، کاری که تو ایران انجام میدادین رو میتونین بهش اشاره کنین.
    قسمت 9 با توجه به اینکه فرصت مطالعاتی شش ماهه دارین، نمیدونم !
    افرادی که ویزای تحصیلی میگیرن برای لیسانس و مستر و پی اچ دی این بخش رو تیک نمیزنن.
    خالی بذارین، روزی که رفتین برای تحویل مدرک، از خود کارمند سفارت بپرسین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)