صفحه 153 از 207 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا و متخصصین مهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_smart نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. منظورتون اینه که موقع تحویل مدارک چیزی به اسم خلاصه پروژه نمی خوان و فقط تو همون فرم رشته های حساس باید راجع به پروژه توضیح داده بشه؟

آره دقیقا. چون اگه رشته حساس باشه میخوان بدونن رو چه موضوعی قراره کار کنید و تا چه حد میتونه حساس باشه.

Junior Member

سلام
    من یه توضیح کوتاه از پروژم داشتم که استادم نوشته و امضا کرده بود. روز مصاحبه ازم نخواستن ولی خودم به خانمه گفتم لازمه اینم بدم؟گفت بله هر چیزی که فکر میکنی کمک میکنه بده.یه دونه اصل و یه کپی ازش گذاشت تو مدارکم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgasemi نمایش پست ها
    تجربه شخصی خودم. اگر که رشته شما جزو رشته های خاص نیست و نیازی به پرکردن فرم امنیتی ندارید اصلا پروپوزال رو از شما نمیخوان و تو سایت بیخود نوشته. ولی اگر مجبور باشید که فرم امنیتی پر کنید توی اون فرم باید حداقل 4، 5 خط راجع به موضوعتون بنویسید در واقع از Abstract باید یچیزایی بنویسید و واسشون مهمه. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelstar نمایش پست ها
    ذوست عزیز ...مدارکی که به اتگلیسی هستش نیازی به تایید وزارت خارجه یا دادگستری ندارند..........
    ممنونم از پاسختون... اما کسانی که خارج از ایران درس خوندن باید مدارکشون توسط وزارت علوم و وزارت امور خارجه تایید بشه... میخواستم بدونم این تائیدیه برای سفارت آلمان مهمه؟
    اگر کسی تجربه مشابه داره ممنون میشم جواب بده...

Junior Member

دوست عزیز....برای کسامی که میخواهند مدرکشون در ایران ارزیابی بشه نیاز به تایید وزارت خارجه هست.....و اگر مدرکی به انگلیسی یا المانی ترجمه شده باید هم مهر دادگستری هم مهر وزارت خارجه رو داشته باشه تا سفارت المان تاییذ کنه ............. برای سفارت المان مدارکی رو که اصلش انگلیسی باشه (متل دانشگاه مالزی) نیازی به مهر وزازت خارجه نیست.....

Junior Member

دوستان من بعد دوماه و نه روز با سفارت تماس گرفتم که چرا جوابم نمیاد، میگفت جواب اداره امنیت شما نیومده ولی اداره مهاجرت جواب داده و یه شماره پرونده جدید بمن داد. علت این شماره پرونده مجدد چیه؟ خوبه بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط lidasajad نمایش پست ها
    دوستان من بعد دوماه و نه روز با سفارت تماس گرفتم که چرا جوابم نمیاد، میگفت جواب اداره امنیت شما نیومده ولی اداره مهاجرت جواب داده و یه شماره پرونده جدید بمن داد. علت این شماره پرونده مجدد چیه؟ خوبه بده؟
    من زنگ زدم برعکس گفتن امنیت اومده مهاجرت نیومده !

به چه شماره ای زنگ می زنید؟
    من فرم امنیتی پر کردم، الان هم دو ماه کامل شده، به نظرتون زنگ بزنم پیگیری کنم، زود نیست؟
    امروز یکی از دوستام رفته مصاحبه و ازش دو تا مدرک خواستن که اصلا از من نخواسته بودن. از سفارت هم تو این دو ماه به من زنگ نزدن برای نقص مدرک. میتونم زنگ بزنم بپرسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanabadi68 نمایش پست ها
    به چه شماره ای زنگ می زنید؟
    من فرم امنیتی پر کردم، الان هم دو ماه کامل شده، به نظرتون زنگ بزنم پیگیری کنم، زود نیست؟
    امروز یکی از دوستام رفته مصاحبه و ازش دو تا مدرک خواستن که اصلا از من نخواسته بودن. از سفارت هم تو این دو ماه به من زنگ نزدن برای نقص مدرک. میتونم زنگ بزنم بپرسم؟
    به شماره 39991741 یا 42 زنگ بزنید یا صبح زود حدود 8 یا بعد از 1.5. تا ساعت 3 هم کار می کنن.
    وقتی جواب دادن شماره پرونده رو ازتون می گیرن و چک می کنن
    زود نیست از الان پیگیری کنید که یه وقت بعد از 4 ماه متوجه نشین مشکلی بوده و دیر بشه

Junior Member

سلام، من يه سوْال داشتم، با ويزاي اقامتي دانشجويي، تا چه مدت ميتونم خارج از ألمان بمونم؟؟ من محقق مهمانم و ويزاي اقامت دارم أما استادم گفت ميتوني اينترنتي هم باهامون در ارتباط باشي و لازم نيست حتما اينجا باشي، فقط نميدونم چه مدت در اين بين ميتونم ايران بمونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaa1985 نمایش پست ها
    سلام، من يه سوْال داشتم، با ويزاي اقامتي دانشجويي، تا چه مدت ميتونم خارج از ألمان بمونم؟؟ من محقق مهمانم و ويزاي اقامت دارم أما استادم گفت ميتوني اينترنتي هم باهامون در ارتباط باشي و لازم نيست حتما اينجا باشي، فقط نميدونم چه مدت در اين بين ميتونم ايران بمونم
    سلام
    فکر می کنم فکر می کنم (فقط فکر می کنم، اصلا اطمینانی ندارم) یه بار از کسی شنیدم که شیش ماه.
    اما
    1- ببینین بورس دارین یا نه. اگه دارین، از مرجعی که بهتون بورس میده بپرسین. بعضی موسساتی که بورس میدن، اگه بیشتر از یه ماه خارج از آلمان باشین، میگن اون مدت رو حق ندارین بورس بگیرین.
    2- نمیدونم چطور ویزای دانشجویی ای هست که شما محقق مهمان هستین باهاش. اما در کل اگه بعدا یه روزی می خواین برین ایران و میخواین مدرکتون برای ایران معتبر باشه، مثلا برای دکترا شما باید حداقل 3 سال کامل رو تو آلمان بوده باشین. مهرهای ورود و خروجتون تو پاسپورت چک میشه برای محاسبه اش. به این چیزاش هم توجه کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)