صفحه 6 از 207 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

الان 15 هفته است که منتظر ویزام برای دکتری نمیدونم را نمیاد. میگم نکنه دانشگاه با خودش فکر کنه این دانشجو برای ما دانشجو نمیشه کنسل کنه؟ به نظرتون چکار کنم؟

Junior Member mahyr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    الان 15 هفته است که منتظر ویزام برای دکتری نمیدونم را نمیاد. میگم نکنه دانشگاه با خودش فکر کنه این دانشجو برای ما دانشجو نمیشه کنسل کنه؟ به نظرتون چکار کنم؟
    منم تقریبا 15 هفته ست منتظر ویزام!!! نگران نباش، اونا اکثرا میدونن پروسه ی ویزا طولانیه!! تو این مدت با استادت ارتباط داشتی؟ ازش پرسیدی از امنیت باش تماس گرفتن یا نه؟!!

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyr نمایش پست ها
    منم تقریبا 15 هفته ست منتظر ویزام!!! نگران نباش، اونا اکثرا میدونن پروسه ی ویزا طولانیه!! تو این مدت با استادت ارتباط داشتی؟ ازش پرسیدی از امنیت باش تماس گرفتن یا نه؟!!
    پرونده همه دانشجوهای دکترا میره امنیت؟ یا اینکه فقط دانشجوهای ایرانی؟
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

Junior Member mahyr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، شریف

چقدر اینجا نا امید کننده ست!!! همه منتظرن! یکی از یکی بیشتر!
    بعد از این همه وقت تازه خانوم هاشمی ایمیل زده you have to wait

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

من میخوام از استادم بپرسم که آیا از امنیت باهاش تماس گرفتن یا نه... و کلا در جریان بذارمش که همچین مرحله ای هست واسه ویزا گرفتن
    اما نمی دونم چطوری اینو بهش بگم!! که فک نکنه دانشجوی دردسرسازی هستم براش ...آخه تا حالا دانشجوی ایرانی نداشته
    خوشحال میشم راهنمایی کنین
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

نقل قول نوشته اصلی توسط shadanshadan نمایش پست ها
    من میخوام از استادم بپرسم که آیا از امنیت باهاش تماس گرفتن یا نه... و کلا در جریان بذارمش که همچین مرحله ای هست واسه ویزا گرفتن
    اما نمی دونم چطوری اینو بهش بگم!! که فک نکنه دانشجوی دردسرسازی هستم براش ...آخه تا حالا دانشجوی ایرانی نداشته
    خوشحال میشم راهنمایی کنین
    بهترین راه ایجاد یک ارتباط مداوم با استادت هستش که محورش میتونه همون کاری باشه که قراره اونجا انجام بدید. که نشون میده شما آدم خیلی علاقمندی هستید و خیلی انگیزه بالایی دارید این قضیه رو هم میشه در حین ارتباط به اطلاع رسوند. چیزی که مهمه اینه که اولا به استادتون بفهمونید که امسال قضیه ی امینت به خاطر تحریم ها این شکلی شده، ثانیا شما هیچ نقشی ندارید و از این مسئله خیلی ناراحتید. این رو هم اضافه کنید که خیلی نگرانید که نکنه این مسائل سیاسی روی کارتون در اونجا اثر منفی بگذاره. همچنین اگه هر جند وفت یکبار کارایی که درخصوص این قضیه ی ویزا انجام دادید رو گزارش بدید به استاد خیلی خوبه، مثلا بگید من هر هفته یا 2 هفته یکبار رفتم سفارت و بهم گفتن امنتیه، بعد اخرش بگید واقعا دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم. اگه اینکار رو درست انجام بدید بعد چند وقت استادتون هستش که سعی میکنه شما رو آروم کنه و این همون چیزیه که میخواین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    --------

باسلام خدمت دوستان محترم . از زمان مصاحبه من حدود سه ماه و بیست روز میگذره به نظرتون من باید چیکار کنم. ایا امیدی هست. شاید به خاطر رشته فنی باشه .شنیدم به مکانیک و این جور رشته ها گیرایی میدن. البته برای دکترا از برلین.

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1979 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان محترم . از زمان مصاحبه من حدود سه ماه و بیست روز میگذره به نظرتون من باید چیکار کنم. ایا امیدی هست. شاید به خاطر رشته فنی باشه .شنیدم به مکانیک و این جور رشته ها گیرایی میدن. البته برای دکترا از برلین.
    نگران نباشید ویزاتون میاد ایشاالله، هنوز که زمانی نگذشته، فاصله بین مقاطع تحصیلیتون نبوده؟

منطق میگه ویزای فرصت مطالعاتی باید کمتر طول بکشه ولی در عمل
    عجیبه که به طور متوسط بیشتر طول میکشه!

من برای دکتری منتظر هستم نزدیک به 3 ماه میشه. دو ماه پیش که زنگ زدم به اداره مهاجرت گفتن که شخصی با مشخصات شما نیست. رفتم سفارت گفتن اول فرستادیم امنیت جواب اون اومد میدیم به مهاجرت. امروز زنگ زدم مهاجرت گفتن که 20 روزه جواب اوکی رو فرستادیم سفارت. این یعنی چی؟ یعنی از امنیت جواب اومده یا نه؟ هفته پیش خانم هاشمی گفت از آلمان جوابی نیومده. همش تناقضه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)