صفحه 169 از 207 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهما

سلام دوستان
    من 5ماهه که منتظر ویزا هستم. جواب مهاجرت اومده و جواب امنیت به گفته استادم 30 ژانویه به سفارت ارسال شده. اما هنوز سفارت بهم زنگ نزده. وقتی هم پیگیری کردم میگن امنیت نیومده. به نظرتون چطوری باید پیگیری کنم؟؟؟

سلام. دوستان به نظر شما میشه تو مصاحبه اگر رشتمون مهندسی باشه فرم امنیتی رو پر نکنیم؟ اگر پر نکنیم بعدا مشکلی پیش میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط faradonbeh نمایش پست ها
    سلام. دوستان به نظر شما میشه تو مصاحبه اگر رشتمون مهندسی باشه فرم امنیتی رو پر نکنیم؟ اگر پر نکنیم بعدا مشکلی پیش میاد؟
    منظورتون چیه؟ اگه ببینن لازمه فرم‌ رو‌همونجا میدن میگن پر کن یا در موارد نادری چند روز بعد زنگ میزنن میگن بیا پر کن. اگه پر نکنین اصلا پرونده کامل نمیشه که بفرستن آلمان.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5ماهه که منتظر ویزا هستم. جواب مهاجرت اومده و جواب امنیت به گفته استادم 30 ژانویه به سفارت ارسال شده. اما هنوز سفارت بهم زنگ نزده. وقتی هم پیگیری کردم میگن امنیت نیومده. به نظرتون چطوری باید پیگیری کنم؟؟؟
    شاید واقعا جواب امنیت نیومده. اما اگه واقعا مطمئنید جواب امنیت هم به دست سفارت رسیده راهی ندارید جز اینکه صبر کنید و هر از گاهی تلفنی با سفارت در تماس باشید. یا میتونید یک ایمیل هم بدید به سفارت . البته به نظر من ایمیل ندید چون الکی سفارت رو حساس میکنید. معمولا بعد از وصول جواب مهاجرت و امنیت به شرط اینکه مثبت باشند یکی دو هفته هم سفارت بررسی نهایی رو روی پرونده انجام میده و بعد از تایید کنسول باهاتون تماس میگرند.

سلام من کارت بین المللی دانشجویی ندارم. از دوستانی که برای فرصت مطالعاتی دکتری رفتن المان یا هستن می پرسم به نظرتون لازمه که بگیرم ایا به دردم می خوره تو المان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    سلام من کارت بین المللی دانشجویی ندارم. از دوستانی که برای فرصت مطالعاتی دکتری رفتن المان یا هستن می پرسم به نظرتون لازمه که بگیرم ایا به دردم می خوره تو المان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مسلما برای کارهای آکادمیک و دانشگاهی هیچ نیازی به این کارت احساس نخواهید کرد. ولی بعضی تخفیفهای توریستی (مثلا بازدید از موزه ها، آثار تاریخی و ...) رو برای این کارت در نظر گرفتند که البته باز هم بستگی به محلی داره که قصد دارید ازش بازدید کنید (و اینکه شاید کارتی که از دانشگاه مقصد میگیرید هم برای این تخفیفها به کار تون بیاد). یک سری تخفیفهای مخابراتی هم برای این کارت در نظر گرفته شده که من به شخصه ازش استفاده نکردم و گمون هم نمیکنم با توجه به اپلیکیشن های اینترنتی چندان به کار تون بیاد.

در نهایت اینکه خیلی مفید نیستن، ولی ازونجایی که کارتهای دانشجویی دانشگاههای ایران به همه چی میخوره جز کارت دانشجویی، من سالهای پیش برای هر منظوری از کشور خارج میشدم این کارت بین المللی رو همراه خودم میبردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

سلام، من می خواستم برای یک دوره 4 ماهه residence permit بگیرم. کسی میدونه که آبا اعتبار این residence permit دقیقا 4 ماهه یا بعد اتمام دوره هم میتونم برای یه مدت کوتاهی بمونم؟

سلام دوستان یک سوال. من دارم از یکی از دانشگاه های المان پذیرش میگیرم برای دکترا. میخواستم بدونم در نامه پذیرش که میگیرم دقیقا چ مواردی باید ذکر بشه که بعدا واسه گرفتن ویزا در سفارت مشکلی پیش نیاد؟
    در مورد تاریخ اغاز و پایان دوره میشه تو نامه بصورت کلی نوشت:
    From 2017 to 2021 based on visa application process
    من میخوام واسه اکتبر اقدام کنم ولی خب ممکنه دیرو زود بشه بخاطر همین نمیخوام ماه وروز دقیق بنویسم چون ممکنه یکم دیرتر برم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود سه ماه پيش براي ويزاي دانشجويي مقطع دكتري اقدام كردم و همسرم دو ماهي هست براي ويزاي همراه اقدام كرده، جواب همسرم چند هفته اي هست اومده و اسمش رو توي ليست زدن، اما جواب من كه فرد اصلي بودم، هنوز نيومده. موضوع رو چند بار تلفني و يه بار هم حضوري و يه بار هم ايميل زدمو پيگيري كردم. يه بار بهم گفتن، كار اداريش مونده، يه بار هم گفتن ١٨ آپريل با همسرت بيا ببينيم چي ميشه، يه بار گفتن جوابت از اداره مهاجرت اومده ولي امنيتيش نيومده با اينكه من اصلا فرم امنيتي پر نكرده بودم، خلاصه امروز كه حضوري پيگيري كردم، گفتن امنيتي كه بهت نخورده، كسري مدرك هم نداري ولي هنوز جوابت نيومده.
    حالا خيلي عجيب برام كه چطوريه ويزاي همسرم اومده ولي هنوز جواب من نيومده؟! اين به نظرتون چه معني ميتونه داشته باشه ؟!
    اگر بتونين راهنمايي كنين خيلي خيلي لطف ميكنين.،

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود سه ماه پيش براي ويزاي دانشجويي مقطع دكتري اقدام كردم و همسرم دو ماهي هست براي ويزاي همراه اقدام كرده، جواب همسرم چند هفته اي هست اومده و اسمش رو توي ليست زدن، اما جواب من كه فرد اصلي بودم، هنوز نيومده. موضوع رو چند بار تلفني و يه بار هم حضوري و يه بار هم ايميل زدمو پيگيري كردم. يه بار بهم گفتن، كار اداريش مونده، يه بار هم گفتن ١٨ آپريل با همسرت بيا ببينيم چي ميشه، يه بار گفتن جوابت از اداره مهاجرت اومده ولي امنيتيش نيومده با اينكه من اصلا فرم امنيتي پر نكرده بودم، خلاصه امروز كه حضوري پيگيري كردم، گفتن امنيتي كه بهت نخورده، كسري مدرك هم نداري ولي هنوز جوابت نيومده.
    حالا خيلي عجيب برام كه چطوريه ويزاي همسرم اومده ولي هنوز جواب من نيومده؟! اين به نظرتون چه معني ميتونه داشته باشه ؟!
    اگر بتونين راهنمايي كنين خيلي خيلي لطف ميكنين.،
    سلام
    من که تجربه ندارم در این زمینه. اما حدس می زنم ویزای شما هم اومده جوابش. آخه ویزای همراه واقعا همراهه. حداقل اون اقامتی که تو آلمان میدن به عنوان همراه، دقیقا اعتبارش تا زمان اعتبار ویزای شخص اصلیه. نمی دونم برای ویزای سه ماهه هم همین طوره یا نه، اما من فکر می کنم همین طوره. یعنی نمیشه جواب ویزای ایشونو داده باشن، بدون اینکه وضعیت شما مشخص شده باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)