صفحه 204 از 207 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

عذرخواهی میکنم شما ویزاتون چقدر طول کشید که اومد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

ببخشید شما واسه پست داک سابقه شغلی هم برده بودین سفارت من واسه پست داک وقت اضطراری واسه هفته اینده گرفتم امروزمدارکو برده بودم واسه تایید ولی گفتن قانونشون اینه که حکمهای کارگزینی را تایید نمیکنن..شماهایی که تجربه دارید سابقه بیمه بردید ترجمه و تایید شده؟من وقت تایید و ترجمه المانی ندارم ..فقط میتونم ترجمه انگلیسی بکنم تا هفته بعد ..نمیخوام نقصی بخورم اخه شروع قراردادم ماه ایندست و وقتی ندارم..ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramooona نمایش پست ها
    سلام ببخشید مزاحمتون میشم من پذیرش پست داک دارم و شروع کار ماه اینده است خیلی نگرانم و میخوام درخواست وقت اضطراری بدم من یه دختر دوساله دارم ومیخوام به همسر و فرزندم همزمان وقت و ویزا بدن شما تو ایمیل چی نوشتین و چه مدارکی بردین واسه مصاحبه ایا نامه ریسرچ پلن و دعوتنامه هم باید از استاد بگیرم..ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام .منم همین وضعیت را دارم. و میخوام با همسرم و بچه م برم. فقط نگرانی استاده از زمان ویزای ایرانی ها بود و ازم پرسیده تا کی فکر میکنی بت ویزا بدن و بیای. به نظرتون چقدر طول میکشه؟ و همزمان به شوهرم و بچه م ویزا میدن که باهم بریم؟
    پذیرش من دکترا یا پست داکه. هنوز نگفته کدومو به من میده ولی ویزا را بهش بگم مشخص میکنه چون نوع پوزیشن هر دو مورد بود.ممنون میشم به منم زودتر بگین.

سلام دوستان،

می دونین “ فرصت مطالعاتی” به انگلیسی یا آلمانی چی بهش میگن؟
    مثلا توی دعوتنامه رسمی چی نوشته شده واسه این؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان،

exchange Student

تا جاییکه من میدونم exchange student کلا یک چیز دیگه است! وقتی شما واسه تحقیق میری جایی یعنی فارغ تحصیل شدی پس دیگه student نیستی اصلا!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    exchange Student

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان،

Visiting Scholar

Junior Member

سلام دوستان

سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدین.
    توی لیست مدارک برای مقطع دکترا گفته شده که مدارک به آلمانی باشن! موتیویشن و ترجمه ها!!
    مساله اینه که من برای یه پروگرم انگلیسی دعوت شدم و آیا لازمه که حتما آلمانی آماده کنم مدارک رو؟
    و اینکه آیا بقیه هم از همین فرمی که تو وبسایت سفارت به نام "برگه راهنما برای درخواست روادید دوره دکتری" آپدیت اوت 2019 گذاشتن استفاده کردن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدین.
    توی لیست مدارک برای مقطع دکترا گفته شده که مدارک به آلمانی باشن! موتیویشن و ترجمه ها!!
    مساله اینه که من برای یه پروگرم انگلیسی دعوت شدم و آیا لازمه که حتما آلمانی آماده کنم مدارک رو؟
    و اینکه آیا بقیه هم از همین فرمی که تو وبسایت سفارت به نام "برگه راهنما برای درخواست روادید دوره دکتری" آپدیت اوت 2019 گذاشتن استفاده کردن؟
    سلام
    تا جایی که من میدونم، اگر رشته تون به زبون انگلیسی ارائه بشه، نیازی به دادن موتیویشن به آلمانی نیست. همون انگلیسی اکیه.
    اما یه چیز دیگه هم معمولا میخوان که اونو معمولا بچه ها میدن استادشون بنویسه، اونو شاید اگه به آلمانی بدین بهتر باشه. هرچند همونم انگلیسی باشه، اکیه. اون چیزی که میخوان توضیح پروژه است که معمولا تو ابتدای کار آدم خیلی دیدی نداره که کارش چیه. واسه همین استاد می نویسه. در واقع یه نامه است که می نویسه این آدم روی چه موضوعی میخواد کار کنه و کارش در چه زمینه ایه. فایده ی این نامه هم اینه که سفارت بعدا می خواد بررسی کنه که موضوعتون حساسه یا نه. اگر اینو استادتون خواست بنویسه، در صورتی که رشته تون بالقوه حساسه، به استادتون بگین که تا حد ممکنه غیرحساس بنویسه و از به کار بردن کلماتی که حساسیت ایجاد می کنن خودداری کنه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من میدونم، اگر رشته تون به زبون انگلیسی ارائه بشه، نیازی به دادن موتیویشن به آلمانی نیست. همون انگلیسی اکیه.
    اما یه چیز دیگه هم معمولا میخوان که اونو معمولا بچه ها میدن استادشون بنویسه، اونو شاید اگه به آلمانی بدین بهتر باشه. هرچند همونم انگلیسی باشه، اکیه. اون چیزی که میخوان توضیح پروژه است که معمولا تو ابتدای کار آدم خیلی دیدی نداره که کارش چیه. واسه همین استاد می نویسه. در واقع یه نامه است که می نویسه این آدم روی چه موضوعی میخواد کار کنه و کارش در چه زمینه ایه. فایده ی این نامه هم اینه که سفارت بعدا می خواد بررسی کنه که موضوعتون حساسه یا نه. اگر اینو استادتون خواست بنویسه، در صورتی که رشته تون بالقوه حساسه، به استادتون بگین که تا حد ممکنه غیرحساس بنویسه و از به کار بردن کلماتی که حساسیت ایجاد می کنن خودداری کنه.
    خیلی ممنون especial
    راستش الان سوال دیگه ای برام پیش اومد، تو این چک لیست اپدیت جدید که از سایت سفارت دانلود کردم اشاره ای به توضیح پروژه نشده! الان شک کردم که چک لیست درست رو دارم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)