نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط fara_khosravi نمایش پست ها
    سلام. همین الآن از سفارت میام. ساعت 5:35 اونجا بودم کلاً یه نفر قبل من دو رو بر سفارت بود. تا ساعت 7 تأیید مدارکی ها به 10 نفر نمی رسیدن. من اولین نفر باجه اطلاعات بودم و اسما رو می نوشتم که تا ساعت 7 حدود 25 نفر بودیم. ساعت 8 کارم تموم شد وقتی اومدم بیرون جلوی سفارت مثل یه ماه پیش شلوغ بود.
    من بارکد و پاسپورت رو به باجه اطلاعات دادم و 1 نگاه سریع انداخت گفت رشتت حساسه جوابت نیومده. گفتم میدونم سایت رو چک کردم. گفتم از اداره امنیت با استادم تماس نگرفتن و خواستم بدونم شما پرونده رو فرستادید یا نه که گفت آره فرستادیم. بدون اینکه چیزی رو چک کنه. بعد گفت با استادت تماس نمیگیرن. نفر بعد من می گفت اولین باره این کارمنده رو میبینه!!! نگران شدم فکر کنم همین طوری یه جوابی داد تا زودتر به مراجعین بعدی برسه!
    شما تازه یه ماهه واسه ویزا اونم دکترا اقدام کردین واقن توقع دارین در عرض یک ماه با استادتون تماس گرفته باشن؟ اونجوری که من از پیام های بچه های این فروم فهمیدم امنیت واسه بچه های مستر 11 تا 12 هفته بعد از تاریخ پر کردن فرم امنیت جواب رو میده و واسه بچه های دکترا بعد از 13 هفته با استاد تماس می گیرین. البته اینا دقیق نیست و به ایالتی که اقدام کردین هم بستگی داره. احتمالا کارمنده سفارتم چون تاریخ مصاحبتونو دیده سریع جوابتونو داده!

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sunstar307 نمایش پست ها
    شما تازه یه ماهه واسه ویزا اونم دکترا اقدام کردین واقن توقع دارین در عرض یک ماه با استادتون تماس گرفته باشن؟ اونجوری که من از پیام های بچه های این فروم فهمیدم امنیت واسه بچه های مستر 11 تا 12 هفته بعد از تاریخ پر کردن فرم امنیت جواب رو میده و واسه بچه های دکترا بعد از 13 هفته با استاد تماس می گیرین. البته اینا دقیق نیست و به ایالتی که اقدام کردین هم بستگی داره. احتمالا کارمنده سفارتم چون تاریخ مصاحبتونو دیده سریع جوابتونو داده!
    دوست من پارسال اقدام کرده بود و شرایطش کاملاً مثل الآن من بود فقط از یه ایالت دیگه (شهر کالسروهه). واسه اون خیلی زود با استاد تماس گرفته بودن و 7-8 هفته ای ویزاش اومد (پارسال همین موقع ها وقت سفارت داشت). البته از همون دانشگاه باز میشناسم کسی که 6-7 ماه طول کشید ویزاش بیاد. منم هدفم بیشتر این بود که مطمئن بشم مدارکم گوشه سفارت خاک نمی خوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)