صفحه 185 از 207 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi48 نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم این سوال را اینجا میتونم بپرسم یا نه. تو فروم بیمه نتونستم جوابم را پیدا کنم.
    برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و الان نیاز به بیمه مسافرتی برای گرفتن ویزا از سفارت آلمان دارم و اون طور که متوجه شدم بیمه ملت که ارزونتر از بقیه هست را سفارت قبول میکنه.
    یه آدرس خیلی غیر دقیق از یکی از نمایندگی‌های بیمه ملت گذاشته بودن ولی نتونستم پیدا کنم کجاست. اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگید. یه نمایندگی بیمه که با روال کار آشنا باشه و بشه ازش بیمه‌نامه را گرفت
    سلام. شما کدوم شهر هستین؟
    اگر تهران هستید به شعبه مرکزی بیمه ملت مراجعه کنید. خیلی خوب و سریع کارتون رو راه میندازن. تقریبا نزدیک سفارت هم هست.

شعبه تهران:
    خیابان انقلاب - چهارراه کالج - نبش کوچه سعیدی - پلاک 697 - ساختمان بیمه ملت - کدپستی : 1599618815
    تلفن : 96604615 - 88852643
    مدیر شعبه : علی غنی زاده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi333 نمایش پست ها
    در سیستم تعیین وقت سفارت که گزینه ای برای درخواست ویزای کاری نیست؟ می شه راهنمایی کدام گزینه را زدید؟
    من پذیرش پست داک TV-L 13 دارم. این گزینه را زدم :
    Registrierung für die Beantragung eines Visums zum Studien- oder Forschungsaufenthalt in Deutschland (langfristige Aufenthalte)
    اشتباه است؟ پس کدوم باید بزنم خواهش می کنم من را راهنمایی کنید.
    برای درخواست ویزای کاری باید گزینه Registrierung für die Beantragung eines Visums für sonstige Daueraufenthalte in Deutschland را انتخاب کنید

سلام دوستان،
    آقا من الان ۹ هفته میشه که منتظر ویزام (‌دکتری با فاند دانشگاه مونیخ، فرم امنیتی هم پر کرده بودم)‌، میخواستم از طریق استادم پیگیر پروندم بشم، بهش چی بگم؟ بگم از کجا بپرسه؟ از اداره مهاجرت یا امنیت؟ تاثیری داره نداره!
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آقا من الان ۹ هفته میشه که منتظر ویزام (‌دکتری با فاند دانشگاه مونیخ، فرم امنیتی هم پر کرده بودم)‌، میخواستم از طریق استادم پیگیر پروندم بشم، بهش چی بگم؟ بگم از کجا بپرسه؟ از اداره مهاجرت یا امنیت؟ تاثیری داره نداره!
    مرسی
    سلام

تا جایی که من میدونم اداره امنیت خودش با استادتون تماس میگیره (معمولا با ایمیل) و در مورد پروژتون ازش سوال می پرسه و اینکه اداره امنیت خودش زیر مجموعه ای از اداره مهاجرته.
    معمولا پیگیری چه از طریق سفارت چه از اداره مهاجرت تاثیر چندانی نداره و باید منتظر باشید پروندتون روال عادی خودش رو طی کنه.
    منم شرایطم دقیقا مثل شما بود (دکتری با قرارداد کاری با دانشگاه هامبورگ. فرم امنیت هم پر کردم) دقیقا ۴ ماه طول کشید ویزام امد. شما هم لطفا صبور باشید تا ایشالا ویزاتون صادر شه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    مرسی
    سلام
    نه هفته اصلا زیاد نیست. حتی زود هم هست برای پیگیری!
    ولی فقط از استادتون بپرسین از اداره امنیت باهاش تماس گرفتن یا نه. همون طور که دوستمون گفتن، با استادتون تماس می گیرن و راجع به پروژه تون ازش می پرسن. بپرسین کسی باهاش تماس گرفته یا نه. به خود اداره اقامت شهرتون هم می تونین ایمیل بزنین، تاریخ تولد و اسم و فامیلیتونو بنویسین، ببینین پرونده تون دستشونه یا نه. ولی برای اداره اقامت هنوز زوده. اجازه بدین روال عادی کار طی بشه. خیلی ها نگران ویزاشون هستن، هر ایمیلی که ما می زنیم، اون کارمند باید وقت صرف کنه براش و جواب بده. پس بذارین اون وقت صرف رسیدگی به پرونده ی خودتون و سایرین بشه. اگه دیدین سه ماه اینا شد و هیچ خبری نشد، بعد تماس بگیرین.
    اما اگه استادتون بهتون گفت که باهاش تماس گرفتن، خب مشخصه که روال پرونده تون داره طی میشه. یه چیز دیگه هم اینکه اگر استادتون گفت ایمیل به دستش نرسیده، بهش بگین حواسش به ایمیلش باشه. چون پیش اومده که برای بعضی ها از اداره اقامت تماس گرفتن، استاد اصلا ایمیله رو جواب نداده. بهش بگین که قضیه برای ما این طوریه و یه ایمیل به شما می زنن و این حرفا.

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی که پذیرش پست داک داره، چه مدارکی در مصاحبه باید ارائه کنه؟
    آیا آزاد کردن مدرک دکتری لازمه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanpbamp نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای پست داک اقدام کردم و درروز 5 فوریه 2017 درخواست ویزا دادم و ازونجایی که رشته ام مهندسی مواده لذا پرسشنامه مربوط به رشته های خاص رو هم پر کردم. طبق روال گفتند جواب تا 8 هفته طول میکشه...اما الان دقیقا 122 روز شده و من نمیدونم چرا ایمیل هام رو هم دیگه جواب نمیدند؟؟؟ پس از گذشت 8 هفته، تقریبا هر دو هفته یکبار من به بخش ویزای سفارت ایمیل زدم و پیگیری کردم. اوایل جواب میدادند و میگفتند معلوم نیست چقدر طول بکشه اما الان دیگه اصلا جواب هم نمیدند.

خواستم ببینم کسی پیشنهادی داره؟ و اینکه اصلا چطور اطلاع میدند که بیا و ویزاتو بگیر؟؟؟

سلام. آیا اصل مدرک دکترا رو ازتو خواستن در مصاحبه؟
    چه دارکی ارائه کردید؟

سلام دوستان،
    من یه دور این بازی طول کشیدنو تو سربازی رفتم، دوباره فصل بعدیش داره برای اپلایم اتفاق میفته. میشه خواهشاً یکی دقیقاً این پروسه رو توضیح بده که چقدر از اقدام اول تا گرفتن ویزا برای دانشجوهایی که پذیرش دکتری گرفتن طول میکشه، و از چه مراحلی تشکیل شده؟
    وقت اضطراری رو بهمون به عنوان دانشجوی دکتری میدن؟
    ممنون

سلام دوستان

یک سوال داشتم من برای دکتری پذیرش دارم و میخوام بگم استادم از اداره امنیت پیگیری کنه. این اداره امنیت اسمش به انگلیسی یا آلمانی چی میشه؟ و چه جوری میشه آدرس ایمیلشو گیر آورد؟

Junior Member

سلام دوستان، ایمیل دومی که میادوروزمصاحبه رومی گه فقط یه لینک داره که می زنی وتاییدمی کنه روزمصاحبه روولی اسکن پاس رونمی خواد، آیااین عادیه؟ چون ازدیگران شنیده بودم که توی اون ایمیل ازت می خوان اسکن پتسپورت روبراشون بفرستیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)