صفحه 183 از 207 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahaan_ نمایش پست ها
    اگر در زمانی که برای تحویل گرفتن ویزا مشخص میشه نتونم برم سفارت، شخص دیگه رو میشه به جای خودم برای گرفتن ویزا بفرستم؟
    بله فقط یه نامه بنویسین که اینجانب فلانی به فلانی وکالت می‌دهم که ویزای مرا تحویل بگیرد. امضا و تاریخ هم پاش بزنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط rinooo نمایش پست ها
    بله فقط یه نامه بنویسین که اینجانب فلانی به فلانی وکالت می‌دهم که ویزای مرا تحویل بگیرد. امضا و تاریخ هم پاش بزنین
    شما اطلاع دارید برای تایید مدارک هم میشه همچین کاری کرد یا اون باید حتما خودم باشم؟ با توجه به این که جدیدا تایید مدارک هم نیاز به وقت گرفتن داره با شماره پاسپورت

Junior Member

سلام ... من برای مقطع دکترا پذیرش دارم. هنوز استاد نامه پذیرش و شرح موضوع پروژه و برگه حمایت مالی رو برام نفرستاده..برای روال درخواست وقت سفارت من یکم گیج شد.. الان اول باید وقت تائید مدارک بگیرم بعد وقت اضطراری؟ چون میگن وقت اضطراری بگیری تا بیست روز بعد میاد و اونوقت تائید مدارکم ممکنه تا اون موقع انجام نشه.. و سوال دیگه اینکه کسی میدونه حدودا چه مدت بعد از مصاحبه ویزا میاد؟

سلام دوستان، یه سوال اینکه، حقوق بر اساس EG TV-L 13/2 (BatIIa/2)level چقدر میشه ماهی؟ مجرد - بالای ۳۰ سال
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال اینکه، حقوق بر اساس EG TV-L 13/2 (BatIIa/2)level چقدر میشه ماهی؟ مجرد - بالای ۳۰ سال
    مرسی
    اگر صد درصد هست قرارداد بعد از بیمه و مالیات حدود ۲۱۰۰ در سال اول.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1989 نمایش پست ها
    سپاسگزارم. فقط ممنون میشم بگین مدارک هم تایید سفارت لازم دارن یا خیر واسه روزی که نوبت سفارت دارم؟
    من بدون تایید رفتم اتفاقی هم نیافتاد البته دانشگاه هم از من مدرک نخواسته (من فرصت مطالعاتی دکترا دارم) ترجمه هم فقط ارشد رو گرفت

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم.
    آیا کسی میدونه تایید مدارک لازمه یا نه؟
    آیا حتما باید سیستمی وقت بگیرم یا حضوری باید برای تایید مدارک برم؟
    اگه لازم به گرفتن وقت از طریق سیستم هست الان وقت بگیرم کی مشخص میشه؟ آخه وقت مصاحبه م دو هفته دیگه ست
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazzzzz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم.
    آیا کسی میدونه تایید مدارک لازمه یا نه؟
    آیا حتما باید سیستمی وقت بگیرم یا حضوری باید برای تایید مدارک برم؟
    اگه لازم به گرفتن وقت از طریق سیستم هست الان وقت بگیرم کی مشخص میشه؟ آخه وقت مصاحبه م دو هفته دیگه ست
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من امروز وقت مصاحبه سفارت داشتم براي فرصت، تاييد مدارك براي فرصت مطالعاتي لازم نيست و من هم فقط ترجمه ارشد و كپي ساده از ترجمه رو دادم

Junior Member

سلام دوستان. دو تا سوال دارم.
    1- برای مصاحبه دکتری، اگر ریزنمرات رو دانشگاه به صورت انگلیسی صادر کرده باشه آیا باز هم نیاز هست ریزنمرات فارسی رو با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه ترجمه کنم؟
    2- آیا برای مصاحبه دکتری هم باید مدارک ترجمه شده رو سفارت تایید کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaNS نمایش پست ها
    سلام دوستان. دو تا سوال دارم.
    1- برای مصاحبه دکتری، اگر ریزنمرات رو دانشگاه به صورت انگلیسی صادر کرده باشه آیا باز هم نیاز هست ریزنمرات فارسی رو با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه ترجمه کنم؟
    2- آیا برای مصاحبه دکتری هم باید مدارک ترجمه شده رو سفارت تایید کنه
    بنا به تجربه خودم برای مصاحبه ویزای دکترا، جواب هردو سوالتون خیر هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)