صفحه 10 از 207 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط kaman1000 نمایش پست ها
    من ماهها منتظر جواب همچین سوالی هستم ولی هنوز خودم پیدا نکردم....
    سلام
    مسئولین دانشگاه من چند روز پیش به سفارت زنگ زدن و اونا گفتن مدرک من که دکترا هستم مهاجرت نمیره و میره اداره زیر:
    Bundesamt für Wirtschaft und Ausfuhrkontrolle
    فکر کنم این اسم همون امنیت خودمونه هر چند ترجمش ربطی به امنیت و اطلاعات نداره.
    ایمیلی چیزی گیر آوردین اینجا بذارین همه استفاده کنن.
    پیروز باشید

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

مطمني؟ اينجا كه اداره فدرال كنترل صادرات و اقتصاده!!!!!http://www.bafa.de/bafa/de/
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiesh نمایش پست ها
    مطمني؟ اينجا كه اداره فدرال كنترل صادرات و اقتصاده!!!!!http://www.bafa.de/bafa/de/
    این متن ایمیل دانشگاه هست:

Obviously, your research topic falls under the rules of proliferation. Therefore, your visa application is checked not only by the embassy, but also by our “Bundesamt für Wirtschaft und Ausfuhrkontrolle”.

منظورش از proliferation گسترش تسلیحات تخریب دست جمعی هست.
    ویرایش توسط fara_khosravi : January 31st, 2013 در ساعت 08:45 PM دلیل: توضیح بیشتر

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

فكر كنم فقط شامل حال شما ميشهThe office oversees German exports in general and the export of weaponry and dual-use technology in particular. [4] The BAFA keeps detailed lists of goods which have to be scrutinzed before a consent is possible. Hereby it considers embargos and international regulations such as the Chemical Weapons Convention (CWC) and the Nuclear Suppliers Group (NSG).On behest of the European Union the BAFA also enforces the Union's regulations concerning the import of specific goods including textile and steel. [5]Moreover the office supports countries outside the European Union in case they are about to establish their own export control systems. [6]
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز. من فکر می کنم تماس با مراجع مربوطه هیچ تاثیری در تسریع روند ویزا ندارد. چراکه به روشنی در وبسایت وزارت خارجه آلمان قید شده است که بیش از 3 ماه بررسی پرونده های امنیتی ممکن است طول بکشد که بدلیل مشورت با نهادهای دیگر باشد. متن این اطلاعات را می توانید در اینجا ببینید. این نظر شخصی من است شما چی فکر می کنید؟ کسانی که تجربه داشته باشند خیلی کمک می توانند بکنند:
    http://www.auswaertiges-amt.de/EN/Ei...80844bodyText2

شما مطمئنین که این همون اداره امنیت معروف هست که همه ما منتظر جوابش هستیم؟
    آخه ترجمه اش میشه Foreign Office ؟؟
    بله، اگر شما سایتش رو هم بخونید بهتر متوجه می شدوید. البته من از طریق دانشگاه این اداره رو شناختم.

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

ببین این طور که من متوجه شدم دانشگاه به دانشگاه فرق داره، برای من رفته اداره مهاجرت و اوکی مثبت گرفته ولی اداره امنیت هنوز جواب نداده
    پس اینطور نیست واسه همه رشته ها مهاجرت نره، و به نظر من همه رشته ها و همه دانشجویان با اداره مهاجرت سر و کار دارن چون اجازه اقامت رو باید اون اداره صادر کنه ولی ممکن هست بستگی به رشته شان با اداره امنیت سر و کار نداشته باشن
    پرونده دانشجوهایی که فاند دارن مهاجرت نمیره
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

Junior Member

بچه‌ها کسی‌ ایده ایی داره که کسانی‌ که فلوشیپ از خود دولت آلمان میگیرن پروسه ویزاشون چطوری پیش میره؟ بیشتر طول میکشه یا کمتر؟ کسی‌ تجربه‌یی داره؟

Junior Member shadanshadan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    condensed matter physics, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoeniix نمایش پست ها
    بچه‌ها کسی‌ ایده ایی داره که کسانی‌ که فلوشیپ از خود دولت آلمان میگیرن پروسه ویزاشون چطوری پیش میره؟ بیشتر طول میکشه یا کمتر؟ کسی‌ تجربه‌یی داره؟

fellowship, stipend , TVL 13 اینا شاید روند ویزا رو نسبت به کسایی که کمک هزینه ندارن کمتر کنه اما در صورت خاص بودن رشته تحصیلی باز نزدیکای 3 ماه یا بیشتر طول میکشه... اگه رشته خاص نباشه خوب طبیعتا پرونده اداره امنیت نمیره و صدور ویزا زمان کمتری میبره
    When you face a problem, try to find a solution ... not the reasons

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط Phoeniix نمایش پست ها
    فکر کنم اثر داره چون ویزا من برای دکترا 29 روزه اومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)