صفحه 104 از 207 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

سلام
    من هم یکی دیگه را دیدم که بعد از عید اومده بود ویزاش و سفارت ازش خواسته بود.
    ببخشید شما چقدر وقته ویزاتون اومد؟ فرم رشته های خاص را هم پر کردید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Valiollahi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم و ویزام اومده؛ ولی سفارت یه مهری زده تو پاسپورت که ویزا در شرایط ارائه 7320 یورو (مبلغ حمایت مالی وزارت علوم) هنگام ورود به آلمان معتبر می باشد! برای کسی دیگه هم این مهر رو زده؟ اطلاع دارین مثلا یه نامه حمایت مالی از استاد آلمان داشته باشم از همراه داشتن این مقدار صرفنظر میکنن یا نه؟ دوستان، لطفا اگه اطلاعی دارید در این زمینه بفرمایید. ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    تا ویزام رو بگیرم حدود 3-4 ماه طول کشید. ولی چند نفر رو دیدم که حدود 40 روز ویزا اومده، برای یکی حتی 3 هفته.
    بله فرم رشته های خاص رو هم پر کردم؛ من شیمی میخونم.
    منظورتون رو از اینکه گفتین سفارت ویزاش رو ازشون خواست متوجه نشدم؟ یعنی مهر زد تو پاسپورت؟ ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ESRW نمایش پست ها
    سلام
    من هم یکی دیگه را دیدم که بعد از عید اومده بود ویزاش و سفارت ازش خواسته بود.
    ببخشید شما چقدر وقته ویزاتون اومد؟ فرم رشته های خاص را هم پر کردید؟
    ممنون
    سلام
    تا ویزام رو بگیرم حدود 3-4 ماه طول کشید. ولی چند نفر رو دیدم که حدود 40 روز ویزا اومده، برای یکی حتی 3 هفته.
    بله فرم رشته های خاص رو هم پر کردم؛ من شیمی میخونم.
    منظورتون رو از اینکه گفتین سفارت ویزاش رو ازشون خواست متوجه نشدم؟ یعنی مهر زد تو پاسپورت؟ ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید.

Junior Member

نمیدونم مهر زده بوده یا نه ولی میدونم میگفت که سفارت ازش این پول را خواسته.
    فکر کنم ویزای اونهایی که فرم رشته های خاص پر نکرده باشن زود میاد. نمیدونید اونی که 40 روزه بوده پر کردن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ESRW نمایش پست ها
    نمیدونم مهر زده بوده یا نه ولی میدونم میگفت که سفارت ازش این پول را خواسته.
    فکر کنم ویزای اونهایی که فرم رشته های خاص پر نکرده باشن زود میاد. نمیدونید اونی که 40 روزه بوده پر کردن یا نه؟
    ممنون از پاسختون؛ بله، دیدم که فرم رشته های خاص رو پر کردن و کمتر از دو ماه جواب ویزا اومد.

والا من فرم خاص هم پر نکرده بودم و بعد از 3 ماه هنوز منتظر الظهور هستم. فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه.

Junior Member

سلام به همۀ دوستان مخصوصا اونایی که منتظر ویزای دکتری اند

من در تاریخ 5 فوریه (یعنی دقیقا 4 ماه پیش) برای ویزای دکتری اقدام کردم و هنوز خبری نیست. می خواستم ببینم کسی هست که قبل از من اقدام کرده باشه و هنوز ویزا نگرفته باشه؟ اگر کسی هست تاریخ مصاحبه و رشتشو بگه لطفا!

امیدوارم ویزای همه بیاد
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza66 نمایش پست ها

من در تاریخ 5 فوریه (یعنی دقیقا 4 ماه پیش) برای ویزای دکتری اقدام کردم و هنوز خبری نیست. می خواستم ببینم کسی هست که قبل از من اقدام کرده باشه و هنوز ویزا نگرفته باشه؟ اگر کسی هست تاریخ مصاحبه و رشتشو بگه لطفا!

امیدوارم ویزای همه بیاد
    ممنون
    سلام دوست گرامی

بله - من بیش از پنج ماهه منتظرم( کامپیوتر)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza66 نمایش پست ها

امیدوارم ویزای همه بیاد
    ممنون

ممنون از شما حمید جان. دیگه کسی نیست که بیشتر از 4 ماه منتظر باشه؟ فقط همین یه نفر بود؟

Junior Member

با سلام من از آلمان برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم (دانشگاه konstanz) هنوز admission نیومده برام. کلا چیزی از پروسه های ویزا نمیدونم اومدم اینجا چند صفخه تو تاپیک های مختلفو خوندم ولی جواب سوالامو ندیدم!
    چند تا سوال داشتم اول این که من هیچ مدرک زبانی ندارم (نه آلمانی و نه انگلیسی) برای ویزای فرصت مطالعاتی هم از من مدرک زبان خواهند خواست؟ حتی اگر دانشگاه ازم نخواد؟
    دوم این که من سال چهار دکترام و نخواستم وارد پروسه گرفتن اعتبار از وزارتخونه بشم که دیر کنم برای رفتن. برا همین به استاد هم گفتم که با هزینه شخصی میام. ولی تو سایت سفارت یه جمله دیدم دقیقا این جور نوشته که فرصت مطالعاتی با هزینه شخصی امکان پذیر نمی باشد!!! میخواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره یعنی اگر من مدرکی دال بر یک حساب حاوی مبلغ مکفی ارائه بدم هم امکان نداره؟؟ در ضمن من میخوام با همسرم برم آیا برای اون هم باید حساب بانکی داشته باشیم؟
    سوال بعدیم هم اینه که برای وقت گرفتن از سفارت باید منتظر نامه پذیرشم باشم (نامه پذیرش باید به سفارت پست بشه یا برای من باید پست بشه که با خودم به سفارت ببرم؟)
    یه سوال شاید ناشی از بی اطلاعی من اینه که وقت ملاقات و مصاحبه و تحویل مدارک همش یکیه؟!
    من تبریز ساکنم و با توجه به این که باید برم تهران برای سفارت میخواستم ببینم چند بار باید به سفارت مراجعه داشته باشم

مرسی از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)