صفحه 107 از 207 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

از دوستان که برای ویزای فرصت آلمان اقدام کردند، کسی می دونه آیا نیاز به ترجمه ی ریزنمرات هست یا نه؟ و اینکه چون ما مدرک موقت داریم آیا چون ترجمه ها مهر دادگستری نمی خورن آیا نیاز به تایید کردن اونها از بخش تایید مدارک سفارت هستیم؟ و اینکه من متاهل هستم و همسرم قرار نیست با من بیاد، ایا بازم ترجمه ی عقدنامه لازمه؟
    من هفته ی دیگه وقت مصاحبه دارم ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

سلام من امروز وقت مصاحبه داشتم
    اول برای کسانی که بورسیه هستند بگم که 60 یورو دریافت نمیشه اما اگر فراموش کردند خودتون مجددا یاد آوری کنید.
    من هنوز مدرک ارشدم رو نداشتم و با گواهی و ریزنمرات انگلیسی ارشد رفته بودم که از دانشگاه در یافت کردم
    گواهی من رو نگه داشت و ریزنمرات رو بهم داد گفت باید بری دفاع کنی زود و گواهی موقت تحصیل و ریزنمرات کامل ت رو بدی ترجمه و بعد هم تایید مدارک
    با این که من چند مورد رو دیدم که با وضعیت مشابه من ازشون مدارک رو قبول کردند اما من هرچی اصرار کردم گفت قوانین کنسول ه اگر دانشگاه هم قبول کرده باشه ربط نداره و ...
    گفت احتمالا 6-8 هفته دیگه تماس میگیرن واسه نقصی مدارک
    منتها من تصمیم گرفتم قبل از این موعد خودم این موارد رو اگر شد اماده کنم و سریع تر ببرم. امیدوارم وقتی گواهی موقت بردم باز نگه برو اصل دانش نامه رو بیار!!!!
    خلاصه حساااااابی حالم گرفته شد... مخصوصا من که تهران نیستم و هر دفعه باید کلی راه بکوبم و برم تهران واقعا سخته

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    سلام من امروز وقت مصاحبه داشتم
    اول برای کسانی که بورسیه هستند بگم که 60 یورو دریافت نمیشه اما اگر فراموش کردند خودتون مجددا یاد آوری کنید.
    من هنوز مدرک ارشدم رو نداشتم و با گواهی و ریزنمرات انگلیسی ارشد رفته بودم که از دانشگاه در یافت کردم
    گواهی من رو نگه داشت و ریزنمرات رو بهم داد گفت باید بری دفاع کنی زود و گواهی موقت تحصیل و ریزنمرات کامل ت رو بدی ترجمه و بعد هم تایید مدارک
    با این که من چند مورد رو دیدم که با وضعیت مشابه من ازشون مدارک رو قبول کردند اما من هرچی اصرار کردم گفت قوانین کنسول ه اگر دانشگاه هم قبول کرده باشه ربط نداره و ...
    گفت احتمالا 6-8 هفته دیگه تماس میگیرن واسه نقصی مدارک
    منتها من تصمیم گرفتم قبل از این موعد خودم این موارد رو اگر شد اماده کنم و سریع تر ببرم. امیدوارم وقتی گواهی موقت بردم باز نگه برو اصل دانش نامه رو بیار!!!!
    خلاصه حساااااابی حالم گرفته شد... مخصوصا من که تهران نیستم و هر دفعه باید کلی راه بکوبم و برم تهران واقعا سخته
    برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودین؟

شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh_a86 نمایش پست ها
    برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودین؟

شما
    نه برای PhD

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh_a86 نمایش پست ها
    از دوستان که برای ویزای فرصت آلمان اقدام کردند، کسی می دونه آیا نیاز به ترجمه ی ریزنمرات هست یا نه؟ و اینکه چون ما مدرک موقت داریم آیا چون ترجمه ها مهر دادگستری نمی خورن آیا نیاز به تایید کردن اونها از بخش تایید مدارک سفارت هستیم؟ و اینکه من متاهل هستم و همسرم قرار نیست با من بیاد، ایا بازم ترجمه ی عقدنامه لازمه؟
    من هفته ی دیگه وقت مصاحبه دارم ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
    من ریز نمرات رو هم ترجمه کردم. مدرک ارشدم آزاد نبود که از وزارت علوم امانت گرفتمش و اون رو هم ترجمه کردم و همه اینها رو بردم واسه تایید. در مورد عقدنامه هم اطلاعی ندارم. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    با سلام من از آلمان برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم (دانشگاه konstanz) هنوز admission نیومده برام. کلا چیزی از پروسه های ویزا نمیدونم اومدم اینجا چند صفخه تو تاپیک های مختلفو خوندم ولی جواب سوالامو ندیدم!
    چند تا سوال داشتم اول این که من هیچ مدرک زبانی ندارم (نه آلمانی و نه انگلیسی) برای ویزای فرصت مطالعاتی هم از من مدرک زبان خواهند خواست؟ حتی اگر دانشگاه ازم نخواد؟
    دوم این که من سال چهار دکترام و نخواستم وارد پروسه گرفتن اعتبار از وزارتخونه بشم که دیر کنم برای رفتن. برا همین به استاد هم گفتم که با هزینه شخصی میام. ولی تو سایت سفارت یه جمله دیدم دقیقا این جور نوشته که فرصت مطالعاتی با هزینه شخصی امکان پذیر نمی باشد!!! میخواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره یعنی اگر من مدرکی دال بر یک حساب حاوی مبلغ مکفی ارائه بدم هم امکان نداره؟؟ در ضمن من میخوام با همسرم برم آیا برای اون هم باید حساب بانکی داشته باشیم؟
    سوال بعدیم هم اینه که برای وقت گرفتن از سفارت باید منتظر نامه پذیرشم باشم (نامه پذیرش باید به سفارت پست بشه یا برای من باید پست بشه که با خودم به سفارت ببرم؟)
    یه سوال شاید ناشی از بی اطلاعی من اینه که وقت ملاقات و مصاحبه و تحویل مدارک همش یکیه؟!
    من تبریز ساکنم و با توجه به این که باید برم تهران برای سفارت میخواستم ببینم چند بار باید به سفارت مراجعه داشته باشم

مرسی از راهنماییتون
    در مورد زبان بگم که اخیرا سفارت برای فرصت مطالعاتی ازتون آیلتس یا تافل میخواد. از من و چند نفر دیگه ای که میشناسم خواسته یکی از این مدارک رو ارائه کنیم. من نامه ای از استادم داشتم با مدرک تولیمو ولی قبول نکردن. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Valiollahi نمایش پست ها
    من ریز نمرات رو هم ترجمه کردم. مدرک ارشدم آزاد نبود که از وزارت علوم امانت گرفتمش و اون رو هم ترجمه کردم و همه اینها رو بردم واسه تایید. در مورد عقدنامه هم اطلاعی ندارم. موفق باشید.
    مگه تا وقتی ازاد نشه قابل ترجمه است؟ اصلا مهر وزارت علوم می خوره مگه؟

Junior Member

سلام:
    1-معمولا پس از چند وقت از تماس امنیت با استاد ، امنیت به سفارت جوات میده؟
    2- ممکنه که امنیت با استاد تماس بگیره و جواب منفی بده برا ویزا ،یا اینکه اگه با استاد تماس بگیره یعنی جواب ویزا دیگه مثبته؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Valiollahi نمایش پست ها
    در مورد زبان بگم که اخیرا سفارت برای فرصت مطالعاتی ازتون آیلتس یا تافل میخواد. از من و چند نفر دیگه ای که میشناسم خواسته یکی از این مدارک رو ارائه کنیم. من نامه ای از استادم داشتم با مدرک تولیمو ولی قبول نکردن. موفق باشید
    از کی برای فرصت مطالعاتی سفارت آلمان مدرک تافل یا آیلتس میخواد؟؟؟!!!مطمئن هستید؟!

از من هم کپی ایلتس رو گرفت برای فرصت مطالعاتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)