صفحه 108 از 207 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 2068

موضوع: ویزای بلند مدت دکترا، دانشمندان و پژوهشگران مهمان، فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ویزای دکتری و فرصت مطالعاتی

من برای فرصت مطالعاتی آلمان میخوام اقدام کنم راجع به نمره زبان کسی اطلاعات جدیدی داره؟ فقط مدرک میخواد یا نمره هم مهمه؟ آیا اول تایید مدارک باید صورت بگیره و بعد وقت مصاحبه؟ وقت مصاحبه حدودا برای چه زمانی داده میشه ؟
    من دعوتنامه رو گرفتم و نامه وزارت علوم هم بزودی برام صادر میشه اما هنوز برای سفارت هیچ اقدامی نکردم. مدارک لیسانس و ارشد و ریزنمرات رو ترجمه کردم اما مهر وزارت خارجه نداره. آیا مهر امور خارجه ضروریه؟
    ویرایش توسط yalllda : July 1st, 2014 در ساعت 06:34 PM

اگر دعوت نامه دارید از طریق ایمیل به اقای مالکی وقت اضطراری بگیرید.
    همه مدارک برای تایید حتما نیاز به مهر وزارت خارجه هم دارند. اطلاعات موجود در سایت سفارت رو دقیق مطالعه کنید.
    من شخصا دو روز قبل از وقت مصاحبه برای تایید مدارک رفتم
    که البته همون روز اول مدارک را تحویل دادند ولی حتی الامکان زودتر برید تا مشکلی پیش نیاد.
    تاپیک های مربوطه در این زمینه هست که می تونید مطالعه کنید و جواب همه سوال هاتون رو بگیرید.

Junior Member

با سلام:
    بعد از یک ماهی که امنیت با استادم تماس گرفته بود از سفارت بهم زنگ زدند و گفتند ما CV شما رو مطالعه کردیم و تناقض دیدیم منم براشون توضیح دادم.
    گفت که شما 2 جا نوشتید که کار میکنید همزمان و چطور ممکنه که البته منم براش توضیح دادم.
    ازش پرسیدم جای نگرانی داره گفت نه ما به همه زنگ میزنیم
    ازش پرسیدم جواب امنیت امده گفت نه.
    1-اول چه ربطی به اونا داره که من چند جا کار میکنم؟
    2-اگه از امنیت جواب ندادند چرا پروندم رو بررسی می کنند؟
    3-آیا جای نگرانی داره؟ و احتمال داره ویزا ریجکت شه؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من دعوتنامه از استاد دارم آیا برای سفارت همین قبوله یا باید از دانشگاه یا اینترنشنال آفیس نامه دیگه ای بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط yalllda نمایش پست ها
    سلام
    من دعوتنامه از استاد دارم آیا برای سفارت همین قبوله یا باید از دانشگاه یا اینترنشنال آفیس نامه دیگه ای بگیریم؟
    نامه استادتون کافیه. اگر هم پرینتش باشه موردی نداره

Junior Member

سلام
    من بورسیه نیستم و وزارت علوم 50 درصد هزینه رو برام پوشش میده برای نامه مالی توی حسابم چقدر بایدباشه؟
    مساله بیمه رو هم اصلا متوجه نمیشم چی هست و کجا باید مراجعه کنم و چکار باید انجام بدم اگر کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yalllda نمایش پست ها
    سلام
    من بورسیه نیستم و وزارت علوم 50 درصد هزینه رو برام پوشش میده برای نامه مالی توی حسابم چقدر بایدباشه؟
    مساله بیمه رو هم اصلا متوجه نمیشم چی هست و کجا باید مراجعه کنم و چکار باید انجام بدم اگر کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه
    سلام
    سفارت آلمان برای دانشجوانی که قصد اعزام به فرصت مطالعاتی دوره دکتری را دارند فقط نامه ساپورت مالی وزارت علوم رو قبول میکنه و حساب بانکی رو نمیپذیره

Junior Member

سلام دوستان من واسه دکترای اپتیک اقدام کردم. من هفته پش رفتم مصاحبه. چن روز پیش از سفارت بهم زنگ زدن و گفتن که سفیر پرونده شما رو بررسی کرده و واضح نیست شما از سال 2012 تا الان چیکار میکردید؟( 2012 فارغ التحصیل شدم) دیگه منم توضیح دادم که یه سال کنکور داخلی شرکت کردم و یه سالم زبان و اپلای وقت گرفت. البته توی سی وی اشاره کرده بودم. اما گفت باید واضح قید کنی و دوباره بفرستی برامون. حالا به نظرتون مشکلی پیش میاد برام؟ نگرانم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_tak نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه دکترای اپتیک اقدام کردم. من هفته پش رفتم مصاحبه. چن روز پیش از سفارت بهم زنگ زدن و گفتن که سفیر پرونده شما رو بررسی کرده و واضح نیست شما از سال 2012 تا الان چیکار میکردید؟( 2012 فارغ التحصیل شدم) دیگه منم توضیح دادم که یه سال کنکور داخلی شرکت کردم و یه سالم زبان و اپلای وقت گرفت. البته توی سی وی اشاره کرده بودم. اما گفت باید واضح قید کنی و دوباره بفرستی برامون. حالا به نظرتون مشکلی پیش میاد برام؟ نگرانم
    همين کاری که ازتون خواستن رو انجام بدين، نگران نباشين، اگه ميخواستن ريجکتتون کنن به خودشون زحمت نميدادن که زنگ بزنن

Junior Member

مرسی از پاسختون. یه سوال دیگه. آیا لازمه به استادم بگم که بهش زنگ میزنن واسه چک امنیتی یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    همين کاری که ازتون خواستن رو انجام بدين، نگران نباشين، اگه ميخواستن ريجکتتون کنن به خودشون زحمت نميدادن که زنگ بزنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)